|          שכחתי סיסמה      
בחסות הקרן להנצחת שלמה טירן Shlomo



תקציר חדשות אחרונות
Sep 7 2019 9:08PM
מועדון ירושחמט עובר למשכן חדש. ר

Oct 5 2018 2:19PM
אליפות מועדון ירושחמט – בשתי רמו

Feb 3 2018 8:29PM
ברוך דיין האמת - ויקטור וינוגרדו

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
בליץ אוןליין עם 1,000 ש"ח פרסים
הודעה אחרונה:
michess
12/18/2017 9:05:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

free counters
שמינית גמר אליפות ישראל - הגרלת סיבוב 8

תאריך התחלה: יום שני, 9.9.2019
תאריך סיום: יום שני, 25.11.2019
מנהל התחרות: אלון כהן
שופט התחרות: אלון כהן


סיבוב 8
                Round 8 on 2019/11/18 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	7		Mazar Ariel	1872	5		5½		Weinstein Shaul	1986	1
2	3		Landa Alex	1938	5		5		Pilchin Uri	1876	6
3	2		Leonoff Leonardo	1972	4		5		Levinsky Gregory	1914	4
4	13		Lukovski Lev	1760	4		4		Bershadsky Georgy	1900	5
5	11		Zrihan Dan	1830	4		4		Brown Moshe	1843	10
6	12		Freiman Mark	1817	3½		4		Agmon Yonatan	1855	9
7	8		Mertz Binyamin	1862	3½		3		Kirsch Yahel David	1733	14
8	17		Oliel Yehonatan	1691	3		3		Tumasov Alexandr	1708	16
9	20		Nisimov Yosef	1625	1½		3		Shavit Inbar	1729	15
10	18		Waxman Mark	1661	3		½		Matityahu Haim	1418	22
11	21		Volfer Eliahu	1592	1		2½		Lindman Hilel	1644	19
                
סיבוב 7
                Round 7 on 2019/11/11 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	4		Levinsky Gregory	1914	4½	½ - ½	5		Weinstein Shaul	1986	1
2	6		Pilchin Uri	1876	4½	½ - ½	4½		Mazar Ariel	1872	7
3	9		Agmon Yonatan	1855	4	0 - 1	4		Landa Alex	1938	3
4	10		Brown Moshe	1843	3	1 - 0	3½		Freiman Mark	1817	12
5	5		Bershadsky Georgy	1900	3½	½ - ½	3½		Leonoff Leonardo	1972	2
6	15		Shavit Inbar	1729	3	0 - 1	2½		Mertz Binyamin	1862	8
7	11		Zrihan Dan	1830	3	1 - 0	3		Waxman Mark	1661	18
8	13		Lukovski Lev	1760	3	1 - 0	2½		Lindman Hilel	1644	19
9	14		Kirsch Yahel David	1733	2	1 - 0	1½		Nisimov Yosef	1625	20
10	16		Tumasov Alexandr	1708	2	1 - 0	1		Volfer Eliahu	1592	21
11	22		Matityahu Haim	1418	½	0 - 1	2		Oliel Yehonatan	1691	17
                
סיבוב 6
                Round 6 on 2019/11/04 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Weinstein Shaul	1986	4	1 - 0	4½		Pilchin Uri	1876	6
2	4		Levinsky Gregory	1914	4	½ - ½	4		Mazar Ariel	1872	7
3	3		Landa Alex	1938	3	1 - 0	3		Lukovski Lev	1760	13
4	9		Agmon Yonatan	1855	3	1 - 0	3		Zrihan Dan	1830	11
5	12		Freiman Mark	1817	3	½ - ½	3		Bershadsky Georgy	1900	5
6	19		Lindman Hilel	1644	2½	0 - 1	2		Shavit Inbar	1729	15
7	2		Leonoff Leonardo	1972	2½	1 - 0	2		Kirsch Yahel David	1733	14
8	8		Mertz Binyamin	1862	1½	1 - 0	2		Tumasov Alexandr	1708	16
9	17		Oliel Yehonatan	1691	2	0 - 1	2		Brown Moshe	1843	10
10	22		Matityahu Haim	1418	½	- - +	2		Waxman Mark	1661	18
11	20		Nisimov Yosef	1625	1	½ - ½	½		Volfer Eliahu	1592	21
                
סיבוב 5
                Round 5 on 2019/10/28 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	6		Pilchin Uri	1876	4	½ - ½	3½		Levinsky Gregory	1914	4
2	7		Mazar Ariel	1872	3	1 - 0	3		Agmon Yonatan	1855	9
3	1		Weinstein Shaul	1986	3	1 - 0	2		Shavit Inbar	1729	15
4	12		Freiman Mark	1817	2	1 - 0	2½		Leonoff Leonardo	1972	2
5	3		Landa Alex	1938	2	1 - 0	2		Kirsch Yahel David	1733	14
6	13		Lukovski Lev	1760	2	1 - 0	2		Brown Moshe	1843	10
7	16		Tumasov Alexandr	1708	2	0 - 1	2		Zrihan Dan	1830	11
8	18		Waxman Mark	1661	1½	½ - ½	1		Mertz Binyamin	1862	8
9	5		Bershadsky Georgy	1900	2	1 - 0	1		Nisimov Yosef	1625	20
10	22		Matityahu Haim	1418	½	0 - 1	1½		Lindman Hilel	1644	19
11	21		Volfer Eliahu	1592	½	0 - 1	1		Oliel Yehonatan	1691	17
                
סיבוב 4
                Round 4 on 2019/10/07 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	15		Shavit Inbar	1729	2	0 - 1	3		Pilchin Uri	1876	6
2	14		Kirsch Yahel David	1733	2	0 - 1	2		Weinstein Shaul	1986	1
3	10		Brown Moshe	1843	2	0 - 1	2½		Levinsky Gregory	1914	4
4	18		Waxman Mark	1661	1½	0 - 1	2		Mazar Ariel	1872	7
5	9		Agmon Yonatan	1855	2	1 - 0	2		Tumasov Alexandr	1708	16
6	2		Leonoff Leonardo	1972	2	½ - ½	1½		Landa Alex	1938	3
7	8		Mertz Binyamin	1862	1	0 - 1	1		Freiman Mark	1817	12
8	19		Lindman Hilel	1644	1	½ - ½	1½		Bershadsky Georgy	1900	5
9	11		Zrihan Dan	1830	1	1 - 0	1		Nisimov Yosef	1625	20
10	17		Oliel Yehonatan	1691	1	0 - 1	1		Lukovski Lev	1760	13
11	21		Volfer Eliahu	1592	0	½ - ½	0		Matityahu Haim	1418	22
                
סיבוב 3
                Round 3 on 2019/09/23 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	6		Pilchin Uri	1876	2	1 - 0	2		Agmon Yonatan	1855	9
2	15		Shavit Inbar	1729	1	1 - 0	1½		Landa Alex	1938	3
3	10		Brown Moshe	1843	1½	½ - ½	½		Mertz Binyamin	1862	8
4	1		Weinstein Shaul	1986	1	1 - 0	1		Oliel Yehonatan	1691	17
5	13		Lukovski Lev	1760	1	0 - 1	1		Leonoff Leonardo	1972	2
6	4		Levinsky Gregory	1914	1½	1 - 0	1		Lindman Hilel	1644	19
7	5		Bershadsky Georgy	1900	1½	0 - 1	½		Waxman Mark	1661	18
8	14		Kirsch Yahel David	1733	1	1 - 0	1		Zrihan Dan	1830	11
9	16		Tumasov Alexandr	1708	1	1 - 0	1		Freiman Mark	1817	12
10	7		Mazar Ariel	1872	1	1 - 0	0		Volfer Eliahu	1592	21
11	20		Nisimov Yosef	1625	0	1 - 0	0		Matityahu Haim	1418	22
                
סיבוב 2
                Round 2 on 2019/09/16 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	3		Landa Alex	1938	1	½ - ½	1		Brown Moshe	1843	10
2	12		Freiman Mark	1817	1	0 - 1	1		Pilchin Uri	1876	6
3	9		Agmon Yonatan	1855	1	1 - 0	1		Lukovski Lev	1760	13
4	2		Leonoff Leonardo	1972	0	+ - -	1		Shavit Inbar	1729	15
5	8		Mertz Binyamin	1862	0	½ - ½	½		Weinstein Shaul	1986	1
6	18		Waxman Mark	1661	½	0 - 1	½		Levinsky Gregory	1914	4
7	17		Oliel Yehonatan	1691	½	½ - ½	1		Bershadsky Georgy	1900	5
8	11		Zrihan Dan	1830	0	1 - 0	1		Mazar Ariel	1872	7
9	21		Volfer Eliahu	1592	0	0 - 1	0		Kirsch Yahel David	1733	14
10	22		Matityahu Haim	1418	0	0 - 1	0		Tumasov Alexandr	1708	16
11	19		Lindman Hilel	1644	0	1 - 0	0		Nisimov Yosef	1625	20
                
סיבוב 1
                Round 1 on 2019/09/09 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Weinstein Shaul	1986	0	½ - ½	0		Waxman Mark	1661	18
2	16		Tumasov Alexandr	1708	0	0 - 1	0		Landa Alex	1938	3
3	4		Levinsky Gregory	1914	0	½ - ½	0		Oliel Yehonatan	1691	17
4	15		Shavit Inbar	1729	0	1 - 0	0		Zrihan Dan	1830	11
5	10		Brown Moshe	1843	0	1 - 0	0		Lindman Hilel	1644	19
6	14		Kirsch Yahel David	1733	0	0 - 1	0		Agmon Yonatan	1855	9
7	6		Pilchin Uri	1876	0	1 - 0	0		Volfer Eliahu	1592	21
8	20		Nisimov Yosef	1625	0	0 - 1	0		Freiman Mark	1817	12
9	13		Lukovski Lev	1760	0	1 - 0	0		Matityahu Haim	1418	22
10	5		Bershadsky Georgy	1900	0	1 - 0	0		Mertz Binyamin	1862	8
11	7		Mazar Ariel	1872	0	1 - 0	0		Leonoff Leonardo	1972	2
                
טבלת התחרות
                Rank after Round 7
Rk.	SNo		Name	FED	Rtg	Pts.	 TB1 	 TB2 	 TB3 
1	1		Weinstein Shaul	ISR	1986	5,5	23,0	25,5	3
2	6		Pilchin Uri	ISR	1876	5,0	26,5	27,5	3
3	4		Levinsky Gregory	ISR	1914	5,0	25,0	27,5	3
4	7		Mazar Ariel	ISR	1872	5,0	24,0	25,0	4
5	3		Landa Alex	ISR	1938	5,0	22,0	25,0	4
6	9		Agmon Yonatan	ISR	1855	4,0	26,0	29,0	3
7	2		Leonoff Leonardo	ARG	1972	4,0	24,5	27,0	4
8	10		Brown Moshe	ISR	1843	4,0	24,0	26,5	3
9	13		Lukovski Lev	GER	1760	4,0	22,0	23,0	3
10	11		Zrihan Dan	ISR	1830	4,0	21,0	22,5	4
11	5		Bershadsky Georgy	ISR	1900	4,0	18,5	20,0	3
12	8		Mertz Binyamin	ISR	1862	3,5	23,5	26,0	4
13	12		Freiman Mark	ISR	1817	3,5	23,0	24,5	4
14	15		Shavit Inbar	ISR	1729	3,0	27,5	30,0	2
15	18		Waxman Mark	ISR	1661	3,0	27,0	29,5	3
16	17		Oliel Yehonatan	ISR	1691	3,0	23,5	24,5	4
17	14		Kirsch Yahel David	ISR	1733	3,0	23,5	24,5	3
18	16		Tumasov Alexandr	ISR	1708	3,0	21,0	22,0	3
19	19		Lindman Hilel	ISR	1644	2,5	22,0	23,0	4
20	20		Nisimov Yosef	ISR	1625	1,5	18,0	19,0	4
21	21		Volfer Eliahu	ISR	1592	1,0	20,5	21,5	4
22	22		Matityahu Haim	ISR	1418	0,5	16,0	17,0	3
            



הזמנה לתחרות:
שחמטאים יקרים, הינהכן מוזמנים למועדכון ירושחמט, במשכנו החדש ברחוב הרכבים 13, ירושלים

שמינית גמר אליפות ישראל.

9 סיבובים בקצב משחק 90 דקות + 30 שניות למסע
לשחקנים בעלי מד כושר 1700-2000 (נוער ונשים מעל 1600) ועולים משלב ה-1/16


לוח זמנים: רישום מראש עד לתאריך _9.9.2019_
המשחקים בימי שני בשעה _18:15, בכל יום שני שאינו חג החל מ9.9 ועד סוף נובמבר
למאחרים מעל 45 דקות יפסק הפסד טכני.
הגרלות ותוצאות יפורסמו באתר האיגוד, באתר ירושחמט ובchess-results

פרסים: 60% מההכנסות על דמי השתתפות בתחרות


דמי השתתפות: 150ש"ח
הנחה של 20 ₪ לנוער עד גיל 18, סניורים מעל גיל 60, סטודנטים ועולים חדשים. הנחה נוספת של 10 ₪ לחברי מועדון ירושחמט


שוברי שוויון:
בשיטה שוויצרית כאשר כמות המשתתפים לפחות כפולה מכמות הסיבובים, שוויון נקודות יוכרע עפ"י הסדר הבא: א. תוצאה בין השחקנים (רק אם כל השחקנים בקבוצת הניקוד שיחקו ביניהם); ב. בוכהולץ קאט-1 (ללא יריב חלש); ג. בוכהולץ; ד. רמת ביצוע (פרפורמנס).
בשיטת ליגה או שוויצרית שלא עונה להגדרה בסעיף הקודם: א. ברגר; ב. תוצאה בין השחקנים; ג. מספר ניצחונות.

לפרטים והרשמה: שאול ויינשטיין 0507540424
דמי השתתפות 150 ₪.
כל השחקנים חייבים להיות בעלי כרטיס שחמטאי תקף מאיגוד השחמט.




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2019. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin