|          שכחתי סיסמה      

tiran-inv

תחרות שחמט מהיר על שם שלמה טירן
26.12.2016


תקציר חדשות אחרונות
Feb 3 2018 8:29PM
ברוך דיין האמת - ויקטור וינוגרדו

Nov 12 2017 12:47PM
תחרויות ימי שני נובמבר דצמבר במו

Sep 4 2017 4:20PM
הזמנות לתחרויות סתיו ירושחמט

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
בליץ אוןליין עם 1,000 ש"ח פרסים
הודעה אחרונה:
michess
12/18/2017 9:05:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

free counters
אליפות ירושלים 2018

תאריך התחלה: יום שני, 29.1.2018
תאריך סיום: יום שני, 26.3.2018
מנהל התחרות: שאול ויינשטיין
שופט התחרות: שאול ויינשטיין


סיבוב 5
                Pairings/Results
Round 5 on 2018/02/26 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1	GM	Bagrationi Alexander	2542	4		4		Lubin Yosef	2191	3
2	5		Cohen Revivo Shoham	2180	4		3½		Vazana Yochay	1945	17
3	9		Berenboym Igor	2125	3		3½	FM	Zisman Philip	2305	2
4	21		Travinsky Mark	1859	3		3		Moskovich Daniel	2147	6
5	22		Landa Alex	1858	3		3		Lukin Elisha	2133	8
6	31		Lukovski Lev	1804	3		3		Greenzide Sergey	2048	10
7	11		Cohen Revivo Alon	2034	3		3		Hazernov Nahum	1880	20
8	27		Agmon Yonatan	1818	3		3		Rudnev Nikolay	1962	14
9	33		Zholti Alon	1796	3		2½		Kovalenko Sergiy S.	2181	4
10	7		Bronfman Shmuel	2134	2½		2½		Waxman Mark	1692	37
11	15		Lerner Malkiel	1960	2½		2½		Mamo Gilad	1525	58
12	36		Mazar Ariel	1718	2½		2½		Freiman Mark	1816	28
13	38		Rotem Furshpan Nir	1691	2½		2½		Mertz Binyamin	1806	30
14	19		Levinsky Gregory	1882	2½		2		Pravdivetz Vladimir	1995	12
15	35		Dermer Moshe	1728	2		2		Galant Natan	1953	16
16	42		Klein Achi	1607	2		2		Kuritz Zvi	1921	18
17	23		Bershadsky Georgy	1858	2		2		Kfir Itzhak	1555	44
18	40		Israel Hillel	1632	2		2		Brown Moshe	1832	24
19	25		Pilchin Uri	1827	2		2		Shavit Inbar	1494	46
20	26		Gofshtein Semion	1821	2		2		Volodarsky Michael	1476	47
21	29		Belokopyt Boris	1815	2		2		Nadav Avinoam	1347	49
22	48		Tsafrir Ori	1407	2		2		Yehoshua Azgad	1797	32
23	50		Seri Eyal	1338	2		2		Gokhvat Yoseph	1795	34
24	60		Lindman Hilel	1326	1½		1½		Oliel Yehonatan	1641	39
25	53		Heimann Ido	1298	1½		1		Brown Eithan	1613	41
26	43		Bolchover Anthony	1586	1½		1		Haim Vaisberger	1300	62
27	51		Jonas Joseph	1333	1		1		Zisman Itay	1274	64
28	61		Cholcman Noa	1306	1		1		Kaminetsky Roee	1299	52
29	54		Matityahu Haim	1248	1		1		Cohen Dotan	0	67
30	55		Shavit Oded	1242	1		1		Peretz Odeda	0	69
31	70		Stenitz Yehoshua	0	1		1		Kaminetsky Asaf	1132	56
32	65		Solomon Yonatan	1273	0		0		Sayada Yere	1411	59
33	66		Cohen Nevo	1262	0		0		Kahana Tomas	0	68
34	63		Cohen Elay	1299	0		0		Matityahu Shira	1020	57
35	13		Manievich Victor	1991	0	0			not paired		
36	45		Genin David	1530	0	0			not paired
                
סיבוב 4
                Pairings/Results
Round 4 on 2018/02/19 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	6		Moskovich Daniel	2147	3	0 - 1	3	GM	Bagrationi Alexander	2542	1
2	3		Lubin Yosef	2191	3	1 - 0	3		Berenboym Igor	2125	9
3	8		Lukin Elisha	2133	3	0 - 1	3		Cohen Revivo Shoham	2180	5
4	2	FM	Zisman Philip	2305	2½	1 - 0	2½		Kovalenko Sergiy S.	2181	4
5	17		Vazana Yochay	1945	2½	1 - 0	2½		Mazar Ariel	1718	36
6	10		Greenzide Sergey	2048	2	1 - 0	2½		Bronfman Shmuel	2134	7
7	26		Gofshtein Semion	1821	2	0 - 1	2		Cohen Revivo Alon	2034	11
8	14		Rudnev Nikolay	1962	2	1 - 0	2		Pilchin Uri	1827	25
9	28		Freiman Mark	1816	2	½ - ½	2		Lerner Malkiel	1960	15
10	18		Kuritz Zvi	1921	2	0 - 1	2		Agmon Yonatan	1818	27
11	47		Volodarsky Michael	1476	2	0 - 1	2		Lukovski Lev	1804	31
12	30		Mertz Binyamin	1806	2	½ - ½	2		Levinsky Gregory	1882	19
13	20		Hazernov Nahum	1880	2	1 - 0	2		Belokopyt Boris	1815	29
14	32		Yehoshua Azgad	1797	2	0 - 1	2		Travinsky Mark	1859	21
15	35		Dermer Moshe	1728	2	0 - 1	2		Landa Alex	1858	22
16	24		Brown Moshe	1832	2	0 - 1	2		Zholti Alon	1796	33
17	16		Galant Natan	1953	1½	½ - ½	2		Rotem Furshpan Nir	1691	38
18	37		Waxman Mark	1692	1½	1 - 0	1½		Bolchover Anthony	1586	43
19	12		Pravdivetz Vladimir	1995	1	1 - 0	1		Jonas Joseph	1333	51
20	34		Gokhvat Yoseph	1795	1	1 - 0	1		Kaminetsky Roee	1299	52
21	39		Oliel Yehonatan	1641	1	½ - ½	1		Heimann Ido	1298	53
22	56		Kaminetsky Asaf	1132	1	0 - 1	1		Israel Hillel	1632	40
23	62		Haim Vaisberger	1300	1		1		Brown Eithan	1613	41
24	42		Klein Achi	1607	1	1 - 0	1		Matityahu Haim	1248	54
25	44		Kfir Itzhak	1555	1	1 - 0	1		Shavit Oded	1242	55
26	46		Shavit Inbar	1494	1	1 - 0	1		Cholcman Noa	1306	61
27	69		Peretz Odeda	0	1	0 - 1	1		Tsafrir Ori	1407	48
28	49		Nadav Avinoam	1347	1	1 - 0	1		Stenitz Yehoshua	0	70
29	64		Zisman Itay	1274	1	0 - 1	1		Seri Eyal	1338	50
30	57		Matityahu Shira	1020	0	0 - 1	½		Lindman Hilel	1326	60
31	59		Sayada Yere	1411	0		0		Cohen Nevo	1262	66
32	67		Cohen Dotan	0	0	1 - 0	0		Cohen Elay	1299	63
33	68		Kahana Tomas	0	0		0		Solomon Yonatan	1273	65
34	13		Manievich Victor	1991	0	0			not paired		
35	23		Bershadsky Georgy	1858	1½	½			not paired		
36	45		Genin David	1530	0	0			not paired		
37	58		Mamo Gilad	1525	1½	1			not paired
                
סיבוב 3
                Pairings/Results
Round 3 on 2018/02/12 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1	GM	Bagrationi Alexander	2542	2	1 - 0	2		Greenzide Sergey	2048	10
2	11		Cohen Revivo Alon	2034	2	0 - 1	2		Lubin Yosef	2191	3
3	5		Cohen Revivo Shoham	2180	2	1 - 0	2		Rudnev Nikolay	1962	14
4	15		Lerner Malkiel	1960	2	0 - 1	2		Moskovich Daniel	2147	6
5	7		Bronfman Shmuel	2134	2	½ - ½	2		Vazana Yochay	1945	17
6	47		Volodarsky Michael	1476	2	0 - 1	2		Lukin Elisha	2133	8
7	9		Berenboym Igor	2125	2	1 - 0	2		Kuritz Zvi	1921	18
8	29		Belokopyt Boris	1815	2	0 - 1	1½	FM	Zisman Philip	2305	2
9	4		Kovalenko Sergiy S.	2181	1½	1 - 0	1½		Galant Natan	1953	16
10	33		Zholti Alon	1796	1½	½ - ½	1½		Hazernov Nahum	1880	20
11	38		Rotem Furshpan Nir	1691	1	1 - 0	1		Pravdivetz Vladimir	1995	12
12	40		Israel Hillel	1632	1	0 - 1	1		Levinsky Gregory	1882	19
13	21		Travinsky Mark	1859	1	1 - 0	1		Oliel Yehonatan	1641	39
14	22		Landa Alex	1858	1	1 - 0	1		Klein Achi	1607	42
15	41		Brown Eithan	1613	1	0 - 1	½		Bershadsky Georgy	1858	23
16	48		Tsafrir Ori	1407	1	0 - 1	1		Brown Moshe	1832	24
17	25		Pilchin Uri	1827	1	1 - 0	1		Kfir Itzhak	1555	44
18	50		Seri Eyal	1338	1	0 - 1	1		Gofshtein Semion	1821	26
19	27		Agmon Yonatan	1818	1	1 - 0	1		Shavit Inbar	1494	46
20	52		Kaminetsky Roee	1299	1	0 - 1	1		Freiman Mark	1816	28
21	53		Heimann Ido	1298	1	0 - 1	1		Mertz Binyamin	1806	30
22	31		Lukovski Lev	1804	1	1 - 0	1		Nadav Avinoam	1347	49
23	55		Shavit Oded	1242	1	0 - 1	1		Yehoshua Azgad	1797	32
24	61		Cholcman Noa	1306	1	0 - 1	1		Dermer Moshe	1728	35
25	36		Mazar Ariel	1718	1½	1 - 0	1		Jonas Joseph	1333	51
26	60		Lindman Hilel	1326	½	0 - 1	½		Waxman Mark	1692	37
27	58		Mamo Gilad	1525	½	1 - 0	0		Sayada Yere	1411	59
28	65		Solomon Yonatan	1273	0	0 - 1	0		Gokhvat Yoseph	1795	34
29	66		Cohen Nevo	1262	0	0 - 1	0		Matityahu Haim	1248	54
30	67		Cohen Dotan	0	0	0 - 1	0		Kaminetsky Asaf	1132	56
31	57		Matityahu Shira	1020	0	0 - 1	0		Zisman Itay	1274	64
32	68		Kahana Tomas	0	0	0 - 1	0		Haim Vaisberger	1300	62
33	63		Cohen Elay	1299	0	0 - 1	0		Peretz Odeda	0	69
34	70		Stenitz Yehoshua	0	0	1			bye		
35	13		Manievich Victor	1991	0	0			not paired		
36	43		Bolchover Anthony	1586	1	½			not paired		
37	45		Genin David	1530	0	0			not paired
                
סיבוב 2
                Pairings/Results
Round 2 on 2018/02/05 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	19		Levinsky Gregory	1882	1	0 - 1	1	GM	Bagrationi Alexander	2542	1
2	3		Lubin Yosef	2191	1	1 - 0	1		Travinsky Mark	1859	21
3	20		Hazernov Nahum	1880	1	½ - ½	1		Kovalenko Sergiy S.	2181	4
4	24		Brown Moshe	1832	1	0 - 1	1		Cohen Revivo Shoham	2180	5
5	6		Moskovich Daniel	2147	1	1 - 0	1		Landa Alex	1858	22
6	26		Gofshtein Semion	1821	1	0 - 1	1		Bronfman Shmuel	2134	7
7	8		Lukin Elisha	2133	1	1 - 0	1		Pilchin Uri	1827	25
8	28		Freiman Mark	1816	1	0 - 1	1		Berenboym Igor	2125	9
9	10		Greenzide Sergey	2048	1	1 - 0	1		Agmon Yonatan	1818	27
10	30		Mertz Binyamin	1806	1	0 - 1	1		Cohen Revivo Alon	2034	11
11	12		Pravdivetz Vladimir	1995	1	0 - 1	1		Belokopyt Boris	1815	29
12	14		Rudnev Nikolay	1962	1	1 - 0	1		Lukovski Lev	1804	31
13	32		Yehoshua Azgad	1797	1	0 - 1	1		Lerner Malkiel	1960	15
14	16		Galant Natan	1953	1	½ - ½	1		Zholti Alon	1796	33
15	46		Shavit Inbar	1494	1	0 - 1	1		Vazana Yochay	1945	17
16	18		Kuritz Zvi	1921	1	1 - 0	1		Israel Hillel	1632	40
17	2	FM	Zisman Philip	2305	½	1 - 0	½		Lindman Hilel	1326	60
18	23		Bershadsky Georgy	1858	½		½		Mazar Ariel	1718	36
19	53		Heimann Ido	1298	0	+ - -	0		Manievich Victor	1991	13
20	34		Gokhvat Yoseph	1795	0	0 - 1	0		Shavit Oded	1242	55
21	35		Dermer Moshe	1728	0	1 - 0	0		Matityahu Shira	1020	57
22	37		Waxman Mark	1692	0	½ - ½	0		Mamo Gilad	1525	58
23	54		Matityahu Haim	1248	0	0 - 1	0		Rotem Furshpan Nir	1691	38
24	39		Oliel Yehonatan	1641	0	1 - 0	0		Cohen Elay	1299	63
25	56		Kaminetsky Asaf	1132	0	0 - 1	0		Brown Eithan	1613	41
26	42		Klein Achi	1607	0	1 - 0	0		Solomon Yonatan	1273	65
27	59		Sayada Yere	1411	0		0		Bolchover Anthony	1586	43
28	44		Kfir Itzhak	1555	0	1 - 0	0		Cohen Nevo	1262	66
29	61		Cholcman Noa	1306	0	+ - -	0		Genin David	1530	45
30	62		Haim Vaisberger	1300	0	0 - 1	1		Volodarsky Michael	1476	47
31	64		Zisman Itay	1274	0	0 - 1	0		Tsafrir Ori	1407	48
32	49		Nadav Avinoam	1347	0	1 - 0	0		Cohen Dotan	0	67
33	69		Peretz Odeda	0	0	0 - 1	0		Seri Eyal	1338	50
34	51		Jonas Joseph	1333	0	1 - 0	0		Kahana Tomas	0	68
35	70		Stenitz Yehoshua	0	0	0 - 1	0		Kaminetsky Roee	1299	52
                
סיבוב 1
                Pairings/Results
Round 1 on 2018/01/29 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1	GM	Bagrationi Alexander	2542	0	1 - 0	0		Gokhvat Yoseph	1795	34
2	36		Mazar Ariel	1718	0	½ - ½	0	FM	Zisman Philip	2305	2
3	4		Kovalenko Sergiy S.	2181	0	1 - 0	0		Waxman Mark	1692	37
4	38		Rotem Furshpan Nir	1691	0	0 - 1	0		Lubin Yosef	2191	3
5	5		Cohen Revivo Shoham	2180	0	1 - 0	0		Oliel Yehonatan	1641	39
6	41		Brown Eithan	1613	0	0 - 1	0		Moskovich Daniel	2147	6
7	7		Bronfman Shmuel	2134	0	1 - 0	0		Klein Achi	1607	42
8	43		Bolchover Anthony	1586	0	0 - 1	0		Lukin Elisha	2133	8
9	9		Berenboym Igor	2125	0	1 - 0	0		Kfir Itzhak	1555	44
10	48		Tsafrir Ori	1407	0	0 - 1	0		Greenzide Sergey	2048	10
11	11		Cohen Revivo Alon	2034	0	1 - 0	0		Nadav Avinoam	1347	49
12	50		Seri Eyal	1338	0	0 - 1	0		Rudnev Nikolay	1962	14
13	15		Lerner Malkiel	1960	0	1 - 0	0		Jonas Joseph	1333	51
14	52		Kaminetsky Roee	1299	0	0 - 1	0		Galant Natan	1953	16
15	17		Vazana Yochay	1945	0	1 - 0	0		Heimann Ido	1298	53
16	55		Shavit Oded	1242	0	0 - 1	0		Kuritz Zvi	1921	18
17	19		Levinsky Gregory	1882	0	1 - 0	0		Kaminetsky Asaf	1132	56
18	58		Mamo Gilad	1525	0	0 - 1	0		Hazernov Nahum	1880	20
19	21		Travinsky Mark	1859	0	1 - 0	0		Sayada Yere	1411	59
20	60		Lindman Hilel	1326	0	½ - ½	0		Bershadsky Georgy	1858	23
21	22		Landa Alex	1858	0	1 - 0	0		Haim Vaisberger	1300	62
22	63		Cohen Elay	1299	0	0 - 1	0		Brown Moshe	1832	24
23	25		Pilchin Uri	1827	0	1 - 0	0		Zisman Itay	1274	64
24	66		Cohen Nevo	1262	0	0 - 1	0		Gofshtein Semion	1821	26
25	27		Agmon Yonatan	1818	0	1 - 0	0		Cholcman Noa	1306	61
26	67		Cohen Dotan	0	0	0 - 1	0		Freiman Mark	1816	28
27	68		Kahana Tomas	0	0	0 - 1	0		Mertz Binyamin	1806	30
28	31		Lukovski Lev	1804	0	1 - 0	0		Peretz Odeda	0	69
29	65		Solomon Yonatan	1273	0	0 - 1	0		Yehoshua Azgad	1797	32
30	33		Zholti Alon	1796	0	1 - 0	0		Stenitz Yehoshua	0	70
31	13		Manievich Victor	1991	0	0 - 1	0		Pravdivetz Vladimir	1995	12
32	29		Belokopyt Boris	1815	0	1 - 0	0		Dermer Moshe	1728	35
33	40		Israel Hillel	1632	0		0		Matityahu Haim	1248	54
34	57		Matityahu Shira	1020	0	0 - 1	0		Shavit Inbar	1494	46
35	45		Genin David	1530	0	- - +	0		Volodarsky Michael	1476	47
                
טבלת התחרות
                Rank after Round 4
Rk.	SNo		Name	FED	Rtg	Pts.	 TB1 	 TB2 	 TB3 
1	3		Lubin Yosef	ISR	2191	4,0	9,0	11,5	2
2	1	GM	Bagrationi Alexander	UKR	2542	4,0	8,5	10,5	2
3	5		Cohen Revivo Shoham	ISR	2180	4,0	8,0	9,5	2
4	2	FM	Zisman Philip	ISR	2305	3,5	7,0	8,5	2
5	17		Vazana Yochay	ISR	1945	3,5	7,0	8,0	2
6	10		Greenzide Sergey	ISR	2048	3,0	9,5	11,5	2
7	6		Moskovich Daniel	ISR	2147	3,0	9,5	10,5	2
8	14		Rudnev Nikolay	ISR	1962	3,0	9,0	11,0	2
9	9		Berenboym Igor	ISR	2125	3,0	8,5	10,5	2
11		Cohen Revivo Alon	ISR	2034	3,0	8,5	10,5	2
11	20		Hazernov Nahum	ISR	1880	3,0	7,5	9,5	2
12	8		Lukin Elisha	ISR	2133	3,0	7,5	9,0	2
13	21		Travinsky Mark	ISR	1859	3,0	7,5	7,5	2
14	22		Landa Alex	ISR	1858	3,0	7,0	8,0	2
15	27		Agmon Yonatan	ISR	1818	3,0	7,0	7,5	2
33		Zholti Alon	ISR	1796	3,0	7,0	7,5	2
17	31		Lukovski Lev	GER	1804	3,0	6,5	7,5	2
18	4		Kovalenko Sergiy S.	UKR	2181	2,5	9,0	11,0	2
19	36		Mazar Ariel	ISR	1718	2,5	9,0	10,0	2
20	7		Bronfman Shmuel	ISR	2134	2,5	8,5	10,5	2
21	38		Rotem Furshpan Nir	ISR	1691	2,5	8,0	9,5	2
22	19		Levinsky Gregory	ISR	1882	2,5	8,0	9,0	2
23	15		Lerner Malkiel	ISR	1960	2,5	7,5	8,5	2
24	58		Mamo Gilad	ISR	1525	2,5	7,0	7,0	1
25	28		Freiman Mark	ISR	1816	2,5	6,5	7,5	2
26	30		Mertz Binyamin	ISR	1806	2,5	6,5	6,5	2
27	37		Waxman Mark	ISR	1692	2,5	6,0	7,5	2
28	24		Brown Moshe	ISR	1832	2,0	9,0	9,0	2
29	29		Belokopyt Boris	RUS	1815	2,0	8,5	10,5	2
30	16		Galant Natan	ISR	1953	2,0	8,0	9,0	2
25		Pilchin Uri	ISR	1827	2,0	8,0	9,0	2
32	18		Kuritz Zvi	ISR	1921	2,0	7,5	8,5	2
33	47		Volodarsky Michael	ISR	1476	2,0	7,5	8,5	1
34	26		Gofshtein Semion	ISR	1821	2,0	7,5	7,5	2
35	49		Nadav Avinoam	ISR	1347	2,0	7,0	7,5	2
36	42		Klein Achi	ISR	1607	2,0	7,0	7,0	2
46		Shavit Inbar	ISR	1494	2,0	7,0	7,0	2
38	32		Yehoshua Azgad	ISR	1797	2,0	6,5	6,5	2
39	12		Pravdivetz Vladimir	ISR	1995	2,0	6,0	7,0	2
23		Bershadsky Georgy	ISR	1858	2,0	6,0	7,0	2
40		Israel Hillel	ISR	1632	2,0	6,0	7,0	2
48		Tsafrir Ori	ISR	1407	2,0	6,0	7,0	2
50		Seri Eyal	ISR	1338	2,0	6,0	7,0	2
44	34		Gokhvat Yoseph	ISR	1795	2,0	6,0	6,0	2
44		Kfir Itzhak	ISR	1555	2,0	6,0	6,0	2
46	35		Dermer Moshe	ISR	1728	2,0	5,5	5,5	2
47	39		Oliel Yehonatan	ISR	1641	1,5	8,0	8,0	2
60		Lindman Hilel	ISR	1326	1,5	8,0	8,0	2
49	53		Heimann Ido	ISR	1298	1,5	7,5	8,5	2
50	43		Bolchover Anthony	ENG	1586	1,5	7,5	7,5	2
51	61		Cholcman Noa	ISR	1306	1,0	7,0	8,0	2
52	51		Jonas Joseph	FRA	1333	1,0	7,0	7,0	3
53	54		Matityahu Haim	ISR	1248	1,0	7,0	7,0	2
69		Peretz Odeda	ISR	0	1,0	7,0	7,0	2
55	52		Kaminetsky Roee	ISR	1299	1,0	6,5	7,0	2
56	55		Shavit Oded	ISR	1242	1,0	6,0	8,0	2
57	41		Brown Eithan	ISR	1613	1,0	6,0	7,0	1
58	70		Stenitz Yehoshua	ISR	0	1,0	6,0	6,5	2
59	64		Zisman Itay	ISR	1274	1,0	6,0	6,0	2
60	62		Haim Vaisberger	ISR	1300	1,0	5,5	5,5	2
61	67		Cohen Dotan	ISR	0	1,0	5,5	5,5	1
62	56		Kaminetsky Asaf	ISR	1132	1,0	5,0	6,0	2
63	59		Sayada Yere	ISR	1411	0,0	6,5	6,5	2
64	45		Genin David	ISR	1530	0,0	6,0	7,0	0
65	65		Solomon Yonatan	ISR	1273	0,0	6,0	6,0	1
66	57		Matityahu Shira	ISR	1020	0,0	5,5	6,5	1
67	13		Manievich Victor	ISR	1991	0,0	5,5	6,5	0
68	66		Cohen Nevo	ISR	1262	0,0	5,5	5,5	1
69	63		Cohen Elay	ISR	1299	0,0	4,5	5,5	2
70	68		Kahana Tomas	ISR	0	0,0	4,5	4,5	1
            



הזמנה לתחרות:
שחמטאים יקרים!
אנו מתכבדים להזמינכם להשתתף באליפות ירושלים בשחמט, שגם השנה נושאת את שמו של האמן אריה רוזנברג ז"ל, שניהל את השחמט בירושלים מעל 40 שנה. התחרות תתקיים במרכז צד"ק, רח ניקנור 20, ירושלים. פתיחת התחרות ביום שני, 29.1.2018.
לוח זמנים ושיטת התחרות: התחרות תהיה בשיטה שוויצרית, בת 9 סיבובים, בקצב זמן 90 דקות לכל המשחק + 30 שניות למסע. התחרות תתקיים בימי שני. הסיבוב האחרון יתקיים ב26.3.2018. טקס סיום, חלוקת פרסים ותחרות בזק מסורתית ביום חמישי, 29.3.2018 (יתכנו שינויים במועד הטקס(. פתיחת כל הסיבובים, והפעלת שעונים בשעה 18:15 בדיוק.
ביום פתיחת התחרות ההרשמה תחל בשעה 17:30. נא להקדים כדי שהסיבוב הראשון יחל מוקדם ככל האפשר.
דמי השתתפות: 150 ₪. לגמלאים, נוער עד גיל 18, עולים חדשים, סטודנטים וחיילים- 130 ₪. הנחה נוספת של 10 ש"ח לשחקני מועדון ירושחמט בליגות השונות.
בנוסף, על כל המשתתפים להיות בעלי כרטיס שחמטאי בתוקף מטעם האיגוד הישראלי לשחמט. ניתן להסדיר תשלום עבור הפנקס בפתיחת התחרות. עלות הפנקס לשנה – 380 ₪. לנערים עד גיל 18, גמלאים, עולים חדשים עד 3 שנים בארץ, וסטודנטים – 320 ₪.
מניסיון של שנים קודמות, כדי שלא יהיו אי הבנות – יש להסדיר תשלום לאיגוד לפני או בעת ההרשמה.
פרסים: קרן פרסים באליפות תעמוד לפחות על 4200 ₪ (במקרה של השתתפות מעל 50 שחקנים – קרן הפרסים תגדל ותהיה 60% מההכנסות)
מקום ראשון – 1500 ₪ עד מד כושר 1800 200 ₪
מקום שני - 800 ₪ עד מד כושר 1600 200 ₪
מקום שלישי – 400 ₪ מצטיין עד מד כושר 1400 200 ש"ח
מקום רביעי – 300 ₪ סניור מצטיין מעל גיל 60 200 ₪
עד מד כושר 2000 – 200 ₪ נער מצטיין עד גיל 18 200 ₪
הפרסים בקטגוריות יחולקו רק בתנאי שישתתפו לפחות 5 שחקנים בקטגוריה. מד הקושר לצורך קביעת קטגוריה הוא מד הכושר הגבוהה מבין ישראלי ובינלאומי.
התרת שוויון נקודות. מנצח התחרות יקבע על הלוח בלבד – במקרה של שויון נקודות במקום הראשון, יתקיים קרב משחקי בזק שיתקיים ביום חמישי, 29.3.2018 לפני טקס הסיום. תנאי הקרב יקבעו על ידי שופט התחרות. שאר הפרסים יחולקו לפי 1) שיטת מדיאן ללא השחקן החלש ביותר , 2) לפי שיטת בוכהולץ, 3) לפי מספר משחקים בשחור. 4) מפגש ראש בראש. חלוקת פרסים כספיים תהיה בשיטת הורט, כאשר חצי מהפרס מחולק שווה בשווה, וחציו השני לפי שובר השויון. הפרסים בקטגוריות מחולקים רק על פי שובר השויון לשחקן אחד בלבד. ניתן לקבל את הפרסים אך ורק בטקס הסיום של התחרות.
מנצח התחרות יהיה אלוף ירושלים לשנת 2018, ויקבל גביע.
אלוף ירושלים הנוכחי הוא שוהם כהן-רביבו
שופט ומנהל התחרות – שופט לאומי שאול ויינשטיין.
נוהל דחית משחקים: אם אחד השחקנים אינו יכול לשחק במועד התחרות, ניתן לדחות או להקדים את המשחקים. המועד החדש יקבע בהסכמת שני השחקנים. כל משחקי ההשלמה חייבים להיגמר עד לפתיחת הסיבוב הבא. כל שינוי של מועד המשחק מחייב אישור מראש של מנהל התחרות.
איחורים: שעוני המשחק יופעלו בשעה 18:15 בדיוק. מי שיאחר יותר משעה מרגע הפעלת השעון – יפסיד את משחקו.
מועד הגרלות: הגרלת הסיבוב הבא תתבצע ביום ו'. יש לדווח למנהל התחרות התחרות במסרון על תוצאות משחקים דחויים עד יום חמישי בחצות. משחקים שתוצאותיהם לא ידווחו, כאמור, יחושבו לצורך ההגרלה כתיקו, אא"כ הנהלת התחרות תחליט אחרת
פרטים נוספים, והרשמה מוקדמת אצל שאול ויינשטיין 0507540424, אלון כהן – רביבו 0522688666
כל ההגרלות יפורסמו באתר ירושחמט: www.jeruchess.com
הנהלת התחרות רשאית לבצע כל שינוי שיידרש בהתאם לנסיבות
נשמח לראותכם, בברכה, הנהלת מועדון ירושחמט

קרן פרסים סופית: 5200 ש"ח
מקום ראשון 1500 ש"ח
מקום שני 1000 ש"ח
מקום שלישי 600 ש"ח
מקום רביעי 400 ש"ח
מקום חמישי 300 ש"ח
סניור מצטיין מעל גיל 60 200 ש"ח
נער מצטיין עד גיל 18 200 ש"ח
מצטייד עד 2000 200 ש"ח
מצטיין עד 1800 200 ש"ח
מצטיין עד 1600 200 ש"ח
מצטיין עד 1400 200 ש"ח
מצטיין עד 1300 200 ש"ח
אין כפל פרסים




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2018. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin