|          שכחתי סיסמה      
בחסות הקרן להנצחת שלמה טירן Shlomo



תקציר חדשות אחרונות
Oct 5 2018 2:19PM
אליפות מועדון ירושחמט – בשתי רמו

Feb 3 2018 8:29PM
ברוך דיין האמת - ויקטור וינוגרדו

Nov 12 2017 12:47PM
תחרויות ימי שני נובמבר דצמבר במו

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
בליץ אוןליין עם 1,000 ש"ח פרסים
הודעה אחרונה:
michess
12/18/2017 9:05:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

free counters
תחרות דירוג מעל 1700

תאריך התחלה: יום שני, 18.3.2019
תאריך סיום: יום שני, 20.5.2019
מנהל התחרות: שאול ויינשטיין
שופט התחרות: שאול ויינשטיין


סיבוב 7
                Round 7 on 2019/05/13 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	13		Kirsch Yahel David	1592	3½	0 - 1	5		Cohen Revivo Alon	2067	1
2	2		Weinstein Shaul	1941	5	1 - 0	3½		Shavit Inbar	1734	7
3	4		Rotem Furshpan Nir	1873	4	1 - 0	4		Zrihan Dan	1671	10
4	9		Heimann Ido	1674	3	1 - 0	3½		Pilchin Uri	1831	6
5	14		Steinitz Israel Itzhak	1260	1½	0 - 1	3		Cohen Moshe	1836	5
6	3		Agmon Yonatan	1878	2½	1 - 0	2½		Waxman Mark	1711	8
7	12		Tsafrir Ori	1604	0	0 - 1	2		Solomon Yonatan	1655	11
                
סיבוב 6
                Round 6 on 2019/05/06 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	2		Weinstein Shaul	1941	4½	½ - ½	3		Kirsch Yahel David	1592	14
2	1		Cohen Revivo Alon	2067	4	1 - 0	4		Zrihan Dan	1671	10
3	6		Pilchin Uri	1831	3	½ - ½	3½		Rotem Furshpan Nir	1873	4
4	7		Shavit Inbar	1734	2½	1 - 0	2½		Agmon Yonatan	1878	3
5	11		Solomon Yonatan	1655	2	0 - 1	2		Cohen Moshe	1836	5
6	13		Tsafrir Ori	1604	0	0 - 1	2		Heimann Ido	1674	9
7	8		Waxman Mark	1711	1½	1 - 0	1½		Steinitz Israel Itzhak	1260	15
                
סיבוב 5
                Round 5 on 2019/04/29 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	4		Rotem Furshpan Nir	1873	3	½ - ½	4		Weinstein Shaul	1941	2
2	6		Pilchin Uri	1831	3	0 - 1	3		Cohen Revivo Alon	2067	1
3	10		Zrihan Dan	1671	3	1 - 0	2		Heimann Ido	1674	9
4	11		Solomon Yonatan	1655	2	0 - 1	2		Kirsch Yahel David	1592	14
5	3		Agmon Yonatan	1878	2	½ - ½	1		Steinitz Israel Itzhak	1260	15
6	5		Cohen Moshe	1836	1½	½ - ½	1		Waxman Mark	1711	8
7	7		Shavit Inbar	1734	1½	1 - 0	0		Tsafrir Ori	1604	13
                
סיבוב 4
                Round 4 on 2019/04/08 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Cohen Revivo Alon	2067	3	0 - 1	3		Weinstein Shaul	1941	2
2	3		Agmon Yonatan	1878	2	0 - 1	2		Zrihan Dan	1671	10
3	9		Heimann Ido	1674	2	0 - 1	2		Rotem Furshpan Nir	1873	4
4	14		Kirsch Yahel David	1592	2	0 - 1	2		Pilchin Uri	1831	6
5	8		Waxman Mark	1711	1	0 - 1	1		Solomon Yonatan	1655	11
6	15		Steinitz Israel Itzhak	1260	1	½ - ½	½		Shavit Inbar	1734	7
7	13		Tsafrir Ori	1604	0	- - +	½		Cohen Moshe	1836	5
                
סיבוב 3
                Round 3 on 2019/04/01 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	4		Rotem Furshpan Nir	1873	2	0 - 1	2		Cohen Revivo Alon	2067	1
2	2		Weinstein Shaul	1941	2	1 - 0	2		Heimann Ido	1674	9
3	6		Pilchin Uri	1831	1	1 - 0	2		Agmon Yonatan	1878	3
4	14		Kirsch Yahel David	1592	1	1 - 0	1		Waxman Mark	1711	8
5	10		Zrihan Dan	1671	1	1 - 0	1		Solomon Yonatan	1655	11
6	7		Shavit Inbar	1734	0	½ - ½	0		Cohen Moshe	1836	5
7	15		Steinitz Israel Itzhak	1260	0	1 - 0	0		Tsafrir Ori	1604	13
                
סיבוב 2
                Round 2 on 2019/03/25 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	12		Lindman Hilel	1630	0	- - +	1		Cohen Revivo Alon	2067	1
2	2		Weinstein Shaul	1941	1	1 - 0	1		Pilchin Uri	1831	6
3	3		Agmon Yonatan	1878	1	1 - 0	1		Kirsch Yahel David	1592	14
4	5		Cohen Moshe	1836	0	0 - 1	1		Rotem Furshpan Nir	1873	4
5	11		Solomon Yonatan	1655	0	1 - 0	0		Steinitz Israel Itzhak	1260	15
6	7		Shavit Inbar	1734	0	0 - 1	0		Zrihan Dan	1671	10
7	8		Waxman Mark	1711	0	1 - 0	0		Tsafrir Ori	1604	13
                
סיבוב 1
                Round 1 on 2019/03/18 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Cohen Revivo Alon	2067	0	1 - 0	0		Shavit Inbar	1734	7
2	10		Zrihan Dan	1671	0	0 - 1	0		Weinstein Shaul	1941	2
3	6		Pilchin Uri	1831	0	1 - 0	0		Waxman Mark	1711	8
4	13		Tsafrir Ori	1604	0	0 - 1	0		Agmon Yonatan	1878	3
5	9		Heimann Ido	1674	0	1 - 0	0		Steinitz Israel Itzhak	1260	15
6	14		Kirsch Yahel David	1592	0	1 - 0	0		Cohen Moshe	1836	5
7	4		Rotem Furshpan Nir	1873	0	1 - 0	0		Solomon Yonatan	1655	11
                
טבלת התחרות
                Final Ranking after 7 Rounds
Rk.	SNo		Name	FED	Rtg	Club/City	Pts.	 TB1 	 TB2 	 TB3 
1	1		Cohen Revivo Alon	ISR	2067	ירו-שחמט	6,0	25,5	29,0	0,0
2	2		Weinstein Shaul	ISR	1941	ירו-שחמט	6,0	25,0	28,5	0,0
3	4		Rotem Furshpan Nir	ISR	1873	ירו-שחמט	5,0	26,0	29,0	0,0
4	10		Zrihan Dan	ISR	1671	ירו-שחמט	4,0	27,0	30,0	0,0
5	9		Heimann Ido	ISR	1674	ירו-שחמט	4,0	23,5	24,0	0,0
6	5		Cohen Moshe	ISR	1836	ירו-שחמט	4,0	19,5	21,0	0,0
7	6		Pilchin Uri	ISR	1831	ירו-שחמט	3,5	27,0	29,5	0,0
8	13		Kirsch Yahel David	ISR	1592	ירו-שחמט	3,5	25,0	27,5	0,0
9	7		Shavit Inbar	ISR	1734	ירו-שחמט	3,5	24,0	24,5	0,0
10	3		Agmon Yonatan	ISR	1878	מועדון השחמט לעוורים ירושלים	3,5	18,5	19,0	0,0
11	11		Solomon Yonatan	ISR	1655	אס"א ירושלים	3,0	20,0	20,5	0,0
12	8		Waxman Mark	ISR	1711	ירו-שחמט	2,5	18,5	19,0	0,0
13	14		Steinitz Israel Itzhak	ISR	1260	ירו-שחמט	1,5	19,5	20,0	0,0
14	12		Tsafrir Ori	ISR	1604	ירו-שחמט	0,0	18,5	20,0	0,0
            



הזמנה לתחרות:
לכל מי שלא יכול להשתתף באליפות סניורים וב1/16 גמר – התחרות הזו בשבילכם!
תחרות שויצרית בת 7 סיבובים בקצב 90 דקות למשחק + 30 שניות למסע
דמי השתתפות – 150 ש"ח.
פרסים - 60% מההכנסות

פרסים:
מקום 1 500 ש"ח
מקום 2 300 ש"ח
מקום 3 200 ש"ח
שחקן מפתיע 150 ש"ח

פרסים בפועל:
אלון כהן 450 ש"ח (ראשון לפי הורט)
שאול ויינשטיין 350 ש"ח (שני לפי הורט)
ניר רותם פורשפן 200 שלישי
דן זריהן 150 מפתיע




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2019. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin