|          שכחתי סיסמה      

tiran-inv

תחרות שחמט מהיר על שם שלמה טירן
26.12.2016


תקציר חדשות אחרונות
Apr 1 2017 12:39AM
תוצאות התחרויות ומצב הניקוד בסבב

Mar 25 2017 10:10PM
הזמנה לתחרויות אביב 2017

Mar 16 2017 12:19PM
Приглашение на весенние турниры

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

מה קורה בארץ
תחרות חדשה באס"א ירושלים
הודעה אחרונה:
doronc1
1/21/2016 1:09:00 PM

free counters
אליפות ירושלים לסניורים 2017 ע"ש מארק פרידמן ז"ל

תאריך התחלה: יום שני, 8.5.2017
תאריך סיום: יום שני, 19.6.2017
מנהל התחרות: איגור בירנבוים
שופט התחרות: איגור בירנבוים


סיבוב 7
                1	1		Lubin Yosef	2160	6	1 - 0	3½		Mertz Binyamin	1809	11
2	2		Slonimskij Arkadij	2154	4½	1 - 0	4½		Freiman Mark	1781	12
3	5		Rudnev Nikolay	1950	3½	1 - 0	3		Belokopyt Boris	1883	8
4	6		Levinsky Gregory	1925	3	½ - ½	3		Manievich Victor	2077	3
5	4		Telesin Yulius	2011	2½	1 - 0	2½		Bershadsky Georgy	1919	7
6	10		Lukovski Lev	1836	1½	1			bye		
7	9		Gofshtein Semion	1867	1½	0			not paired		
8	13		Genin David	1567	0	0			not paired
                
סיבוב 6
                1	3		Manievich Victor	2077	3	0 - 1	5		Lubin Yosef	2160	1
2	12		Freiman Mark	1781	3½	1 - 0	3½		Rudnev Nikolay	1950	5
3	6		Levinsky Gregory	1925	3	0 - 1	3½		Slonimskij Arkadij	2154	2
4	8		Belokopyt Boris	1883	2½	½ - ½	2		Bershadsky Georgy	1919	7
5	9		Gofshtein Semion	1867	1½	- - +	2½		Mertz Binyamin	1809	11
6	10		Lukovski Lev	1836	1½	0 - 1	1½		Telesin Yulius	2011	4
7	13		Genin David	1567	0	0			not paired
                
סיבוב 5
                1	1		Lubin Yosef	2160	4	1 - 0	2½		Belokopyt Boris	1883	8
2	3		Manievich Victor	2077	2½	½ - ½	3		Rudnev Nikolay	1950	5
3	2		Slonimskij Arkadij	2154	2½	1 - 0	2½		Mertz Binyamin	1809	11
4	7		Bershadsky Georgy	1919	2	0 - 1	2½		Freiman Mark	1781	12
5	10		Lukovski Lev	1836	1½	0 - 1	2		Levinsky Gregory	1925	6
6	4		Telesin Yulius	2011	1½	0 - 1	½		Gofshtein Semion	1867	9
7	13		Genin David	1567	0	0			not paired
                
סיבוב 4
                1	12		Freiman Mark	1781	2½	0 - 1	3		Lubin Yosef	2160	1
2	8		Belokopyt Boris	1883	2	½ - ½	2		Manievich Victor	2077	3
3	5		Rudnev Nikolay	1950	2	1 - 0	2		Levinsky Gregory	1925	6
4	2		Slonimskij Arkadij	2154	1½	1 - 0	1½		Lukovski Lev	1836	10
5	11		Mertz Binyamin	1809	1½	1 - 0	1½		Telesin Yulius	2011	4
6	7		Bershadsky Georgy	1919	1	1 - 0	½		Gofshtein Semion	1867	9
7	13		Genin David	1567	0	0			not paired
                
סיבוב 3
                1	1		Lubin Yosef	2160	2	1 - 0	1½		Slonimskij Arkadij	2154	2
2	4		Telesin Yulius	2011	1½	0 - 1	1½		Freiman Mark	1781	12
3	3		Manievich Victor	2077	1½	½ - ½	1		Mertz Binyamin	1809	11
4	6		Levinsky Gregory	1925	1	1 - 0	1		Bershadsky Georgy	1919	7
5	9		Gofshtein Semion	1867	½	0 - 1	1		Belokopyt Boris	1883	8
6	13		Genin David	1567	0	- - +	½		Lukovski Lev	1836	10
7	5		Rudnev Nikolay	1950	1	1			bye
                
סיבוב 2
                1	5		Rudnev Nikolay	1950	1	0 - 1	1		Lubin Yosef	2160	1
2	2		Slonimskij Arkadij	2154	1	½ - ½	1		Telesin Yulius	2011	4
3	12		Freiman Mark	1781	1	½ - ½	1		Manievich Victor	2077	3
4	8		Belokopyt Boris	1883	1	0 - 1	0		Levinsky Gregory	1925	6
5	7		Bershadsky Georgy	1919	0	1 - 0	0		Genin David	1567	13
6	10		Lukovski Lev	1836	0	½ - ½	0		Gofshtein Semion	1867	9
7	11		Mertz Binyamin	1809	0	1			bye
                
סיבוב 1
                1	1		Lubin Yosef	2160	0	1 - 0	0		Bershadsky Georgy	1919	7
2	9		Gofshtein Semion	1867	0	0 - 1	0		Slonimskij Arkadij	2154	2
3	3		Manievich Victor	2077	0	1 - 0	0		Lukovski Lev	1836	10
4	11		Mertz Binyamin	1809	0	0 - 1	0		Rudnev Nikolay	1950	5
5	6		Levinsky Gregory	1925	0	0 - 1	0		Freiman Mark	1781	12
6	13		Genin David	1567	0	- - +	0		Belokopyt Boris	1883	8
7	4		Telesin Yulius	2011	0	1			bye
                
טבלת התחרות
                Rk.	SNo		Name	FED	Rtg	Pts.	 TB1 	 TB2 	 TB3 
1	1		Lubin Yosef	ISR	2160	7,0	22,5	25,0	0,0
2	2		Slonimskij Arkadij	RUS	2154	5,5	23,0	24,5	0,0
3	12		Freiman Mark	ISR	1781	4,5	26,5	29,0	0,0
4	5		Rudnev Nikolay	ISR	1950	4,5	24,0	26,5	0,0
5	11		Mertz Binyamin	ISR	1809	3,5	26,0	28,5	0,0
6	3		Manievich Victor	ISR	2077	3,5	24,0	25,5	0,0
7	6		Levinsky Gregory	ISR	1925	3,5	22,5	24,0	0,0
8	4		Telesin Yulius	ISR	2011	3,5	20,5	22,0	0,0
9	8		Belokopyt Boris	RUS	1883	3,0	23,5	26,0	0,0
10	7		Bershadsky Georgy	ISR	1919	2,5	23,5	26,0	0,0
11	10		Lukovski Lev	GER	1836	2,5	20,5	22,0	0,0
12	9		Gofshtein Semion	ISR	1867	1,5	19,0	20,5	0,0
13	13		Genin David	ISR	1567	0,0	15,5	16,5	0,0
            



הזמנה לתחרות:




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2017. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin