|          שכחתי סיסמה      



תקציר חדשות אחרונות
Oct 5 2018 2:19PM
אליפות מועדון ירושחמט – בשתי רמו

Feb 3 2018 8:29PM
ברוך דיין האמת - ויקטור וינוגרדו

Nov 12 2017 12:47PM
תחרויות ימי שני נובמבר דצמבר במו

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
בליץ אוןליין עם 1,000 ש"ח פרסים
הודעה אחרונה:
michess
12/18/2017 9:05:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

free counters
אליפות ירושלים 2019 לזכר אריה רוזנברג

תאריך התחלה: יום שני, 7.1.2019
תאריך סיום: יום שני, 4.3.2019
מנהל התחרות: שאול ויינשטיין
שופט התחרות: שאול ויינשטיין


סיבוב 4
                Round 4 on 2019/01/28 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	3		Moskovich Daniel	2207	3		3	FM	Zisman Philip	2300	1
2	2		Lubin Yosef	2230	3		3		Cohen Revivo Alon	2062	8
3	11		Pravdivetz Vladimir	2020	2½		2½		Streltsov Alexey	2181	4
4	13		Landa Alex	1960	2½		2½		Berenboym Igor	2156	5
5	6		Kovalenko Sergiy S.	2116	2½		2½		Travinsky Mark	1904	16
6	9		Zholti Alon	2033	2		2		Shilman Alexandr	1811	26
7	12		Levin Natan	1978	2		2		Shavit Inbar	1688	30
8	25		Lukovski Lev	1813	2		2		Levinsky Gregory	1954	14
9	15		Kuritz Zvi	1945	2		2		Oliel Yehonatan	1683	31
10	28		Waxman Mark	1707	2		2		Bershadsky Georgy	1898	17
11	35		Genin David	1647	2		2		Pilchin Uri	1831	23
12	24		Freiman Mark	1830	2		2		Lindman Hilel	1634	38
13	33		Klein Achi	1669	1½		1½		Mertz Binyamin	1881	18
14	19		Rotem Furshpan Nir	1868	1½		1½		Kaminetsky Yuval	1648	34
15	45		Gokhvat Yoseph	1518	1½		1½		Mazar Ariel	1862	20
16	44		Seri Eyal	1547	1½		1½		Agmon Yonatan	1859	21
17	22		Brown Moshe	1852	1½		1½		Solomon Yonatan	1635	37
18	27		Dermer Moshe	1723	1½		1½		Kirsch Yahel David	1584	43
19	46		Vaiser Zvi	1485	1		1		Rudnev Nikolay	2021	10
20	47		Nadav Avinoam	1470	1		1		Heimann Ido	1669	32
21	49		Matityahu Haim	1437	1		1		Volfer Eliahu	1620	39
22	40		Volodarsky Michael	1613	1		1		Segev Ido	1300	57
23	61		Selzer Wiiliam	0	1		1		Kaminetsky Roee	1603	41
24	42		Tsafrir Ori	1589	1		1		Reznik Nathan	1203	59
25	54		Peretz Odeda	1331	½		1		Cohen Dotan	1417	51
26	58		Lev Nissim Arbel	1214	½		½		Zakaim Eliyahu	1701	29
27	36		Kfir Itzhak	1635	½		½		Jonas Joseph	1466	48
28	50		Kaminetsky Asaf	1426	½		½		Botvin Omer	1200	60
29	52		Matityahu Shira	1336	0		0		Cohen Nevo	1324	55
30	53		Tsafrir Itay	1333	0		0		Zisman Itay	1318	56
31	7		Slonimskij Arkadij	2094	2½	½			not paired
                
סיבוב 3
                Pairings/Results
Round 3 on 2019/01/21 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1	FM	Zisman Philip	2300	2	1 - 0	2		Zholti Alon	2033	9
2	31		Oliel Yehonatan	1683	2	0 - 1	2		Lubin Yosef	2230	2
3	3		Moskovich Daniel	2207	2	1 - 0	2		Levin Natan	1978	12
4	7		Slonimskij Arkadij	2094	2	½ - ½	2		Landa Alex	1960	13
5	8		Cohen Revivo Alon	2062	2	1 - 0	2		Waxman Mark	1707	28
6	4		Streltsov Alexey	2181	1½	1 - 0	1½		Rotem Furshpan Nir	1868	19
7	5		Berenboym Igor	2156	1½	1 - 0	1½		Brown Moshe	1852	22
8	34		Kaminetsky Yuval	1648	1½	0 - 1	1½		Kovalenko Sergiy S.	2116	6
9	20		Mazar Ariel	1862	1½	0 - 1	1½		Pravdivetz Vladimir	2020	11
10	37		Solomon Yonatan	1635	1½	0 - 1	1½		Travinsky Mark	1904	16
11	10		Rudnev Nikolay	2021	1	0 - 1	1		Genin David	1647	35
12	14		Levinsky Gregory	1954	1	1 - 0	1		Volodarsky Michael	1613	40
13	32		Heimann Ido	1669	1	0 - 1	1		Kuritz Zvi	1945	15
14	17		Bershadsky Georgy	1898	1	1 - 0	1		Tsafrir Ori	1589	42
15	21		Agmon Yonatan	1859	1	½ - ½	1		Gokhvat Yoseph	1518	45
16	23		Pilchin Uri	1831	1	1 - 0	1		Vaiser Zvi	1485	46
17	39		Volfer Eliahu	1620	1	0 - 1	1		Freiman Mark	1830	24
18	59		Reznik Nathan	1203	1	0 - 1	1		Lukovski Lev	1813	25
19	26		Shilman Alexandr	1811	1	1 - 0	1		Nadav Avinoam	1470	47
20	30		Shavit Inbar	1688	1	1 - 0	1		Selzer Wiiliam	0	61
21	41		Kaminetsky Roee	1603	1	0 - 1	½		Dermer Moshe	1723	27
22	38		Lindman Hilel	1634	1	1 - 0	½		Kaminetsky Asaf	1426	50
23	29		Zakaim Eliyahu	1701	½	0 - 1	½		Seri Eyal	1547	44
24	43		Kirsch Yahel David	1584	½	1 - 0	½		Kfir Itzhak	1635	36
25	33		Klein Achi	1669	½	1 - 0	0		Tsafrir Itay	1333	53
26	48		Jonas Joseph	1466	0	½ - ½	0		Peretz Odeda	1331	54
27	56		Zisman Itay	1318	0	0 - 1	0		Matityahu Haim	1437	49
28	51		Cohen Dotan	1417	0	1 - 0	0		Cohen Nevo	1324	55
29	57		Segev Ido	1300	0	1 - 0	0		Matityahu Shira	1336	52
30	60		Botvin Omer	1200	0	½ - ½	0		Lev Nissim Arbel	1214	58
31	18		Mertz Binyamin	1881	1	½			not paired
                
סיבוב 2
                Pairings/Results
Round 2 on 2019/01/14 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	15		Kuritz Zvi	1945	1	0 - 1	1	FM	Zisman Philip	2300	1
2	2		Lubin Yosef	2230	1	1 - 0	1		Bershadsky Georgy	1898	17
3	3		Moskovich Daniel	2207	1	+ - -	1		Mertz Binyamin	1881	18
4	16		Travinsky Mark	1904	1	½ - ½	1		Streltsov Alexey	2181	4
5	19		Rotem Furshpan Nir	1868	1	½ - ½	1		Berenboym Igor	2156	5
6	6		Kovalenko Sergiy S.	2116	1	½ - ½	1		Mazar Ariel	1862	20
7	24		Freiman Mark	1830	1	0 - 1	1		Slonimskij Arkadij	2094	7
8	25		Lukovski Lev	1813	1	0 - 1	1		Cohen Revivo Alon	2062	8
9	9		Zholti Alon	2033	1	1 - 0	1		Agmon Yonatan	1859	21
10	12		Levin Natan	1978	1	1 - 0	1		Pilchin Uri	1831	23
11	13		Landa Alex	1960	1	1 - 0	1		Shilman Alexandr	1811	26
12	28		Waxman Mark	1707	1	1 - 0	1		Levinsky Gregory	1954	14
13	34		Kaminetsky Yuval	1648	1	½ - ½	½		Rudnev Nikolay	2021	10
14	11		Pravdivetz Vladimir	2020	½	1 - 0	½		Klein Achi	1669	33
15	22		Brown Moshe	1852	½	1 - 0	½		Kirsch Yahel David	1584	43
16	37		Solomon Yonatan	1635	½	1 - 0	½		Dermer Moshe	1723	27
17	61		Selzer Wiiliam	0	½	½ - ½	0		Zakaim Eliyahu	1701	29
18	49		Matityahu Haim	1437	0	0 - 1	0		Shavit Inbar	1688	30
19	52		Matityahu Shira	1336	0	0 - 1	0		Heimann Ido	1669	32
20	35		Genin David	1647	0	1 - 0	0		Jonas Joseph	1466	48
21	36		Kfir Itzhak	1635	0	½ - ½	0		Kaminetsky Asaf	1426	50
22	53		Tsafrir Itay	1333	0	0 - 1	0		Lindman Hilel	1634	38
23	54		Peretz Odeda	1331	0	0 - 1	0		Volfer Eliahu	1620	39
24	40		Volodarsky Michael	1613	0	1 - 0	0		Cohen Dotan	1417	51
25	55		Cohen Nevo	1324	0	0 - 1	0		Kaminetsky Roee	1603	41
26	42		Tsafrir Ori	1589	0	1 - 0	0		Zisman Itay	1318	56
27	45		Gokhvat Yoseph	1518	0	1 - 0	0		Segev Ido	1300	57
28	46		Vaiser Zvi	1485	0	1 - 0	0		Lev Nissim Arbel	1214	58
29	47		Nadav Avinoam	1470	0	1 - 0	0		Botvin Omer	1200	60
30	59		Reznik Nathan	1203	0	1			bye		
31	31		Oliel Yehonatan	1683	1	1			not paired		
32	44		Seri Eyal	1547	0	½			not paired
                
סיבוב 1
                Round 1 on 2019/01/07 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1	FM	Zisman Philip	2300	0	1 - 0	0		Gokhvat Yoseph	1518	45
2	38		Lindman Hilel	1634	0	0 - 1	0		Lubin Yosef	2230	2
3	4		Streltsov Alexey	2181	0	1 - 0	0		Kfir Itzhak	1635	36
4	30		Shavit Inbar	1688	0	0 - 1	0		Moskovich Daniel	2207	3
5	39		Volfer Eliahu	1620	0	0 - 1	0		Kovalenko Sergiy S.	2116	6
6	7		Slonimskij Arkadij	2094	0	1 - 0	0		Volodarsky Michael	1613	40
7	32		Heimann Ido	1669	0	0 - 1	0		Zholti Alon	2033	9
8	10		Rudnev Nikolay	2021	0	½ - ½	0		Solomon Yonatan	1635	37
9	43		Kirsch Yahel David	1584	0	½ - ½	0		Pravdivetz Vladimir	2020	11
10	8		Cohen Revivo Alon	2062	0	1 - 0	0		Tsafrir Ori	1589	42
11	44		Seri Eyal	1547	0	0 - 1	0		Kuritz Zvi	1945	15
12	14		Levinsky Gregory	1954	0	1 - 0	0		Nadav Avinoam	1470	47
13	29		Zakaim Eliyahu	1701	0	0 - 1	0		Oliel Yehonatan	1683	31
14	5		Berenboym Igor	2156	0	1 - 0	0		Genin David	1647	35
15	48		Jonas Joseph	1466	0	0 - 1	0		Landa Alex	1960	13
16	18		Mertz Binyamin	1881	0	1 - 0	0		Matityahu Haim	1437	49
17	51		Cohen Dotan	1417	0	0 - 1	0		Levin Natan	1978	12
18	17		Bershadsky Georgy	1898	0	1 - 0	0		Tsafrir Itay	1333	53
19	56		Zisman Itay	1318	0	0 - 1	0		Travinsky Mark	1904	16
20	20		Mazar Ariel	1862	0	1 - 0	0		Matityahu Shira	1336	52
21	50		Kaminetsky Asaf	1426	0	0 - 1	0		Rotem Furshpan Nir	1868	19
22	21		Agmon Yonatan	1859	0	1 - 0	0		Peretz Odeda	1331	54
23	60		Botvin Omer	1200	0	0 - 1	0		Lukovski Lev	1813	25
24	23		Pilchin Uri	1831	0	1 - 0	0		Cohen Nevo	1324	55
25	58		Lev Nissim Arbel	1214	0	0 - 1	0		Freiman Mark	1830	24
26	26		Shilman Alexandr	1811	0	1 - 0	0		Reznik Nathan	1203	59
27	57		Segev Ido	1300	0	0 - 1	0		Waxman Mark	1707	28
28	33		Klein Achi	1669	0	½ - ½	0		Selzer Wiiliam	0	61
29	41		Kaminetsky Roee	1603	0	0 - 1	0		Kaminetsky Yuval	1648	34
30	27		Dermer Moshe	1723	0	½ - ½	0		Brown Moshe	1852	22
31	46		Vaiser Zvi	1485	0	0			not paired
                
טבלת התחרות
                Rank after Round 3
Rk.	SNo		Name	FED	Rtg	Pts.	 TB1 	 TB2 	 TB3 
1	1	FM	Zisman Philip	ISR	2300	3,0	4,0	5,5	3
2		Lubin Yosef	ISR	2230	3,0	4,0	5,5	3
3	3		Moskovich Daniel	ISR	2207	3,0	4,0	5,5	2
4	8		Cohen Revivo Alon	ISR	2062	3,0	4,0	5,0	3
5	7		Slonimskij Arkadij	RUS	2094	2,5	4,5	5,5	2
6	13		Landa Alex	ISR	1960	2,5	4,5	5,0	2
7	4		Streltsov Alexey	RUS	2181	2,5	4,0	4,5	2
8	16		Travinsky Mark	ISR	1904	2,5	4,0	4,0	2
9	5		Berenboym Igor	ISR	2156	2,5	3,5	5,0	2
10	11		Pravdivetz Vladimir	ISR	2020	2,5	3,0	4,5	2
11	6		Kovalenko Sergiy S.	UKR	2116	2,5	3,0	4,0	2
12	28		Waxman Mark	ISR	1707	2,0	5,0	6,0	2
13	9		Zholti Alon	ISR	2033	2,0	4,5	5,5	2
12		Levin Natan	ISR	1978	2,0	4,5	5,5	2
15		Kuritz Zvi	ISR	1945	2,0	4,5	5,5	2
16	31		Oliel Yehonatan	ISR	1683	2,0	4,5	5,0	1
17	17		Bershadsky Georgy	ISR	1898	2,0	4,0	4,0	2
18	30		Shavit Inbar	ISR	1688	2,0	3,5	4,5	2
19	24		Freiman Mark	ISR	1830	2,0	3,5	4,0	2
25		Lukovski Lev	GER	1813	2,0	3,5	4,0	2
26		Shilman Alexandr	RUS	1811	2,0	3,5	4,0	2
35		Genin David	ISR	1647	2,0	3,5	4,0	2
23	23		Pilchin Uri	ISR	1831	2,0	3,5	3,5	2
38		Lindman Hilel	ISR	1634	2,0	3,5	3,5	2
25	14		Levinsky Gregory	ISR	1954	2,0	3,0	4,0	2
26	19		Rotem Furshpan Nir	ISR	1868	1,5	5,0	5,5	1
27	20		Mazar Ariel	ISR	1862	1,5	5,0	5,0	1
28	45		Gokhvat Yoseph	ISR	1518	1,5	4,5	5,5	1
29	22		Brown Moshe	ISR	1852	1,5	4,0	5,5	1
30	18		Mertz Binyamin	ISR	1881	1,5	4,0	5,0	1
37		Solomon Yonatan	ISR	1635	1,5	4,0	5,0	1
32	43		Kirsch Yahel David	ISR	1584	1,5	4,0	4,5	1
33	34		Kaminetsky Yuval	ISR	1648	1,5	3,5	4,5	1
34	21		Agmon Yonatan	ISR	1859	1,5	3,5	4,0	1
35	33		Klein Achi	ISR	1669	1,5	3,5	3,5	1
36	27		Dermer Moshe	ISR	1723	1,5	3,0	4,0	1
37	44		Seri Eyal	ISR	1547	1,5	3,0	3,5	1
38	42		Tsafrir Ori	ISR	1589	1,0	5,0	5,0	1
39	40		Volodarsky Michael	ISR	1613	1,0	4,5	5,5	1
40	39		Volfer Eliahu	ISR	1620	1,0	4,5	5,0	1
41	46		Vaiser Zvi	ISR	1485	1,0	4,0	4,5	1
47		Nadav Avinoam	ISR	1470	1,0	4,0	4,5	1
43	59		Reznik Nathan	ISR	1203	1,0	4,0	4,5	0
44	32		Heimann Ido	ISR	1669	1,0	4,0	4,0	1
49		Matityahu Haim	ISR	1437	1,0	4,0	4,0	1
46	10		Rudnev Nikolay	ISR	2021	1,0	3,5	5,0	0
47	61		Selzer Wiiliam	ISR	0	1,0	3,5	4,0	0
48	57		Segev Ido	ISR	1300	1,0	3,5	3,5	1
49	41		Kaminetsky Roee	ISR	1603	1,0	3,0	3,0	1
51		Cohen Dotan	ISR	1417	1,0	3,0	3,0	1
51	48		Jonas Joseph	FRA	1466	0,5	4,5	5,0	0
52	36		Kfir Itzhak	ISR	1635	0,5	4,0	4,5	0
53	50		Kaminetsky Asaf	ISR	1426	0,5	3,5	4,0	0
58		Lev Nissim Arbel	ISR	1214	0,5	3,5	4,0	0
55	29		Zakaim Eliyahu	ISR	1701	0,5	3,0	4,0	0
56	60		Botvin Omer	ISR	1200	0,5	3,0	3,5	0
57	54		Peretz Odeda	ISR	1331	0,5	2,5	3,0	0
58	53		Tsafrir Itay	ISR	1333	0,0	4,0	5,5	0
59	56		Zisman Itay	ISR	1318	0,0	3,5	4,5	0
60	55		Cohen Nevo	ISR	1324	0,0	3,0	4,0	0
61	52		Matityahu Shira	ISR	1336	0,0	2,5	3,5	0
            



הזמנה לתחרות:
הזמנה לאליפות ירושלים בשחמט לשנת 2019, ע"ש אריה רוזנברג
שחמטאים יקרים!
אנו מתכבדים להזמינכם להשתתף באליפות ירושלים בשחמט, שגם השנה נושאת את שמו של האמן אריה רוזנברג ז"ל, שניהל את השחמט בירושלים מעל 40 שנה. התחרות תתקיים במרכז צד"ק, רח ניקנור 20, ירושלים. פתיחת התחרות ביום שני, 7.1.2019.
לוח זמנים ושיטת התחרות: התחרות תהיה בשיטה שוויצרית, בת 9 סיבובים, בקצב זמן 90 דקות לכל המשחק + 30 שניות למסע. התחרות תתקיים בימי שני. הסיבוב האחרון יתקיים 4.3.2019. טקס סיום, חלוקת פרסים ותחרות בזק מסורתית ביום חמישי, 11.3.2019 (יתכנו שינויים במועד הטקס(. פתיחת כל הסיבובים, והפעלת שעונים בשעה 18:15 בדיוק.
ביום פתיחת התחרות ההרשמה תחל בשעה 17:30. נא להקדים כדי שהסיבוב הראשון יחל מוקדם ככל האפשר.
דמי השתתפות: 180 ₪. לגמלאים, נוער עד גיל 18, עולים חדשים, סטודנטים וחיילים- 160 ₪. הנחה נוספת של 10 ש"ח לשחקני מועדון ירושחמט בליגות השונות.
בנוסף, על כל המשתתפים להיות בעלי כרטיס שחמטאי בתוקף מטעם האיגוד הישראלי לשחמט. ניתן להסדיר תשלום עבור הפנקס בפתיחת התחרות. עלות הפנקס לשנה – 380 ₪. לנערים עד גיל 18, גמלאים, עולים חדשים עד 3 שנים בארץ, וסטודנטים – 320 ₪.
מניסיון של שנים קודמות, כדי שלא יהיו אי הבנות – יש להסדיר תשלום לאיגוד לפני או בעת ההרשמה.
פרסים: קרן פרסים באליפות תעמוד לפחות על 4500 ₪ (במקרה של השתתפות מעל 50 שחקנים – קרן הפרסים תגדל ותהיה 60% מההכנסות)
מקום ראשון – 1500 ₪ עד מד כושר 2000 – 200 ₪
מקום שני - 800 ₪ עד מד כושר 1800 200 ₪
מקום שלישי – 500 ₪ עד מד כושר 1600 200 ₪
מקום רביעי – 400 ₪ סניור מצטיין מעל גיל 60 200 ₪
מקום חמישי 300 ₪ נער מצטיין עד גיל 18 200 ₪
הפרסים בקטגוריות יחולקו רק בתנאי שישתתפו לפחות 5 שחקנים בקטגוריה. מד הכושר לצורך קביעת קטגוריה הוא מד הכושר הגבוה מבין ישראלי ובינלאומי.
התרת שוויון נקודות. מנצח התחרות יקבע על הלוח בלבד – במקרה של שויון נקודות במקום הראשון, יתקיים קרב משחקים מהירים ובזק שיתקיים ביום חמישי, 6.3.2019 לפני טקס הסיום. שאר הפרסים יחולקו לפי 1) שיטת מדיאן ללא השחקן החלש ביותר , 2) לפי שיטת בוכהולץ, 3) לפי מספר ניצחונות 4) מפגש ראש בראש. חלוקת פרסים כספיים תהיה בשיטת הורט, כאשר חצי מהפרס מחולק שווה בשווה, וחציו השני לפי שובר השויון. הפרסים בקטגוריות מחולקים רק על פי שובר השויון לשחקן אחד בלבד. ניתן לקבל את הפרסים אך ורק בטקס הסיום של התחרות.
מנצח התחרות יהיה אלוף ירושלים לשנת 2019, ויקבל גביע.
אלוף ירושלים הנוכחי הוא רב אמן אהרן בגרטיוני.
שופט ומנהל התחרות – שופט לאומי שאול ויינשטיין.
נוהל דחית משחקים: אם אחד השחקנים אינו יכול לשחק במועד התחרות, ניתן לדחות או להקדים את המשחקים. המועד החדש יקבע בהסכמת שני השחקנים. כל משחקי ההשלמה חייבים להיגמר עד לפתיחת הסיבוב הבא. כל שינוי של מועד המשחק מחייב אישור מראש של מנהל התחרות.
איחורים: שעוני המשחק יופעלו בשעה 18:15 בדיוק. מי שיאחר יותר משעה מרגע הפעלת השעון – יפסיד את משחקו.
מועד הגרלות: הגרלת הסיבוב הבא תתבצע ביום ו'. יש לדווח למנהל התחרות התחרות במסרון על תוצאות משחקים דחויים עד יום חמישי בחצות. משחקים שתוצאותיהם לא ידווחו, כאמור, יחושבו לצורך ההגרלה כתיקו, אא"כ הנהלת התחרות תחליט אחרת
פרטים נוספים, והרשמה מוקדמת אצל שאול ויינשטיין 0507540424, אלון כהן 0522688666
כל ההגרלות יפורסמו באתר ירושחמט: www.jeruchess.com
הנהלת התחרות רשאית לבצע כל שינוי שיידרש בהתאם לנסיבות
נשמח לראותכם, בברכה, הנהלת מועדון ירושחמט




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2019. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin