|          שכחתי סיסמה      
בחסות הקרן להנצחת שלמה טירן Shlomo



תקציר חדשות אחרונות
Oct 5 2018 2:19PM
אליפות מועדון ירושחמט – בשתי רמו

Feb 3 2018 8:29PM
ברוך דיין האמת - ויקטור וינוגרדו

Nov 12 2017 12:47PM
תחרויות ימי שני נובמבר דצמבר במו

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
בליץ אוןליין עם 1,000 ש"ח פרסים
הודעה אחרונה:
michess
12/18/2017 9:05:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

free counters
אליפות ירושלים לסניורים 2019

תאריך התחלה: יום שני, 1.4.2019
תאריך סיום: יום שני, 20.5.2019
מנהל התחרות: שאול ויינשטיין
שופט התחרות: שאול ויינשטיין


סיבוב 7
                Round 7 on 2019/05/13 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	2		Slonimskij Arkadij	2087	5½	1 - 0	4		Lubin Yosef	2232	1
2	7		Freiman Mark	1847	4	+ - -	4½		Hazernov Nahum	1947	5
3	4		Levin Natan	1994	3	1 - 0	3½		Dermer Moshe	1731	10
4	11		Oliel Yehonatan	1683	3	½ - ½	3		Klein Achi	1669	12
5	6		Bershadsky Georgy	1913	3	1 - 0	2		Volodarsky Michael	1600	14
6	16		Jonas Joseph	1473	1½	0 - 1	3		Kfir Itzhak	1629	13
7	15		Gokhvat Yoseph	1518	1½	½ - ½	2		Lukovski Lev	1820	8
                
סיבוב 6
                Round 6 on 2019/05/06 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	10		Dermer Moshe	1731	3	½ - ½	5		Slonimskij Arkadij	2087	2
2	5		Hazernov Nahum	1947	3½	1 - 0	3		Bershadsky Georgy	1913	6
3	13		Kfir Itzhak	1629	3	0 - 1	3		Lubin Yosef	2232	1
4	4		Levin Natan	1994	3	0 - 1	3		Freiman Mark	1847	7
5	8		Lukovski Lev	1820	2	0 - 1	2		Oliel Yehonatan	1683	11
6	12		Klein Achi	1669	2	1 - 0	1½		Jonas Joseph	1473	16
7	14		Volodarsky Michael	1600	1	1 - 0	1½		Gokhvat Yoseph	1518	15
                
סיבוב 5
                Round 5 on 2019/04/15 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	2		Slonimskij Arkadij	2087	4	1 - 0	3½		Hazernov Nahum	1947	5
2	6		Bershadsky Georgy	1913	2½	½ - ½	2½		Dermer Moshe	1731	10
3	7		Freiman Mark	1847	2½	½ - ½	2½		Kfir Itzhak	1629	13
4	1		Lubin Yosef	2232	2	1 - 0	2		Klein Achi	1669	12
5	8		Lukovski Lev	1820	2	0 - 1	2		Levin Natan	1994	4
6	11		Oliel Yehonatan	1683	1	1 - 0	1		Volodarsky Michael	1600	14
7	15		Gokhvat Yoseph	1518	1	½ - ½	1		Jonas Joseph	1473	16
8	3		Rudnev Nikolay	2024	2½	0			not paired		
9	9		Shilman Alexandr	1766	0	0			not paired
                
סיבוב 4
                Round 4 on 2019/04/08 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	2		Slonimskij Arkadij	2087	3	+ - -	2½		Rudnev Nikolay	2024	3
2	5		Hazernov Nahum	1947	2½	1 - 0	2		Levin Natan	1994	4
3	7		Freiman Mark	1847	2	½ - ½	2		Bershadsky Georgy	1913	6
4	13		Kfir Itzhak	1629	1½	1 - 0	2		Lukovski Lev	1820	8
5	10		Dermer Moshe	1731	1½	1 - 0	1		Oliel Yehonatan	1683	11
6	12		Klein Achi	1669	1	1 - 0	1		Gokhvat Yoseph	1518	15
7	16		Jonas Joseph	1473	1	0 - 1	1		Lubin Yosef	2232	1
8	9		Shilman Alexandr	1766	0	- - +	0		Volodarsky Michael	1600	14
                
סיבוב 3
                Round 3 on 2019/04/01 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	4		Levin Natan	1994	2	0 - 1	2		Slonimskij Arkadij	2087	2
2	3		Rudnev Nikolay	2024	2	½ - ½	2		Hazernov Nahum	1947	5
3	1		Lubin Yosef	2232	1	0 - 1	1		Lukovski Lev	1820	8
4	6		Bershadsky Georgy	1913	1	1 - 0	1		Klein Achi	1669	12
5	11		Oliel Yehonatan	1683	1	0 - 1	1		Freiman Mark	1847	7
6	15		Gokhvat Yoseph	1518	1	0 - 1	½		Dermer Moshe	1731	10
7	13		Kfir Itzhak	1629	½	1 - 0	0		Shilman Alexandr	1766	9
8	14		Volodarsky Michael	1600	0	0 - 1	0		Jonas Joseph	1473	16
                
סיבוב 2
                Round 2 on 2019/03/25 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	4		Levin Natan	1994	1	1 - 0	1		Lubin Yosef	2232	1
2	2		Slonimskij Arkadij	2087	1	1 - 0	1		Bershadsky Georgy	1913	6
3	8		Lukovski Lev	1820	1	0 - 1	1		Rudnev Nikolay	2024	3
4	5		Hazernov Nahum	1947	1	1 - 0	1		Gokhvat Yoseph	1518	15
5	7		Freiman Mark	1847	0	1 - 0	0		Shilman Alexandr	1766	9
6	10		Dermer Moshe	1731	0	½ - ½	0		Kfir Itzhak	1629	13
7	16		Jonas Joseph	1473	0	0 - 1	0		Oliel Yehonatan	1683	11
8	12		Klein Achi	1669	0	1 - 0	0		Volodarsky Michael	1600	14
                
סיבוב 1
                Round 1 on 2019/03/18 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Lubin Yosef	2232	0	1 - 0	0		Dermer Moshe	1731	10
2	11		Oliel Yehonatan	1683	0	0 - 1	0		Slonimskij Arkadij	2087	2
3	3		Rudnev Nikolay	2024	0	1 - 0	0		Klein Achi	1669	12
4	14		Volodarsky Michael	1600	0	0 - 1	0		Levin Natan	1994	4
5	9		Shilman Alexandr	1766	0	0 - 1	0		Hazernov Nahum	1947	5
6	6		Bershadsky Georgy	1913	0	1 - 0	0		Kfir Itzhak	1629	13
7	15		Gokhvat Yoseph	1518	0	1 - 0	0		Freiman Mark	1847	7
8	8		Lukovski Lev	1820	0	1 - 0	0		Jonas Joseph	1473	16
                
טבלת התחרות
                Final Ranking after 7 Rounds
Rk.	SNo		Name	FED	Rtg	Club/City	Pts.	 TB1 	 TB2 	 TB3 
1	2		Slonimskij Arkadij	RUS	2087	ירו-שחמט	6,5	25,0	28,5	24,25
2	7		Freiman Mark	ISR	1847	מכבי מעלה אדומים	5,0	20,5	22,5	15,50
3	5		Hazernov Nahum	ISR	1947	מכבי מעלה אדומים	4,5	26,0	28,0	11,25
4	6		Bershadsky Georgy	ISR	1913	ירו-שחמט	4,0	25,5	27,0	12,75
5	4		Levin Natan	ISR	1994	ירו-שחמט	4,0	25,5	27,0	12,00
6	1		Lubin Yosef	ISR	2232	מועדון השחמט לעוורים ירושלים	4,0	22,5	25,0	12,50
7	10		Dermer Moshe	ISR	1731	ירו-שחמט	3,5	24,5	26,5	12,25
8	11		Oliel Yehonatan	ISR	1683	אס"א ירושלים	3,5	22,5	24,0	8,75
9	12		Klein Achi	ISR	1669	ירו-שחמט	3,5	20,5	22,0	8,25
10	13		Kfir Itzhak	ISR	1629	ירו-שחמט	3,0	21,0	23,0	6,75
11	3		Rudnev Nikolay	ISR	2024	ירו-שחמט	2,5	25,5	28,0	8,25
12	8		Lukovski Lev	GER	1820	ירו-שחמט	2,5	21,5	23,5	7,50
13	16		Jonas Joseph	FRA	1473	אליצור ירושלים	2,5	18,5	20,0	6,00
14	15		Gokhvat Yoseph	ISR	1518	ירו-שחמט	2,0	21,5	23,0	7,50
15	14		Volodarsky Michael	ISR	1600	אליצור ירושלים	2,0	19,5	21,0	2,00
16	9		Shilman Alexandr	RUS	1766	אליצור ירושלים	0,0	18,5	19,5	0,00
            



הזמנה לתחרות:
7 סיבובים שויצריים בקצב 90 דקות + 30 שניות למסע. רשאים להשתתף שחקנים שנולדו בשנת 1959 ואילך.
דמי השתתפות 120 ש"ח. בני 80 ומעלה – 100 ש"ח
פרסים – 60% מדמי ההשתתפות יחולקו כפרסים. מנצח התחרות יהיה אלוף ירושלים לסניורים לשנת 2019

פרסים:
מקום ראשון 500 ש"ח ארקדי סלונימסקי
מקום שני 300 ש"ח מרק פריימן
מקום שלישי 200 ש"ח נחום חצרנוב
שחקן מפתיע 150 ש"ח משה דרמר (עליה של 3 מקומות)




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2019. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin