|          שכחתי סיסמה      



תקציר חדשות אחרונות
Feb 3 2018 8:29PM
ברוך דיין האמת - ויקטור וינוגרדו

Nov 12 2017 12:47PM
תחרויות ימי שני נובמבר דצמבר במו

Sep 4 2017 4:20PM
הזמנות לתחרויות סתיו ירושחמט

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
בליץ אוןליין עם 1,000 ש"ח פרסים
הודעה אחרונה:
michess
12/18/2017 9:05:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

free counters
אליפות מועדון ירושחמט עד מד כושר 2000

תאריך התחלה: יום שני, 20.11.2017
תאריך סיום: יום שני, 22.1.2018
מנהל התחרות: שאול ויינשטיין
שופט התחרות: שאול ויינשטיין


סיבוב 9
                Pairings/Results
Round 9 on 2018/01/22 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Li-Hod Bar	1956	7	1 - 0	5½		Agmon Yonatan	1865	3
2	4		Belokopyt Boris	1861	5½	1 - 0	6½		Bolchover Anthony	1586	25
3	2		Bershadsky Georgy	1903	5½	1 - 0	5½		Lukovski Lev	1797	7
4	13		Rotem Furshpan Nir	1544	5½	1 - 0	5		Israel Hillel	1623	10
5	8		Waxman Mark	1674	4½	+ - -	4½		Cohen Moshe	1819	6
6	9		Oliel Yehonatan	1641	4½	1 - 0	4½		Sayada Yere	1411	29
7	11		Klein Achi	1603	4½	+ - -	4		Volfer Eliahu	1498	14
8	15		Shavit Inbar	1451	4	0 - 1	4		Tsafrir Ori	1323	18
9	17		Seri Eyal	1332	3½	0 - 1	3½		Gofshtein Semion	1821	5
10	16		Jonas Joseph	1338	3½	1 - 0	3½		Cohen Nevo	1262	27
11	26		Cohen Dotan	0	3	0 - 1	3		Kfir Itzhak	1565	12
12	23		Henzel Arbel	1230	3	½ - ½	3		Matityahu Haim	1248	19
13	22		Halevi Elkabetz Noam	1344	2	0 - 1	3		Matityahu Shira	1030	20
14	28		Peretz Odeda	0	2½	- - +	2½		Steinitz Yehoshua	0	30
15	21		Chen Meir	1400	3	1			bye		
16	24		Polonsky Polina	1204	½	0			not paired
                
סיבוב 8
                Pairings/Results
Round 8 on 2018/01/15 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	25		Bolchover Anthony	0	5½	1 - 0	7		Li-Hod Bar	1956	1
2	3		Agmon Yonatan	1865	5	½ - ½	5		Bershadsky Georgy	1903	2
3	4		Belokopyt Boris	1861	4½	1 - 0	4½		Oliel Yehonatan	1641	9
4	6		Cohen Moshe	1819	4½	0 - 1	4½		Rotem Furshpan Nir	1544	13
5	7		Lukovski Lev	1797	4½	1 - 0	4½		Klein Achi	1603	11
6	10		Israel Hillel	1623	4	1 - 0	4		Volfer Eliahu	1498	14
7	5		Gofshtein Semion	1821	3½	0 - 1	3½		Waxman Mark	1674	8
8	29		Sayada Yere	0	3½	1 - 0	3½		Jonas Joseph	1338	16
9	15		Shavit Inbar	1451	3	+ - -	3		Matityahu Haim	1248	19
10	18		Tsafrir Ori	1323	3	+ - -	3		Matityahu Shira	1030	20
11	21		Chen Meir	1400	3	- - +	2½		Seri Eyal	1332	17
12	12		Kfir Itzhak	1565	2½	½ - ½	2½		Henzel Arbel	1230	23
13	27		Cohen Nevo	0	2½	1 - 0	2½		Steinitz Yehoshua	0	30
14	22		Halevi Elkabetz Noam	1344	2	0 - 1	2		Cohen Dotan	0	26
15	28		Peretz Odeda	0	1½	1			bye		
16	24		Polonsky Polina	1204	½	0			not paired
                
סיבוב 7
                Pairings/Results
Round 7 on 2018/01/08 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Li-Hod Bar	1956	6	1 - 0	4½		Cohen Moshe	1819	6
2	25		Bolchover Anthony	0	4½	1 - 0	4½		Oliel Yehonatan	1641	9
3	2		Bershadsky Georgy	1903	4	1 - 0	4½		Belokopyt Boris	1861	4
4	8		Waxman Mark	1674	3½	0 - 1	4		Agmon Yonatan	1865	3
5	13		Rotem Furshpan Nir	1544	3½	1 - 0	3½		Gofshtein Semion	1821	5
6	15		Shavit Inbar	1451	3	0 - 1	3½		Lukovski Lev	1797	7
7	11		Klein Achi	1603	3½	1 - 0	3½		Sayada Yere	0	29
8	10		Israel Hillel	1623	3	+ - -	3		Matityahu Shira	1030	20
9	14		Volfer Eliahu	1498	3	1 - 0	3		Tsafrir Ori	1323	18
10	16		Jonas Joseph	1338	2½	1 - 0	2½		Seri Eyal	1332	17
11	19		Matityahu Haim	1248	2½	½ - ½	2½		Chen Meir	1400	21
12	30		Steinitz Yehoshua	0	2	½ - ½	2		Kfir Itzhak	1565	12
13	23		Henzel Arbel	1230	2	½ - ½	2		Cohen Nevo	0	27
14	26		Cohen Dotan	0	1	½ - ½	1½		Peretz Odeda	0	28
15	22		Halevi Elkabetz Noam	1344	1	1			bye		
16	24		Polonsky Polina	1204	½	0			not paired
                
סיבוב 6
                Pairings/Results
Round 6 on 2018/01/01 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	9		Oliel Yehonatan	1641	4½	0 - 1	5		Li-Hod Bar	1956	1
2	6		Cohen Moshe	1819	4	½ - ½	4		Belokopyt Boris	1861	4
3	5		Gofshtein Semion	1821	3½	0 - 1	3½		Bolchover Anthony	0	25
4	10		Israel Hillel	1623	3	0 - 1	3		Bershadsky Georgy	1903	2
5	3		Agmon Yonatan	1865	3	½ - ½	3		Shavit Inbar	1451	15
6	29		Sayada Yere	0	3	½ - ½	3		Waxman Mark	1674	8
7	7		Lukovski Lev	1797	2½	1 - 0	2½		Jonas Joseph	1338	16
8	21		Chen Meir	1400	2½	0 - 1	2½		Klein Achi	1603	11
9	12		Kfir Itzhak	1565	2	0 - 1	2½		Rotem Furshpan Nir	1544	13
10	27		Cohen Nevo	0	2	0 - 1	2		Volfer Eliahu	1498	14
11	20		Matityahu Shira	1030	2	1 - 0	2		Steinitz Yehoshua	0	30
12	18		Tsafrir Ori	1323	2	1 - 0	1½		Peretz Odeda	0	28
13	19		Matityahu Haim	1248	1½	1 - 0	1		Cohen Dotan	0	26
14	17		Seri Eyal	1332	1½	1 - 0	1		Halevi Elkabetz Noam	1344	22
15	23		Henzel Arbel	1230	1	+ - -	½		Polonsky Polina
                
סיבוב 5
                Round 5 on 2017/12/25 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Li-Hod Bar	1956	4	1 - 0	3		Shavit Inbar	1451	15
2	6		Cohen Moshe	1819	4	0 - 1	3½		Oliel Yehonatan	1641	9
3	4		Belokopyt Boris	1861	3	1 - 0	3		Sayada Yere	0	29
4	25		Bolchover Anthony	0	3	½ - ½	2½		Bershadsky Georgy	1903	2
5	30		Steinitz Yehoshua	0	2	0 - 1	2½		Gofshtein Semion	1821	5
6	11		Klein Achi	1603	2½	0 - 1	2		Israel Hillel	1623	10
7	14		Volfer Eliahu	1498	2	0 - 1	2		Agmon Yonatan	1865	3
8	13		Rotem Furshpan Nir	1544	2	½ - ½	2		Lukovski Lev	1797	7
9	8		Waxman Mark	1674	2	1 - 0	2		Kfir Itzhak	1565	12
10	28		Peretz Odeda	0	1½	0 - 1	1½		Chen Meir	1400	21
11	16		Jonas Joseph	1338	1½	1 - 0	1		Henzel Arbel	1230	23
12	26		Cohen Dotan	0	1	0 - 1	1		Tsafrir Ori	1323	18
13	22		Halevi Elkabetz Noam	1344	1	0 - 1	1		Cohen Nevo	0	27
14	20		Matityahu Shira	1030	1½		½		Matityahu Haim	1248	19
15	24		Polonsky Polina	1204	½		0		Seri Eyal	1332	17
                
סיבוב 4
                Pairings/Results
Round 4 on 2017/12/11 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	2		Bershadsky Georgy	1903	2½	0 - 1	3		Li-Hod Bar	1956	1
2	15		Shavit Inbar	1451	2½	1 - 0	3		Belokopyt Boris	1861	4
3	3		Agmon Yonatan	1865	2	0 - 1	2½		Cohen Moshe	1819	6
4	5		Gofshtein Semion	1821	2	½ - ½	2		Klein Achi	1603	11
5	9		Oliel Yehonatan	1641	2½	1 - 0	2		Volfer Eliahu	1498	14
6	10		Israel Hillel	1623	2	0 - 1	2		Sayada Yere	0	29
7	16		Jonas Joseph	1338	1½	½ - ½	2		Bolchover Anthony	0	25
8	21		Chen Meir	1400	1½	0 - 1	1		Rotem Furshpan Nir	1544	13
9	7		Lukovski Lev	1797	1	1 - 0	1		Cohen Dotan	0	26
10	23		Henzel Arbel	1230	1	0 - 1	1		Waxman Mark	1674	8
11	12		Kfir Itzhak	1565	1	1 - 0	1		Cohen Nevo	0	27
12	30		Steinitz Yehoshua	0	1	+ - -	1		Tsafrir Ori	1323	18
13	28		Peretz Odeda	0	½	1 - 0	1		Halevi Elkabetz Noam	1344	22
14	17		Seri Eyal	1332	0		½		Matityahu Haim	1248	19
15	24		Polonsky Polina	1204	0	½ - ½	1		Matityahu Shira	1030	20
                
סיבוב 3
                Pairings/Results
Round 3 on 2017/12/04 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Li-Hod Bar	1956	2	1 - 0	2		Gofshtein Semion	1821	5
2	2		Bershadsky Georgy	1903	2	1 - 0	2		Oliel Yehonatan	1641	9
3	4		Belokopyt Boris	1861	2	1 - 0	2		Agmon Yonatan	1865	3
4	6		Cohen Moshe	1819	1½	1 - 0	1		Lukovski Lev	1797	7
5	8		Waxman Mark	1674	1	0 - 1	1½		Shavit Inbar	1451	15
6	18		Tsafrir Ori	1323	1	0 - 1	1		Israel Hillel	1623	10
7	26		Cohen Dotan	0	1	0 - 1	1		Klein Achi	1603	11
8	29		Sayada Yere	0	1	1 - 0	1		Kfir Itzhak	1565	12
9	13		Rotem Furshpan Nir	1544	1	0 - 1	1		Bolchover Anthony	0	25
10	14		Volfer Eliahu	1498	1	1 - 0	1		Peretz Odeda	0	28
11	21		Chen Meir	1400	½	1 - 0	1		Steinitz Yehoshua	0	30
12	19		Matityahu Haim	1248	½	0 - 1	½		Jonas Joseph	1338	16
13	27		Cohen Nevo	0	½	½ - ½	0		Matityahu Shira	1030	20
14	23		Henzel Arbel	1230	0	1 - 0	0		Seri Eyal	1332	17
15	22		Halevi Elkabetz Noam	1344	0	1 - 0	0		Polonsky Polina	1204	24
                
סיבוב 2
                Pairings/Results
Round 2 on 2017/11/27 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	10		Israel Hillel	1623	1	0 - 1	1		Li-Hod Bar	1956	1
2	11		Klein Achi	1603	1	0 - 1	1		Bershadsky Georgy	1903	2
3	3		Agmon Yonatan	1865	1	1 - 0	1		Rotem Furshpan Nir	1544	13
4	12		Kfir Itzhak	1565	1	0 - 1	1		Belokopyt Boris	1861	4
5	5		Gofshtein Semion	1821	1	1 - 0	1		Volfer Eliahu	1498	14
6	15		Shavit Inbar	1451	1	½ - ½	1		Cohen Moshe	1819	6
7	25		Bolchover Anthony	0	1	- - +	1		Oliel Yehonatan	1641	9
8	7		Lukovski Lev	1797	0	1 - 0	0		Henzel Arbel	1230	23
9	8		Waxman Mark	1674	0	1 - 0	0		Polonsky Polina	1204	24
10	26		Cohen Dotan	0	0	1 - 0	0		Seri Eyal	1332	17
11	18		Tsafrir Ori	1323	0	1 - 0	½		Cohen Nevo	0	27
12	28		Peretz Odeda	0	½	½ - ½	0		Matityahu Haim	1248	19
13	20		Matityahu Shira	1030	0	0 - 1	0		Sayada Yere	0	29
14	30		Steinitz Yehoshua	0	0	1 - 0	0		Halevi Elkabetz Noam	1344	22
15	16		Jonas Joseph	1338	0	נדחה	0		Chen Meir	1400	21
                
סיבוב 1
                Pairings/Results
Round 1 on 2017/11/20 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	2		Bershadsky Georgy	1903	0	1 - 0	0		Jonas Joseph	1338	16
2	17		Seri Eyal	1332	0	0 - 1	0		Agmon Yonatan	1865	3
3	4		Belokopyt Boris	1861	0	1 - 0	0		Tsafrir Ori	1323	18
4	19		Matityahu Haim	1248	0	0 - 1	0		Gofshtein Semion	1821	5
5	6		Cohen Moshe	1819	0	1 - 0	0		Matityahu Shira	1030	20
6	25		Bolchover Anthony	0	0	1 - 0	0		Lukovski Lev	1797	7
7	9		Oliel Yehonatan	1641	0	1 - 0	0		Chen Meir	1400	21
8	22		Halevi Elkabetz Noam	1344	0	0 - 1	0		Israel Hillel	1623	10
9	11		Klein Achi	1603	0	1 - 0	0		Henzel Arbel	1230	23
10	24		Polonsky Polina	1204	0	0 - 1	0		Kfir Itzhak	1565	12
11	13		Rotem Furshpan Nir	1544	0	1 - 0	0		Steinitz Yehoshua	0	30
12	29		Sayada Yere	0	0	0 - 1	0		Shavit Inbar	1451	15
13	14		Volfer Eliahu	1498	0	1 - 0	0		Waxman Mark	1674	8
14	1		Li-Hod Bar	1956	0		0		Cohen Dotan	0	26
15	27		Cohen Nevo	0	0		0		Peretz Odeda	0	28
                
טבלת התחרות
                Final Ranking after 9 Rounds
Rk.	SNo		Name	FED	Rtg	Pts.	 TB1 	 TB2 	 TB3 
1	1		Li-Hod Bar	ISR	1956	8,0	34,5	44,5	8,0
2	25		Bolchover Anthony	ENG	1586	6,5	40,0	52,5	6,0
3	2		Bershadsky Georgy	ISR	1903	6,5	39,0	51,5	5,0
4	4		Belokopyt Boris	RUS	1861	6,5	35,5	46,0	6,0
5	13		Rotem Furshpan Nir	ISR	1544	6,5	33,0	42,5	6,0
6	9		Oliel Yehonatan	ISR	1641	5,5	38,5	50,5	4,0
7	3		Agmon Yonatan	ISR	1865	5,5	37,5	48,0	5,0
8	7		Lukovski Lev	GER	1797	5,5	34,0	44,0	5,0
9	11		Klein Achi	ISR	1603	5,5	30,5	40,0	4,0
10	8		Waxman Mark	ISR	1674	5,5	28,5	37,0	4,0
11	10		Israel Hillel	ISR	1623	5,0	36,0	45,5	4,0
12	18		Tsafrir Ori	ISR	1323	5,0	27,0	36,0	4,0
13	6		Cohen Moshe	ISR	1819	4,5	39,5	51,0	4,0
14	5		Gofshtein Semion	ISR	1821	4,5	34,5	45,0	4,0
15	29		Sayada Yere	ISR	1411	4,5	33,0	43,0	4,0
16	16		Jonas Joseph	FRA	1338	4,5	31,0	40,5	4,0
17	15		Shavit Inbar	ISR	1451	4,0	37,0	48,5	3,0
18	14		Volfer Eliahu	ISR	1498	4,0	32,5	40,5	4,0
19	12		Kfir Itzhak	ISR	1565	4,0	28,5	37,5	3,0
20	21		Chen Meir	ISR	1400	4,0	28,5	37,5	2,0
21	20		Matityahu Shira	ISR	1030	4,0	27,0	33,5	3,0
22	23		Henzel Arbel	ISR	1230	3,5	28,5	36,5	1,0
23	30		Steinitz Yehoshua	ISR	0	3,5	27,0	35,0	1,0
24	19		Matityahu Haim	ISR	1248	3,5	26,0	33,5	1,0
25	27		Cohen Nevo	ISR	1262	3,5	26,0	32,5	3,0
26	17		Seri Eyal	ISR	1332	3,5	24,5	31,5	1,0
27	26		Cohen Dotan	ISR	0	3,0	28,5	38,0	3,0
28	28		Peretz Odeda	ISR	0	2,5	24,5	31,0	1,0
29	22		Halevi Elkabetz Noam	ISR	1344	2,0	21,5	28,5	1,0
30	24		Polonsky Polina	ISR	1204	0,5	21,5	28,0	0,0
            



הזמנה לתחרות:
תחרות דירוג בת 9 סיבובים בקצב 90 דקות + 30 שניות למסע. רשאים להשתתף שחקנים בעלי מד כושר 2000 לכל היותר. דמי השתתפות 150 ש"ח, הנחה של 10 ש"ח לשחקני ירושחמט בליגה, והנחה נוספת של 20 ש"ח לנוער, סניורים ועולים חדשים עד 3 שנים בישראל. פרסים – 60% מההכנסות. התחרות תתיים בימי שני החל מ20.11 עם הפסקה ב18.12 בשל חג החנוכה.

תאריך סיבוב אחרון – 22.1.2018. טקס סיום וחלוקת פרסים יהיה בטקס הפתיחה של אליפות ירושלים ב29.1.2018

קרן הפרסים היא 2400 ש"ח
מקום ראשון 700 ש"ח
מקום שני 400 ש"ח
מקום שלישי 300 ש"ח
מקום רביעי 200 ש"ח
מקום חמישי 200 ש"ח
סניור מצטיין 200 ש"ח
נער מצטיין 200 ש"ח
שחקן מפתיע 200 ש"ח




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2018. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin