|          שכחתי סיסמה      



תקציר חדשות אחרונות
Oct 5 2018 2:19PM
אליפות מועדון ירושחמט – בשתי רמו

Feb 3 2018 8:29PM
ברוך דיין האמת - ויקטור וינוגרדו

Nov 12 2017 12:47PM
תחרויות ימי שני נובמבר דצמבר במו

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
בליץ אוןליין עם 1,000 ש"ח פרסים
הודעה אחרונה:
michess
12/18/2017 9:05:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

free counters
אליפות מועדון ירושחמט - משנית

תאריך התחלה: יום שני, 8.10.2018
תאריך סיום: יום שני, 19.11.2018
מנהל התחרות: שאול ויינשטיין
שופט התחרות: שאול ויינשטיין


סיבוב 7
                Round 7 on 2018/11/18 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	8		Kirsch Yahel David	1568	3½	1 - 0	5		Lindman Hilel	1577	6
2	1		Yehoshua Azgad	1776	4½	½ - ½	4½		Heimann Ido	1617	5
3	2		Waxman Mark	1735	4½	0 - 1	4		Shavit Inbar	1675	3
4	10		Solomon Yonatan	1534	4	1 - 0	3½		Nisimov Yosef	1424	13
5	12		Nadav Avinoam	1450	3½	0 - 1	3½		Slutzky Lior	1415	14
6	18		Vaiser Zvi	1325	3½	1 - 0	3		Lukin Gavriel	1390	16
7	11		Jonas Joseph	1487	3	0 - 1	3		Seri Eyal	1554	9
8	7		Gokhvat Yoseph	1576	2½	0 - 1	2½		Tsafrir Ori	1621	4
9	15		Matityahu Haim	1400	2½	1 - 0	2½		Moskovich Shmuel Shammai	1279	21
10	24		Reznik Natan	1200	2	0 - 1	2		Tsafrir Itay	1306	19
11	23		Bar Gil Evyatar	1200	2	1 - 0	1		Friedlich Eyal	1293	20
12	17		Matityahu Shira	1328	2	1 - 0	0		Etsion Ben	1208	22
                
סיבוב 6
                Round 6 on 2018/11/11 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	6		Lindman Hilel	1577	4½	½ - ½	4		Waxman Mark	1735	2
2	1		Yehoshua Azgad	1776	3½	+ - -	3½		Vaiser Zvi	1325	18
3	5		Heimann Ido	1617	3½	1 - 0	3½		Nadav Avinoam	1450	12
4	13		Nisimov Yosef	1424	3	½ - ½	3		Kirsch Yahel David	1568	8
5	3		Shavit Inbar	1675	3	1 - 0	2		Tsafrir Itay	1306	19
6	16		Lukin Gavriel	1390	3	½ - ½	3		Solomon Yonatan	1534	10
7	14		Slutzky Lior	1415	2½	1 - 0	2½		Gokhvat Yoseph	1576	7
8	21		Moskovich Shmuel Shammai	1279	2	½ - ½	2		Tsafrir Ori	1621	4
9	9		Seri Eyal	1554	2	1 - 0	2		Matityahu Shira	1328	17
10	11		Jonas Joseph	1487	2	1 - 0	2		Bar Gil Evyatar	1200	23
11	15		Matityahu Haim	1400	1½	1 - 0	1		Friedlich Eyal	1293	20
12	22		Etsion Ben	1208	0	0 - 1	1		Reznik Natan	1200	24
                
סיבוב 5
                Round 5 on 2018/11/04 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	6		Lindman Hilel	1577	3½	1 - 0	3½		Heimann Ido	1617	5
2	2		Waxman Mark	1735	3	1 - 0	3½		Yehoshua Azgad	1776	1
3	10		Solomon Yonatan	1534	2½	½ - ½	3		Vaiser Zvi	1325	18
4	8		Kirsch Yahel David	1568	2½	½ - ½	2½		Shavit Inbar	1675	3
5	12		Nadav Avinoam	1450	2½	1 - 0	2		Jonas Joseph	1487	11
6	4		Tsafrir Ori	1621	2	0 - 1	2		Nisimov Yosef	1424	13
7	19		Tsafrir Itay	1306	2	½ - ½	2		Lukin Gavriel	1390	16
8	9		Seri Eyal	1554	2	0 - 1	1½		Slutzky Lior	1415	14
9	15		Matityahu Haim	1400	1½	- - +	1½		Gokhvat Yoseph	1576	7
10	17		Matityahu Shira	1328	1	1 - 0	1		Reznik Natan	1200	24
11	20		Friedlich Eyal	1293	1	0 - 1	1		Moskovich Shmuel Shammai	1279	21
12	23		Bar Gil Evyatar	1200	1	1 - 0	0		Etsion Ben	1208	2
                
סיבוב 4
                Round 4 on 2018/10/29 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Yehoshua Azgad	1776	3	½ - ½	3		Lindman Hilel	1577	6
2	5		Heimann Ido	1617	2½	1 - 0	2		Tsafrir Ori	1621	4
3	13		Nisimov Yosef	1424	2	0 - 1	2		Waxman Mark	1735	2
4	3		Shavit Inbar	1675	2	½ - ½	2		Nadav Avinoam	1450	12
5	8		Kirsch Yahel David	1568	2	½ - ½	2		Solomon Yonatan	1534	10
6	18		Vaiser Zvi	1325	2	1 - 0	1½		Gokhvat Yoseph	1576	7
7	11		Jonas Joseph	1487	1	1 - 0	1½		Slutzky Lior	1415	14
8	21		Moskovich Shmuel Shammai	1279	1	0 - 1	1		Seri Eyal	1554	9
9	16		Lukin Gavriel	1390	1	1 - 0	1		Bar Gil Evyatar	1200	23
10	17		Matityahu Shira	1328	1	0 - 1	1		Tsafrir Itay	1306	19
11	24		Reznik Natan	1200	1	0 - 1	½		Matityahu Haim	1400	15
12	22		Etsion Ben	1208	0	0 - 1	0		Friedlich Eyal	1293	20
                
סיבוב 3
                Round 3 on 2018/10/22 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	4		Tsafrir Ori	1621	2	0 - 1	2		Yehoshua Azgad	1776	1
2	6		Lindman Hilel	1577	2	1 - 0	2		Shavit Inbar	1675	3
3	2		Waxman Mark	1735	1½	½ - ½	2		Heimann Ido	1617	5
4	14		Slutzky Lior	1415	1	½ - ½	1½		Kirsch Yahel David	1568	8
5	9		Seri Eyal	1554	1	0 - 1	1		Nisimov Yosef	1424	13
6	10		Solomon Yonatan	1534	1	1 - 0	½		Matityahu Haim	1400	15
7	18		Vaiser Zvi	1325	1	1 - 0	1		Jonas Joseph	1487	11
8	12		Nadav Avinoam	1450	1	1 - 0	1		Lukin Gavriel	1390	16
9	23		Bar Gil Evyatar	1200	1	0 - 1	0		Matityahu Shira	1328	17
10	7		Gokhvat Yoseph	1576	½	1 - 0	1		Moskovich Shmuel Shammai	1279	21
11	19		Tsafrir Itay	1306	0	1 - 0	0		Etsion Ben	1208	22
12	20		Friedlich Eyal	1293	0	0 - 1	0		Reznik Natan	1200	24
                
סיבוב 2
                Round 2 on 2018/10/15 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Yehoshua Azgad	1776	1	1 - 0	1		Seri Eyal	1554	9
2	3		Shavit Inbar	1675	1	1 - 0	1		Solomon Yonatan	1534	10
3	4		Tsafrir Ori	1621	1	1 - 0	1		Nadav Avinoam	1450	12
4	5		Heimann Ido	1617	1	1 - 0	1		Vaiser Zvi	1325	18
5	11		Jonas Joseph	1487	1	0 - 1	1		Lindman Hilel	1577	6
6	2		Waxman Mark	1735	½	1 - 0	½		Gokhvat Yoseph	1576	7
7	8		Kirsch Yahel David	1568	½	½ - ½	½		Matityahu Haim	1400	15
8	13		Nisimov Yosef	1424	0	1 - 0	0		Tsafrir Itay	1306	19
9	22		Etsion Ben	1208	0	0 - 1	0		Slutzky Lior	1415	14
10	16		Lukin Gavriel	1390	0	1 - 0	0		Friedlich Eyal	1293	20
11	17		Matityahu Shira	1328	0	½ - ½	0		Moskovich Shmuel Shammai	1279	21
12	24		Reznik Natan	1200	0	0 - 1	0		Bar Gil Evyatar	1200	23
                
סיבוב 1
                Round 1 on 2018/10/08 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	14		Slutzky Lior	1415	0	0 - 1	0		Yehoshua Azgad	1776	1
2	7		Gokhvat Yoseph	1576	0	½ - ½	0		Kirsch Yahel David	1568	8
3	15		Matityahu Haim	1400	0	½ - ½	0		Waxman Mark	1735	2
4	6		Lindman Hilel	1577	0	1 - 0	0		Matityahu Shira	1328	17
5	10		Solomon Yonatan	1534	0	1 - 0	0		Etsion Ben	1208	22
6	20		Friedlich Eyal	1293	0	0 - 1	0		Tsafrir Ori	1621	4
7	9		Seri Eyal	1554	0	1 - 0	0		Lukin Gavriel	1390	16
8	21		Moskovich Shmuel Shammai	1279	0	0 - 1	0		Jonas Joseph	1487	11
9	12		Nadav Avinoam	1450	0	1 - 0	0		Nisimov Yosef	1424	13
10	19		Tsafrir Itay	1306	0	0 - 1	0		Heimann Ido	1617	5
11	23		Bar Gil Evyatar	1200	0	0 - 1	0		Shavit Inbar	1675	3
12	18		Vaiser Zvi	1325	0	1			bye		
13	24		Taub Eitan	1304	0	0			not paired
                
טבלת התחרות
                Final Ranking after 7 Rounds
Rk.	SNo		Name	FED	Rtg	Pts.	 TB1 	 TB2 	 TB3 
1	1		Yehoshua Azgad	ISR	1776	5,0	30,5	22,0	3
2	6		Lindman Hilel	ISR	1577	5,0	29,5	21,5	3
3	5		Heimann Ido	ISR	1617	5,0	28,5	20,5	4
4	3		Shavit Inbar	ISR	1675	5,0	28,0	20,0	4
5	10		Solomon Yonatan	ISR	1534	5,0	24,5	19,5	3
6	2		Waxman Mark	ISR	1735	4,5	29,5	22,5	3
7	8		Kirsch Yahel David	ISR	1568	4,5	28,0	21,0	3
8	18		Vaiser Zvi	ISR	1325	4,5	26,0	19,0	2
9	14		Slutzky Lior	ISR	1415	4,5	21,0	16,5	4
10	9		Seri Eyal	ISR	1554	4,0	24,0	17,5	3
11	13		Nisimov Yosef	ISR	1424	3,5	27,5	19,5	4
12	12		Nadav Avinoam	ISR	1450	3,5	27,5	19,5	3
13	15		Matityahu Haim	ISR	1400	3,5	22,5	16,5	2
14	4		Tsafrir Ori	ISR	1621	3,5	21,5	15,5	4
15	11		Jonas Joseph	FRA	1487	3,0	26,5	19,5	3
16	16		Lukin Gavriel	ISR	1390	3,0	24,0	18,0	4
17	19		Tsafrir Itay	ISR	1306	3,0	22,5	17,5	4
18	17		Matityahu Shira	ISR	1328	3,0	21,0	16,0	3
19	23		Bar Gil Evyatar	ISR	1200	3,0	18,0	13,0	3
20	7		Gokhvat Yoseph	ISR	1576	2,5	25,5	19,0	3
21	21		Moskovich Shmuel Shammai	ISR	1279	2,5	20,5	15,0	3
22	24		Reznik Natan	ISR	1200	2,0	19,0	14,5	3
23	20		Friedlich Eyal	ISR	1293	1,0	18,5	14,0	4
24	22		Etsion Ben	ISR	1208	0,0	22,5	16,5	4
            



הזמנה לתחרות:
תחרות שויצרית בקצב 90 דקות + 30 שניות למסע.
תחרות ראשית לבעלי מד כושר מעל 1700
תחרות משנית לבעלי מד כושר עד 1800.
שחקנים בעלי מד כושר 1700-1800 (נוער – 1600-1800) יכולים לבחור באיזו תחרות לשחק.
7ימי שני ברצף החל 8.10 ועד 19.11.2018.
התחרותמ דווחת למד כושר ישראלי ובינלאומי.
דמי השתפות: 140 ש"ח. נוער, סניורים, עולים חדשים, חיילים – 120 ש"ח.
פרסים– 60% מדי ההשתתפות. טקס סיום ב26.11.2018


פרסים:
מקום 1 500 ש"ח
מקום 2 400 ש"ח
מקום 3 300 ש"ח
שחקן מפתיע 200 ש"ח (עליה של מספר מקומות גבוהה ביותר ביחס לדירוג ההתחלתי)
נער מצטיין עד גיל 12 200 ש"ח

פרסים בפועל:
מקום 1 - עזגד יהושע 417 ש"ח
מקום 2 - הלל לינדמן 317 ש"ח
מקום 3 - עדו היימן 267 ש"ח
ענבר שביט זוכה בפרס נער מצטיין - 200 ש"ח
בפרס השחקן המפתיע זוכה צבי וייזר - עליה של 10 מקומות - 200 ש"ח
יונתן סולומון זוכה בפרס מיוחד, שווה ערך לפרס מקום ראשון לבד - 500 ש"ח. (יונתן השלים משחק של סיבוב חמישי לאחר סיום התחרות, ובפועל צבר 5.5 נקודות, והיה יכול לזכות במקום הראשון. אבל מכיוון שההגרלה נעשתה עם תיקו על תנאי, יונתן קיבל יריבים "חלשים" יותר ממה שהיה יכול לקבל לו היה משחק את המשחקים שלו בזמן. מכיוון שיונתן עצמו אינו אשם במצב, הנהלת התחרות החליטה להעניק שני מקומות ראשונים, ולכן יונתן זוכה בפרס כאילו היה זוכה בודד עם 5.5 נקודות)




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2018. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin