|          שכחתי סיסמה      

tiran-inv

תחרות שחמט מהיר על שם שלמה טירן
26.12.2016


תקציר חדשות אחרונות
Sep 4 2017 4:20PM
הזמנות לתחרויות סתיו ירושחמט

Sep 3 2017 10:41AM
מועדון ירושחמט עובר דירה ופותח ע

Apr 1 2017 12:39AM
תוצאות התחרויות ומצב הניקוד בסבב

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

מה קורה בארץ
תחרות חדשה באס"א ירושלים
הודעה אחרונה:
doronc1
1/21/2016 1:09:00 PM

free counters
שמינית גמר אליפות ישראל

תאריך התחלה: יום שני, 11.9.2017
תאריך סיום: יום שני, 6.11.2017
מנהל התחרות: שאול ויינשטיין
שופט התחרות: שאול ויינשטיין


סיבוב 5
                Pairings/Results
Round 5 on 2017/10/09 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	18		Goldberg Shmuel	1611	3½	1 - 0	3½		Hazernov Nachum	1837	7
2	14		Zholti Alon	1757	3	0 - 1	3½		Freiman Mark	1783	13
3	11		Mertz Binyamin	1800	2½	½ - ½	3		Weinstein Shaul	1951	1
4	5		Brown Moshe	1868	2½	0 - 1	2½		Lukovsky Lev	1797	12
5	22		Rotem-Purshpan Nir	1544	2½	1 - 0	2		Landa Alex	1886	4
6	8		Pilchin Uri	1836	2	1 - 0	2		Klein Achi	1603	19
7	9		Gofshtein Semyon	1821	2	1 - 0	2		Kaminetsky Yuval	1573	20
8	10		Cohen Moshe	1819	2	1 - 0	2		Bolchover Anthony	0	26
9	3		Bershadsky Georgy	1903	1½	1 - 0	2		Brown Eythan	1636	17
10	16		Waxman Mark	1674	1½	½ - ½	1½		Dermer Moshe	1741	15
11	6		Belokopyt Boris	1861	1	1 - 0	1		Wolfer Eliyahu	1498	23
12	24		Shavit Inbar	1459	1	1 - 0	1		Kfir Itsik	1565	21
13	25		Jonas Joseph	1338	0	0 - 1	1		Levinsky Gregory	1919	2
                
סיבוב 4
                Pairings/Results
Round 4 on 2017/10/02 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	13		Freiman Mark	1783	2½	1 - 0	2½		Brown Moshe	1868	5
2	7		Hazernov Nachum	1837	2½	1 - 0	2½		Lukovsky Lev	1797	12
3	18		Goldberg Shmuel	1611	2½	1 - 0	2½		Mertz Binyamin	1800	11
4	1		Weinstein Shaul	1951	2	1 - 0	2		Brown Eythan	1636	17
5	14		Zholti Alon	1757	2	1 - 0	1½		Bershadsky Georgy	1903	3
6	19		Klein Achi	1603	1½	½ - ½	1½		Landa Alex	1886	4
7	26		Bolchover Anthony	0	1½	½ - ½	1½		Pilchin Uri	1836	8
8	15		Dermer Moshe	1741	1½	0 - 1	1½		Rotem-Purshpan Nir	1544	22
9	2		Levinsky Gregory	1919	1	0 - 1	1		Cohen Moshe	1819	10
10	20		Kaminetsky Yuval	1573	1	1 - 0	1		Belokopyt Boris	1861	6
11	21		Kfir Itsik	1565	1	0 - 1	1		Gofshtein Semyon	1821	9
12	23		Wolfer Eliyahu	1498	1	0 - 1	½		Waxman Mark	1674	16
13	24		Shavit Inbar	1459	0	1 - 0	0		Jonas Joseph	1338	25
                
סיבוב 3
                Round 3 on 2017/09/25 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	4		Landa Alex	1886	1½	0 - 1	1½		Freiman Mark	1783	13
2	5		Brown Moshe	1868	1½	1 - 0	2		Zholti Alon	1757	14
3	15		Dermer Moshe	1741	1½	0 - 1	1½		Hazernov Nachum	1837	7
4	10		Cohen Moshe	1819	1	0 - 1	1½		Goldberg Shmuel	1611	18
5	11		Mertz Binyamin	1800	1½	1 - 0	1½		Bolchover Anthony	0	26
6	12		Lukovsky Lev	1797	1½	1 - 0	1½		Rotem-Purshpan Nir	1544	22
7	19		Klein Achi	1603	1	½ - ½	1½		Weinstein Shaul	1951	1
8	8		Pilchin Uri	1836	½	1 - 0	1		Kfir Itsik	1565	21
9	17		Brown Eythan	1636	1	1 - 0	1		Kaminetsky Yuval	1573	20
10	9		Gofshtein Semyon	1821	½	½ - ½	½		Levinsky Gregory	1919	2
11	16		Waxman Mark	1674	½	0 - 1	½		Bershadsky Georgy	1903	3
12	6		Belokopyt Boris	1861	0	1 - 0	0		Shavit Inbar	1459	24
13	25		Jonas Joseph	1338	0	0 - 1	0		Wolfer Eliyahu	1498	23
                
סיבוב 2
                Round 2 on 2017/09/18 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	13		Freiman Mark	1783	1	½ - ½	1		Hazernov Nachum	1837	7
2	14		Zholti Alon	1757	1	1 - 0	1		Cohen Moshe	1819	10
3	22		Rotem-Purshpan Nir	1544	1	½ - ½	1		Mertz Binyamin	1800	11
4	1		Weinstein Shaul	1951	1	½ - ½	1		Goldberg Shmuel	1611	18
5	20		Kaminetsky Yuval	1573	½	½ - ½	0		Pilchin Uri	1836	8
6	2		Levinsky Gregory	1919	½	0 - 1	½		Dermer Moshe	1741	15
7	3		Bershadsky Georgy	1903	½	0 - 1	½		Lukovsky Lev	1797	12
8	9		Gofshtein Semyon	1821	½	0 - 1	½		Landa Alex	1886	4
9	16		Waxman Mark	1674	½	0 - 1	½		Brown Moshe	1868	5
10	21		Kfir Itsik	1565	0	1 - 0	0		Belokopyt Boris	1861	6
11	23		Wolfer Eliyahu	1498	0	0 - 1	0		Brown Eythan	1636	17
12	24		Shavit Inbar	1459	0	0 - 1	0		Klein Achi	1603	19
13	25		Jonas Joseph	1338	0	0 - 1	½		Bolchover Anthony	0	26
                
סיבוב 1
                Round 1 on 2017/09/11 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	4		Landa Alex	1886	0	½ - ½	0		Levinsky Gregory	1919	2
2	8		Pilchin Uri	1836	0	0 - 1	0		Weinstein Shaul	1951	1
3	6		Belokopyt Boris	1861	0	0 - 1	0		Rotem-Purshpan Nir	1544	22
4	3		Bershadsky Georgy	1903	0	½ - ½	0		Dermer Moshe	1741	15
5	5		Brown Moshe	1868	0	½ - ½	0		Gofshtein Semyon	1821	9
6	12		Lukovsky Lev	1797	0	½ - ½	0		Waxman Mark	1674	16
7	19		Klein Achi	1603	0	0 - 1	0		Zholti Alon	1757	14
8	7		Hazernov Nachum	1837	0	1 - 0	0		Kfir Itsik	1565	21
9	10		Cohen Moshe	1819	0	1 - 0	0		Shavit Inbar	1459	24
10	17		Brown Eythan	1636	0	0 - 1	0		Freiman Mark	1783	13
11	11		Mertz Binyamin	1800	0	1 - 0	0		Wolfer Eliyahu	1498	23
12	18		Goldberg Shmuel	1611	0	1 - 0	0		Jonas Joseph	1338	25
13	26		Bolchover Anthony	0	0	½ - ½	0		Kaminetsky Yuval	1573	20
                
טבלת התחרות
                Rank after Round 5
Rk.	SNo		Name	FED	Rtg	Pts.	 TB1 	 TB2 	 TB3 
1	18		Goldberg Shmuel	ISR	1611	4,5	13,0	9,5	11,25
2	13		Freiman Mark	ISR	1783	4,5	13,0	7,5	11,25
3	7		Hazernov Nachum	ISR	1837	3,5	15,5	10,0	8,75
4	1		Weinstein Shaul	ISR	1951	3,5	14,5	8,0	9,75
5	12		Lukovsky Lev	ISR	1797	3,5	14,0	8,5	9,50
6	22		Rotem-Purshpan Nir	ISR	1544	3,5	12,5	7,0	7,50
7	11		Mertz Binyamin	ISR	1800	3,0	14,5	9,0	6,50
8	14		Zholti Alon	ISR	1757	3,0	14,5	8,0	7,50
9	10		Cohen Moshe	ISR	1819	3,0	13,5	7,0	6,00
10	8		Pilchin Uri	ISR	1836	3,0	10,5	6,0	5,00
11	9		Gofshtein Semyon	ISR	1821	3,0	9,5	6,0	5,25
12	5		Brown Moshe	ISR	1868	2,5	16,0	9,5	6,50
13	3		Bershadsky Georgy	ISR	1903	2,5	12,5	7,0	5,00
14	4		Landa Alex	ISR	1886	2,0	15,0	8,5	5,00
15	19		Klein Achi	ISR	1603	2,0	13,5	8,0	4,75
16	15		Dermer Moshe	ISR	1741	2,0	13,5	8,0	4,25
17	17		Brown Eythan	ISR	1636	2,0	13,5	8,0	3,00
18	20		Kaminetsky Yuval	ISR	1573	2,0	12,0	7,0	4,50
19	16		Waxman Mark	ISR	1674	2,0	11,5	7,0	3,75
20	26		Bolchover Anthony	ENG	0	2,0	11,0	8,0	2,50
21	2		Levinsky Gregory	ISR	1919	2,0	10,0	7,0	2,50
22	6		Belokopyt Boris	ISR	1861	2,0	9,5	5,0	3,00
23	24		Shavit Inbar	ISR	1459	2,0	8,0	5,0	1,00
24	21		Kfir Itsik	ISR	1565	1,0	13,5	8,0	2,00
25	23		Wolfer Eliyahu	ISR	1498	1,0	9,0	6,0	0,00
26	25		Jonas Joseph	ISR	1338	0,0	11,5	6,0	0,00
            



הזמנה לתחרות:
שמינית גמר אליפות ישראל.

רשאים להשתתף שחקנים בעלי מד כושר 1700 עד 2000, וכן שחקנים שעלו משלב 1.16 גמר

דמי השתתפות 150 ש"ח

הנחה לשחקני מועדון ירושחמט בליגה 10 ש"ח

הנחה נוספת של 20 ש"ח לסניורים מעל גיל 60, נוער עד גיל 18, חיילים וסטודנטים

שיטת התחרות תקבע לפי מספר משתתפים. כאשר מעל 16 משתתפים תתקיים תחרות בשיטה שווייצרית. בכל מקרה יתקיימו 9 סיבובים, משחק אחד בכל יום שני עם הפסקה בחוה"מ סוכות

מקום התחרות - מרכז פיס, ניקנור 20, ירושלים

פרטים נוספים והרשמה - אלון כהן 0522688666, שאול ויינשטיין 0507540424

6 מקומות ראשונים עולים לרבע הגמר.
פרסים:
מקום 1 700 ש"ח
מקום 2 500 ש"ח
מקום 3 300 ש"ח
מקום 4 150 ש"ח
סניור מצטיין 150 ש"ח
נער מצטיין 150 ש"ח
שחקן מפתיע 150 ש"ח




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2017. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin