|          שכחתי סיסמה      



תקציר חדשות אחרונות
Feb 3 2018 8:29PM
ברוך דיין האמת - ויקטור וינוגרדו

Nov 12 2017 12:47PM
תחרויות ימי שני נובמבר דצמבר במו

Sep 4 2017 4:20PM
הזמנות לתחרויות סתיו ירושחמט

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
בליץ אוןליין עם 1,000 ש"ח פרסים
הודעה אחרונה:
michess
12/18/2017 9:05:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

free counters
תחרות משולבת בשיטת ויינשטיין. החל מ23.4.2018

תאריך התחלה: יום שני, 23.4.2018
תאריך סיום: יום שני, 4.6.2018
מנהל התחרות: שאול ויינשטיין
שופט התחרות: שאול ויינשטיין


סיבוב 6
                משחק ראשון:
1	3		Vazana Yochay	2031	10½	0 - 1	12½		Lukin Elisha	2125	1
2	2		Cohen Revivo Alon	2070	11	1 - 0	11		Zholti Alon	1932	7
3	5		Kuritz Zvi	1961	10	1 - 0	10½		Galant Natan	1992	4
4	12		Blau Sergey	1842	10	0 - 1	9½		Pilchin Uri	1902	9
5	15		Rotem Furshpan Nir	1825	9½	1 - 0	9½		Levin Natan	1919	8
6	10		Malachi Aharon	1893	9	1 - 0	8½		Kirsch Yahel David	1413	25
7	11		Cohen Moshe	1864	8	1 - 0	8		Shavit Inbar	1624	18
8	17		Klein Achi	1699	8	1 - 0	8		Kaminetsky Roee	1524	20
9	13		Yehoshua Azgad	1842	7	+ - -	8		Kfir Itzhak	1578	19
10	28		Lindman Hilel	1380	7	0 - 1	7		Waxman Mark	1754	16
11	31		Weissberger Haim	1311	6	0 - 1	4½		Sayada Yere	1499	21
12	23		Seri Eyal	1454	5½	1 - 0	4½		Cohen Dotan	1416	24
13	22		Tsafrir Ori	1482	4½	+ - -	1½		Steinitz Yehoshua	1300	32
14	30		Cohen Nevo	1315	3	0 - 1	4		Kaminetsky Asaf	1400	27

משחק שני 
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Lukin Elisha	2125	13½	1 - 0	10½		Vazana Yochay	2031	3
2	7		Zholti Alon	1932	11	1 - 0	12		Cohen Revivo Alon	2070	2
3	4		Galant Natan	1992	10½	1 - 0	11		Kuritz Zvi	1961	5
4	9		Pilchin Uri	1902	10½	1 - 0	10		Blau Sergey	1842	12
5	8		Levin Natan	1919	9½	1 - 0	10½		Rotem Furshpan Nir	1825	15
6	25		Kirsch Yahel David	1413	8½	0 - 1	10		Malachi Aharon	1893	10
7	18		Shavit Inbar	1624	8	0 - 1	9		Cohen Moshe	1864	11
8	20		Kaminetsky Roee	1524	8	0 - 1	9		Klein Achi	1699	17
9	19		Kfir Itzhak	1578	8	- - +	8		Yehoshua Azgad	1842	13
10	16		Waxman Mark	1754	8	½ - ½	7		Lindman Hilel	1380	28
11	21		Sayada Yere	1499	5½	0 - 1	6		Weissberger Haim	1311	31
12	24		Cohen Dotan	1416	4½	0 - 1	6½		Seri Eyal	1454	23
13	32		Steinitz Yehoshua	1300	1½	- - +	5½		Tsafrir Ori	1482	22
14	27		Kaminetsky Asaf	1400	5	1 - 0	3		Cohen Nevo	1315	30

משחק שלישי
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	3		Vazana Yochay	2031	10½	½ - ½	14½		Lukin Elisha	2125	1
2	2		Cohen Revivo Alon	2070	12	1 - 0	12		Zholti Alon	1932	7
3	5		Kuritz Zvi	1961	11	0 - 1	11½		Galant Natan	1992	4
4	12		Blau Sergey	1842	10	½ - ½	11½		Pilchin Uri	1902	9
5	15		Rotem Furshpan Nir	1825	10½	0 - 1	10½		Levin Natan	1919	8
6	10		Malachi Aharon	1893	11	1 - 0	8½		Kirsch Yahel David	1413	25
7	11		Cohen Moshe	1864	10	1 - 0	8		Shavit Inbar	1624	18
8	17		Klein Achi	1699	10	0 - 1	8		Kaminetsky Roee	1524	20
9	13		Yehoshua Azgad	1842	9	+ - -	8		Kfir Itzhak	1578	19
10	28		Lindman Hilel	1380	7½	1 - 0	8½		Waxman Mark	1754	16
11	31		Weissberger Haim	1311	7	1 - 0	5½		Sayada Yere	1499	21
12	23		Seri Eyal	1454	7½	1 - 0	4½		Cohen Dotan	1416	24
13	22		Tsafrir Ori	1482	6½	+ - -	1½		Steinitz Yehoshua	1300	32
14	30		Cohen Nevo	1315	3	0 - 1	6		Kaminetsky Asaf	1400	27
                
סיבוב 5
                משחק ראשון:
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Lukin Elisha	2125	10	1 - 0	9½		Blau Sergey	1842	12
2	7		Zholti Alon	1932	9	1 - 0	9½		Vazana Yochay	2031	3
3	8		Levin Natan	1919	9	0 - 1	8½		Cohen Revivo Alon	2070	2
4	4		Galant Natan	1992	8½	1 - 0	8½		Pilchin Uri	1902	9
5	25		Kirsch Yahel David	1413	7½	0 - 1	8		Kuritz Zvi	1961	5
6	16		Waxman Mark	1754	6½	½ - ½	7		Rotem Furshpan Nir	1825	15
7	10		Malachi Aharon	1893	6½	½ - ½	6½		Yehoshua Azgad	1842	13
8	28		Lindman Hilel	1380	6	0 - 1	6		Shavit Inbar	1624	18
9	19		Kfir Itzhak	1578	5½	½ - ½	5½		Weissberger Haim	1311	31
10	20		Kaminetsky Roee	1524	5½	½ - ½	4		Sayada Yere	1499	21
11	24		Cohen Dotan	1416	4½	0 - 1	5		Cohen Moshe	1864	11
12	17		Klein Achi	1699	5	+ - -	4		Kaminetsky Asaf	1400	27
13	23		Seri Eyal	1454	3½	1 - 0	3½		Tsafrir Ori	1482	22
14	32		Steinitz Yehoshua	1300	0	½ - ½	1½		Cohen Nevo	1315	30

משחק שני
Round 14 on 2018/05/28 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	12		Blau Sergey	1842	9½	0 - 1	11		Lukin Elisha	2125	1
2	3		Vazana Yochay	2031	9½	0 - 1	10		Zholti Alon	1932	7
3	2		Cohen Revivo Alon	2070	9½	½ - ½	9		Levin Natan	1919	8
4	9		Pilchin Uri	1902	8½	0 - 1	9½		Galant Natan	1992	4
5	5		Kuritz Zvi	1961	9	0 - 1	7½		Kirsch Yahel David	1413	25
6	15		Rotem Furshpan Nir	1825	7½	1 - 0	7		Waxman Mark	1754	16
7	13		Yehoshua Azgad	1842	7	0 - 1	7		Malachi Aharon	1893	10
8	18		Shavit Inbar	1624	7	1 - 0	6		Lindman Hilel	1380	28
9	31		Weissberger Haim	1311	6	0 - 1	6		Kfir Itzhak	1578	19
10	21		Sayada Yere	1499	4½	0 - 1	6		Kaminetsky Roee	1524	20
11	11		Cohen Moshe	1864	6	1 - 0	4½		Cohen Dotan	1416	24
12	27		Kaminetsky Asaf	1400	4	- - +	6		Klein Achi	1699	17
13	22		Tsafrir Ori	1482	3½	1 - 0	4½		Seri Eyal	1454	23
14	30		Cohen Nevo	1315	2	½ - ½	½		Steinitz Yehoshua	1300	32
משחק שלישי
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Lukin Elisha	2125	12	½ - ½	9½		Blau Sergey	1842	12
2	7		Zholti Alon	1932	11	0 - 1	9½		Vazana Yochay	2031	3
3	8		Levin Natan	1919	9½	0 - 1	10		Cohen Revivo Alon	2070	2
4	4		Galant Natan	1992	10½	0 - 1	8½		Pilchin Uri	1902	9
5	25		Kirsch Yahel David	1413	8½	0 - 1	9		Kuritz Zvi	1961	5
6	16		Waxman Mark	1754	7	0 - 1	8½		Rotem Furshpan Nir	1825	15
7	10		Malachi Aharon	1893	8	1 - 0	7		Yehoshua Azgad	1842	13
8	28		Lindman Hilel	1380	6	1 - 0	8		Shavit Inbar	1624	18
9	19		Kfir Itzhak	1578	7	1 - 0	6		Weissberger Haim	1311	31
10	20		Kaminetsky Roee	1524	7	1 - 0	4½		Sayada Yere	1499	21
11	24		Cohen Dotan	1416	4½	0 - 1	7		Cohen Moshe	1864	11
12	17		Klein Achi	1699	7	+ - -	4		Kaminetsky Asaf	1400	27
13	23		Seri Eyal	1454	4½	1 - 0	4½		Tsafrir Ori	1482	22
14	32		Steinitz Yehoshua	1300	1	½ - ½	2½		Cohen Nevo	1315	30
                
סיבוב 4
                משחק ראשון:
1	7		Zholti Alon	1932	8	נדחה	8		Lukin Elisha	2125	1
2	3		Vazana Yochay	2031	7½	1 - 0	8		Levin Natan	1919	8
3	13		Yehoshua Azgad	1842	6	½ - ½	7		Blau Sergey	1842	12
4	5		Kuritz Zvi	1961	6	1 - 0	6		Rotem Furshpan Nir	1825	15
5	9		Pilchin Uri	1902	6	1 - 0	5½		Lindman Hilel	1380	28
6	2		Cohen Revivo Alon	2070	5½	1 - 0	5½		Kfir Itzhak	1578	19
7	14		Bolchover Anthony	1836	5	0 - 1	5½		Galant Natan	1992	4
8	18		Shavit Inbar	1624	5	1 - 0	4½		Weinstein Shaul	1948	6
9	11		Cohen Moshe	1864	4	0 - 1	4½		Waxman Mark	1754	16
10	25		Kirsch Yahel David	1413	4½	1 - 0	4		Kaminetsky Asaf	1400	27
11	22		Tsafrir Ori	1482	3½	0 - 1	3½		Malachi Aharon	1893	10
12	21		Sayada Yere	1499	3	1 - 0	3		Klein Achi	1699	17
13	20		Kaminetsky Roee	1524	3	1 - 0	3		Seri Eyal	1454	23
14	31		Weissberger Haim	1311	2½	1 - 0	1½		Cohen Nevo	1315	30
15	24		Cohen Dotan	1416	1½	1 - 0	0		Steinitz Yehoshua	1300	32
16	26		Matityahu Haim	1407	½	0			not paired		
17	29		Matityahu Shira	1328	0	0			not paired

משחק שני:
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Lukin Elisha	2125	8½	נדחה	8½		Zholti Alon	1932	7
2	8		Levin Natan	1919	8	1 - 0	8½		Vazana Yochay	2031	3
3	12		Blau Sergey	1842	7½	1 - 0	6½		Yehoshua Azgad	1842	13
4	15		Rotem Furshpan Nir	1825	6	0 - 1	7		Kuritz Zvi	1961	5
5	28		Lindman Hilel	1380	5½	0 - 1	7		Pilchin Uri	1902	9
6	19		Kfir Itzhak	1578	5½	0 - 1	6½		Cohen Revivo Alon	2070	2
7	4		Galant Natan	1992	6½	1 - 0	5		Bolchover Anthony	1836	14
8	6		Weinstein Shaul	1948	4½	1 - 0	6		Shavit Inbar	1624	18
9	16		Waxman Mark	1754	5½	0 - 1	4		Cohen Moshe	1864	11
10	27		Kaminetsky Asaf	1400	4	0 - 1	5½		Kirsch Yahel David	1413	25
11	10		Malachi Aharon	1893	4½	1 - 0	3½		Tsafrir Ori	1482	22
12	17		Klein Achi	1699	3	0 - 1	4		Sayada Yere	1499	21
13	23		Seri Eyal	1454	3	0 - 1	4		Kaminetsky Roee	1524	20
14	30		Cohen Nevo	1315	1½	0 - 1	3½		Weissberger Haim	1311	31
15	32		Steinitz Yehoshua	1300	0	0 - 1	2½		Cohen Dotan	1416	24

משחק שלישי
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	7		Zholti Alon	1932	9	נדחה	9		Lukin Elisha	2125	1
2	3		Vazana Yochay	2031	8½	1 - 0	9		Levin Natan	1919	8
3	13		Yehoshua Azgad	1842	6½	0 - 1	8½		Blau Sergey	1842	12
4	5		Kuritz Zvi	1961	8	0 - 1	6		Rotem Furshpan Nir	1825	15
5	9		Pilchin Uri	1902	8	½ - ½	5½		Lindman Hilel	1380	28
6	2		Cohen Revivo Alon	2070	7½	1 - 0	5½		Kfir Itzhak	1578	19
7	14		Bolchover Anthony	1836	5	0 - 1	7½		Galant Natan	1992	4
8	18		Shavit Inbar	1624	6	0 - 1	5½		Weinstein Shaul	1948	6
9	11		Cohen Moshe	1864	5	0 - 1	5½		Waxman Mark	1754	16
10	25		Kirsch Yahel David	1413	6½	1 - 0	4		Kaminetsky Asaf	1400	27
11	22		Tsafrir Ori	1482	3½	0 - 1	5½		Malachi Aharon	1893	10
12	21		Sayada Yere	1499	5	0 - 1	3		Klein Achi	1699	17
13	20		Kaminetsky Roee	1524	5	½ - ½	3		Seri Eyal	1454	23
14	31		Weissberger Haim	1311	4½	1 - 0	1½		Cohen Nevo	1315	30
15	24		Cohen Dotan	1416	3½	1 - 0	0		Steinitz Yehoshua	1300	32
                
סיבוב 3
                משחק ראשון:
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	4		Galant Natan	1992	4½	0 - 1	6		Zholti Alon	1932	7
2	1		Lukin Elisha	2125	5	1 - 0	5½		Cohen Revivo Alon	2070	2
3	8		Levin Natan	1919	5	1 - 0	5		Bolchover Anthony	1836	14
4	6		Weinstein Shaul	1948	4½	0 - 1	4½		Vazana Yochay	2031	3
5	19		Kfir Itzhak	1578	4½	0 - 1	4		Pilchin Uri	1902	9
6	12		Blau Sergey	1842	4	1 - 0	4		Cohen Moshe	1864	11
7	15		Rotem Furshpan Nir	1825	3½	½ - ½	3		Malachi Aharon	1893	10
8	5		Kuritz Zvi	1961	3	1 - 0	3		Kaminetsky Roee	1524	20
9	21		Sayada Yere	1499	3	0 - 1	3		Yehoshua Azgad	1842	13
10	16		Waxman Mark	1754	3	1 - 0	3		Kirsch Yahel David	1413	25
11	28		Lindman Hilel	1380	3½	1 - 0	2½		Tsafrir Ori	1482	22
12	17		Klein Achi	1699	1½	½ - ½	3½		Shavit Inbar	1624	18
13	23		Seri Eyal	1454	1½	1 - 0	1		Weissberger Haim	1311	31
14	27		Kaminetsky Asaf	1400	1	1 - 0	0		Steinitz Yehoshua	1300	32
15	30		Cohen Nevo	1315	0	½ - ½	0		Cohen Dotan	1416	24
16	26		Matityahu Haim	1407	½	0			not paired		
17	29		Matityahu Shira	1328	0	0			not paired

משחק שני:
1	7		Zholti Alon	1932	7	0 - 1	4½		Galant Natan	1992	4
2	2		Cohen Revivo Alon	2070	5½	0 - 1	6		Lukin Elisha	2125	1
3	14		Bolchover Anthony	1836	5	0 - 1	6		Levin Natan	1919	8
4	3		Vazana Yochay	2031	5½	1 - 0	4½		Weinstein Shaul	1948	6
5	9		Pilchin Uri	1902	5	0 - 1	4½		Kfir Itzhak	1578	19
6	11		Cohen Moshe	1864	4	0 - 1	5		Blau Sergey	1842	12
7	10		Malachi Aharon	1893	3½	0 - 1	4		Rotem Furshpan Nir	1825	15
8	20		Kaminetsky Roee	1524	3	0 - 1	4		Kuritz Zvi	1961	5
9	13		Yehoshua Azgad	1842	4	1 - 0	3		Sayada Yere	1499	21
10	25		Kirsch Yahel David	1413	3	½ - ½	4		Waxman Mark	1754	16
11	22		Tsafrir Ori	1482	2½	1 - 0	4½		Lindman Hilel	1380	28
12	18		Shavit Inbar	1624	4	0 - 1	2		Klein Achi	1699	17
13	31		Weissberger Haim	1311	1	1 - 0	2½		Seri Eyal	1454	23
14	32		Steinitz Yehoshua	1300	0	0 - 1	2		Kaminetsky Asaf	1400	27
15	24		Cohen Dotan	1416	½	½ - ½	½		Cohen Nevo	1315	30
16	26		Matityahu Haim	1407	½	0			not paired		
17	29		Matityahu Shira	1328	0	0			not paired

משחק שלישי:
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	4		Galant Natan	1992	5½	0 - 1	7		Zholti Alon	1932	7
2	1		Lukin Elisha	2125	7	1 - 0	5½		Cohen Revivo Alon	2070	2
3	8		Levin Natan	1919	7	1 - 0	5		Bolchover Anthony	1836	14
4	6		Weinstein Shaul	1948	4½	0 - 1	6½		Vazana Yochay	2031	3
5	19		Kfir Itzhak	1578	5½	0 - 1	5		Pilchin Uri	1902	9
6	12		Blau Sergey	1842	6	1 - 0	4		Cohen Moshe	1864	11
7	15		Rotem Furshpan Nir	1825	5	1 - 0	3½		Malachi Aharon	1893	10
8	5		Kuritz Zvi	1961	5	1 - 0	3		Kaminetsky Roee	1524	20
9	21		Sayada Yere	1499	3	0 - 1	5		Yehoshua Azgad	1842	13
10	16		Waxman Mark	1754	4½	0 - 1	3½		Kirsch Yahel David	1413	25
11	28		Lindman Hilel	1380	4½	1 - 0	3½		Tsafrir Ori	1482	22
12	17		Klein Achi	1699	3	0 - 1	4		Shavit Inbar	1624	18
13	23		Seri Eyal	1454	2½	½ - ½	2		Weissberger Haim	1311	31
14	27		Kaminetsky Asaf	1400	3	1 - 0	0		Steinitz Yehoshua	1300	32
15	30		Cohen Nevo	1315	1	½ - ½	1		Cohen Dotan	1416	24
16	26		Matityahu Haim	1407	½	0			not paired		
17	29		Matityahu Shira	1328	0	0			not paired
                
סיבוב 2
                משחק ראשון
1	9		Pilchin Uri	1902	3	0 - 1	3		Lukin Elisha	2125	1
2	10		Malachi Aharon	1893	3	0 - 1	3		Zholti Alon	1932	7
3	11		Cohen Moshe	1864	3	0 - 1	2½		Weinstein Shaul	1948	6
4	12		Blau Sergey	1842	3	1 - 0	3		Levin Natan	1919	8
5	13		Yehoshua Azgad	1842	3	0 - 1	1½		Galant Natan	1992	4
6	2		Cohen Revivo Alon	2070	2½	1 - 0	3		Waxman Mark	1754	16
7	3		Vazana Yochay	2031	2½	1 - 0	2		Kuritz Zvi	1961	5
8	14		Bolchover Anthony	1836	2	1 - 0	1½		Klein Achi	1699	17
9	19		Kfir Itzhak	1578	1½	1 - 0	1		Kaminetsky Asaf	1400	27
10	15		Rotem Furshpan Nir	1825	½	1 - 0	1		Weissberger Haim	1311	31
11	18		Shavit Inbar	1624	1½	0 - 1	½		Seri Eyal	1454	23
12	20		Kaminetsky Roee	1524	0	1 - 0	0		Cohen Nevo	1315	30
13	21		Sayada Yere	1499	0	+ - -	0		Steinitz Yehoshua	1300	32
14	22		Tsafrir Ori	1482	0	1 - 0	0		Matityahu Haim	1407	26
15	24		Cohen Dotan	1416	0	0 - 1	½		Lindman Hilel	1380	28
16	25		Kirsch Yahel David	1413	0	1 - 0	0		Matityahu Shira	1328	29

משחק שני
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Lukin Elisha	2125	4	1 - 0	3		Pilchin Uri	1902	9
2	7		Zholti Alon	1932	4	1 - 0	3		Malachi Aharon	1893	10
3	6		Weinstein Shaul	1948	3½	1 - 0	3		Cohen Moshe	1864	11
4	8		Levin Natan	1919	3	1 - 0	4		Blau Sergey	1842	12
5	4		Galant Natan	1992	2½	1 - 0	3		Yehoshua Azgad	1842	13
6	16		Waxman Mark	1754	3	0 - 1	3½		Cohen Revivo Alon	2070	2
7	5		Kuritz Zvi	1961	2	½ - ½	3½		Vazana Yochay	2031	3
8	17		Klein Achi	1699	1½	0 - 1	3		Bolchover Anthony	1836	14
9	27		Kaminetsky Asaf	1400	1	0 - 1	2½		Kfir Itzhak	1578	19
10	31		Weissberger Haim	1311	1	0 - 1	1½		Rotem Furshpan Nir	1825	15
11	23		Seri Eyal	1454	1½	0 - 1	1½		Shavit Inbar	1624	18
12	30		Cohen Nevo	1315	0	0 - 1	1		Kaminetsky Roee	1524	20
13	32		Steinitz Yehoshua	1300	0	- - +	1		Sayada Yere	1499	21
14	26		Matityahu Haim	1407	0	½ - ½	1		Tsafrir Ori	1482	22
15	28		Lindman Hilel	1380	1½	1 - 0	0		Cohen Dotan	1416	24
16	29		Matityahu Shira	1328	0	0 - 1	1		Kirsch Yahel David	1413	25

משחק שלישי
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	9		Pilchin Uri	1902	3	1 - 0	5		Lukin Elisha	2125	1
2	10		Malachi Aharon	1893	3	0 - 1	5		Zholti Alon	1932	7
3	11		Cohen Moshe	1864	3	1 - 0	4½		Weinstein Shaul	1948	6
4	12		Blau Sergey	1842	4	0 - 1	4		Levin Natan	1919	8
5	13		Yehoshua Azgad	1842	3	0 - 1	3½		Galant Natan	1992	4
6	2		Cohen Revivo Alon	2070	4½	1 - 0	3		Waxman Mark	1754	16
7	3		Vazana Yochay	2031	4	½ - ½	2½		Kuritz Zvi	1961	5
8	14		Bolchover Anthony	1836	4	1 - 0	1½		Klein Achi	1699	17
9	19		Kfir Itzhak	1578	3½	1 - 0	1		Kaminetsky Asaf	1400	27
10	15		Rotem Furshpan Nir	1825	2½	1 - 0	1		Weissberger Haim	1311	31
11	18		Shavit Inbar	1624	2½	1 - 0	1½		Seri Eyal	1454	23
12	20		Kaminetsky Roee	1524	2	1 - 0	0		Cohen Nevo	1315	30
13	21		Sayada Yere	1499	2	+ - -	0		Steinitz Yehoshua	1300	32
14	22		Tsafrir Ori	1482	1½	1 - 0	½		Matityahu Haim	1407	26
15	24		Cohen Dotan	1416	0	0 - 1	2½		Lindman Hilel	1380	28
16	25		Kirsch Yahel David	1413	2	1 - 0	0		Matityahu Shira	1328	29
                
סיבוב 1
                משחק ראשון:

Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	15		Rotem Furshpan Nir	1825	0	0 - 1	0		Cohen Revivo Alon	2070	2
2	1		Lukin Elisha	2125	0	1 - 0	0		Sayada Yere	1499	21
3	23		Seri Eyal	1454	0	½ - ½	0		Vazana Yochay	2031	3
4	8		Levin Natan	1919	0	1 - 0	0		Kaminetsky Roee	1524	20
5	27		Kaminetsky Asaf	1400	0	0 - 1	0		Kuritz Zvi	1961	5
6	9		Pilchin Uri	1902	0	1 - 0	0		Cohen Dotan	1416	24
7	30		Cohen Nevo	1315	0	0 - 1	0		Cohen Moshe	1864	11
8	7		Zholti Alon	1932	0	1 - 0	0		Kirsch Yahel David	1413	25
9	32		Steinitz Yehoshua	1300	0	0 - 1	0		Yehoshua Azgad	1842	13
10	31		Weissberger Haim	1311	0	½ - ½	0		Bolchover Anthony	1836	14
11	17		Klein Achi	1699	0	½ - ½	0		Kfir Itzhak	1578	19
12	16		Waxman Mark	1754	0	1 - 0	0		Tsafrir Ori	1482	22
13	28		Lindman Hilel	1380	0	0 - 1	0		Weinstein Shaul	1948	6
14	4		Galant Natan	1992	0	0 - 1	0		Shavit Inbar	1624	18
15	26		Matityahu Haim	1407	0	- - +	0		Blau Sergey	1842	12
16	10		Malachi Aharon	1893	0	+ - -	0		Matityahu Shira	1328	29

משחק שני:

Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	2		Cohen Revivo Alon	2070	1	½ - ½	0		Rotem Furshpan Nir	1825	15
2	21		Sayada Yere	1499	0	0 - 1	1		Lukin Elisha	2125	1
3	3		Vazana Yochay	2031	½	1 - 0	½		Seri Eyal	1454	23
4	20		Kaminetsky Roee	1524	0	0 - 1	1		Levin Natan	1919	8
5	5		Kuritz Zvi	1961	1	0 - 1	0		Kaminetsky Asaf	1400	27
6	24		Cohen Dotan	1416	0	0 - 1	1		Pilchin Uri	1902	9
7	11		Cohen Moshe	1864	1	1 - 0	0		Cohen Nevo	1315	30
8	25		Kirsch Yahel David	1413	0	0 - 1	1		Zholti Alon	1932	7
9	13		Yehoshua Azgad	1842	1	1 - 0	0		Steinitz Yehoshua	1300	32
10	14		Bolchover Anthony	1836	½	½ - ½	½		Weissberger Haim	1311	31
11	19		Kfir Itzhak	1578	½	0 - 1	½		Klein Achi	1699	17
12	22		Tsafrir Ori	1482	0	0 - 1	1		Waxman Mark	1754	16
13	6		Weinstein Shaul	1948	1	½ - ½	0		Lindman Hilel	1380	28
14	18		Shavit Inbar	1624	1	0 - 1	0		Galant Natan	1992	4
15	12		Blau Sergey	1842	1	+ - -	0		Matityahu Haim	1407	26
16	29		Matityahu Shira	1328	0	- - +	1		Malachi Aharon	1893	10

משחק שלישי:
1	15		Rotem Furshpan Nir	1825	½	0 - 1	1½		Cohen Revivo Alon	2070	2
2	1		Lukin Elisha	2125	2	1 - 0	0		Sayada Yere	1499	21
3	23		Seri Eyal	1454	½	0 - 1	1½		Vazana Yochay	2031	3
4	8		Levin Natan	1919	2	1 - 0	0		Kaminetsky Roee	1524	20
5	27		Kaminetsky Asaf	1400	1	0 - 1	1		Kuritz Zvi	1961	5
6	9		Pilchin Uri	1902	2	1 - 0	0		Cohen Dotan	1416	24
7	30		Cohen Nevo	1315	0	0 - 1	2		Cohen Moshe	1864	11
8	7		Zholti Alon	1932	2	1 - 0	0		Kirsch Yahel David	1413	25
9	32		Steinitz Yehoshua	1300	0	0 - 1	2		Yehoshua Azgad	1842	13
10	31		Weissberger Haim	1311	1	0 - 1	1		Bolchover Anthony	1836	14
11	17		Klein Achi	1699	1½	0 - 1	½		Kfir Itzhak	1578	19
12	16		Waxman Mark	1754	2	1 - 0	0		Tsafrir Ori	1482	22
13	28		Lindman Hilel	1380	½	0 - 1	1½		Weinstein Shaul	1948	6
14	4		Galant Natan	1992	1	½ - ½	1		Shavit Inbar	1624	18
15	26		Matityahu Haim	1407	0	- - +	2		Blau Sergey	1842	12
16	10		Malachi Aharon	1893	2	+ - -	0		Matityahu Shira	1328	29
                
טבלת התחרות
                Final Ranking after 18 Rounds
Rk.	SNo		Name	FED	Rtg	Pts.	 TB1 	 TB2 	 TB3 
1	1		Lukin Elisha	ISR	2125	15,0	183,0	166,0	149,00
2	2		Cohen Revivo Alon	ISR	2070	13,0	201,0	177,5	133,00
3	4		Galant Natan	ISR	1992	12,5	178,5	158,5	119,50
4	7		Zholti Alon	ISR	1932	12,0	211,5	188,0	132,00
5	9		Pilchin Uri	ISR	1902	12,0	177,0	157,5	103,75
6	10		Malachi Aharon	ISR	1893	12,0	163,5	145,5	101,50
7	8		Levin Natan	ISR	1919	11,5	181,5	160,5	107,50
8	3		Vazana Yochay	ISR	2031	11,0	202,5	179,0	114,25
9	5		Kuritz Zvi	ISR	1961	11,0	180,0	159,0	105,50
10	11		Cohen Moshe	ISR	1864	11,0	127,5	115,0	64,50
11	12		Blau Sergey	ISR	1842	10,5	201,0	177,5	106,25
12	15		Rotem Furshpan Nir	ISR	1825	10,5	187,5	166,5	100,50
13	13		Yehoshua Azgad	ISR	1842	10,0	147,0	130,5	60,75
14	17		Klein Achi	ISR	1699	10,0	139,5	126,0	77,75
15	20		Kaminetsky Roee	ISR	1524	9,0	139,5	125,0	48,75
16	25		Kirsch Yahel David	ISR	1413	8,5	174,0	154,5	71,75
17	16		Waxman Mark	ISR	1754	8,5	172,5	153,5	70,75
18	28		Lindman Hilel	ISR	1380	8,5	145,5	129,0	57,00
19	23		Seri Eyal	ISR	1454	8,5	139,5	124,0	55,50
20	19		Kfir Itzhak	ISR	1578	8,0	178,5	157,5	70,25
21	18		Shavit Inbar	ISR	1624	8,0	175,5	154,5	75,00
22	31		Weissberger Haim	ISR	1311	8,0	130,5	117,0	42,50
23	22		Tsafrir Ori	ISR	1482	7,5	150,0	134,0	55,00
24	27		Kaminetsky Asaf	ISR	1400	7,0	130,5	116,5	33,50
25	6		Weinstein Shaul	ISR	1948	6,5	168,0	149,5	59,25
26	21		Sayada Yere	ISR	1499	5,5	169,5	147,5	33,00
27	14		Bolchover Anthony	ENG	1836	5,0	165,0	146,5	41,50
28	24		Cohen Dotan	ISR	1416	4,5	142,5	127,5	18,00
29	30		Cohen Nevo	ISR	1315	3,0	136,5	121,0	13,50
30	32		Steinitz Yehoshua	ISR	1300	1,5	105,0	94,0	4,50
31	26		Matityahu Haim	ISR	1407	0,5	96,0	85,0	3,00
32	29		Matityahu Shira	ISR	1328	0,0	97,5	87,0	0,00

פרסים:
מקום ראשון אלישע לוקין 800 ש"ח
מקום שני אלון כהן 500 ש"ח
מקושם שלישי נתי גלנט 300 ש"ח
מקום רביעי אלון זולטי, מקבל פרס נער מצטיין של 200 ש"ח כי הוא גדול יותר מפרס מקום רביעי שהיה יכול לעמוד על 133 ש"ח
מקום חמישי אורי פילצין - 100 ש"ח
מקום שישי - אהרן מלאכי - 100 ש"ח
שחקן מפתיע ראשון: (עליה של 10 מקומות) הלל לינדמן 200 ש"ח
שחקן מפתיע שני (עליה של 9 מקומות) יהל דוד קירש 200 ש"ח
שחקן מפתיע שלישי (עליה של 9 שלבים) חיים וייסברגר 200 ש"ח
            



הזמנה לתחרות:
תחרות שתתקיים במקביל לאליפות סניורים – תחרות משולבת בשיטת ויינשטיין. 3 משחקים מול אותו יריב בערב. משחק אחד בקצב 50+10, ושני משחקים אקטיביים בקצב 20 + 5.
הדירוג יקבע לפי תוצאת שלושת המשחקים יחד.
דמי השתתפות 140 ש"ח. 120 לבעלי זכות הנחה. 10 שח נוספים לשחקני ירושחמט בליגה.
פרסים – 60% מההכנסות.
7 ימי שני ברצף החל מ23.4 ועד 4.6.2018. טקס סיום ב11.6

התחרות קוצרה ל6 סיבובים בגלל ביטול יום שני ב30.4

פרסים:
מקום 1 800
מקום 2 500
מקום 3 300
מקום 4 200
שלושת השחקנים המפתיעים (הפריש דירוג התחלתי\דירוג בסיום התחרות) - 200 ש"ח
נער מצטיין 200




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2018. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin