|          שכחתי סיסמה      
בחסות הקרן להנצחת שלמה טירן Shlomo



תקציר חדשות אחרונות
Oct 5 2018 2:19PM
אליפות מועדון ירושחמט – בשתי רמו

Feb 3 2018 8:29PM
ברוך דיין האמת - ויקטור וינוגרדו

Nov 12 2017 12:47PM
תחרויות ימי שני נובמבר דצמבר במו

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
בליץ אוןליין עם 1,000 ש"ח פרסים
הודעה אחרונה:
michess
12/18/2017 9:05:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

free counters
אליפות ירושלים 2017

תאריך התחלה: יום שני, 2.1.2017
תאריך סיום: יום שני, 6.3.2017
מנהל התחרות: איגור בירנבוים
שופט התחרות: איגור בירנבוים


סיבוב 9
                1	4		Gal Moshe	2162	6½	½ - ½	6½		Cohen Revivo Shoham	2094	10
2	6		Bronfman Shmuel	2134	6	½ - ½	6½		Moskovich Daniel	2147	5
3	9		Berenboym Igor	2115	6	1 - 0	6		Lukovski Lev	1789	31
4	7		Slonimskij Arkadij	2119	6	0 - 1	5½		Vaisberg Michael	2197	2
5	12		Cohen Revivo Alon	2076	5½	1 - 0	5½		Pilchin Uri	1800	30
6	37		Vazana Yochay	1706	5½	1 - 0	5		Li-Hod Bar	1909	18
7	1		Kovalenko Sergiy S.	2249	5	1 - 0	5		Telesin Yulius	2058	14
8	3		Lubin Yosef	2185	5	1 - 0	5		Fridman Natan	0	63
9	11		Manievich Victor	2090	5	½ - ½	5		Travinsky Mark	1891	21
10	13		Hochman Elnatan	2070	5	1 - 0	5		Bershadsky Georgy	1865	22
11	16		Pravdivetz Vladimir	1992	4½	1 - 0	4½		Oliel Yehonatan	1690	38
12	17		Rudnev Nikolay	1962	4½	1 - 0	4½		Kaminetsky Yuval	1474	50
13	41		Zholti Alon	1686	4½	½ - ½	4½		Landa Alex	1858	23
14	26		Belokopyt Boris	1851	4½	1 - 0	4		Mertz Binyamin	1842	27
15	8		Lukin Elisha	2119	4	1 - 0	4		Nadav Avinoam	1213	56
16	20		Gofshtein Semion	1896	4	1 - 0	4		Israel Hilel	1559	57
17	46		Yehoshua Azgad	1580	4	½ - ½	4		Agmon Yonatan	1824	28
18	49		Levine Joseph	1491	4	- - +	4		Brown Eithan	1675	42
19	29		Freiman Mark	1813	3½	0 - 1	4		Brown Moshe	1855	24
20	34		Mazar Ariel	1771	3½	1 - 0	3½		Klein Achi	1592	45
21	40		Tumasov Alexandr	1687	3½	0 - 1	3½		Braun Ilya	1733	36
22	44		Genin David	1622	3½	½ - ½	3½		Waxman Mark	1642	43
23	35		Fruman Ido	1753	3	- - +	3		Jonas Joseph	1392	51
24	47		Kfir Itzhak	1568	3	- - +	3		Shavit Inbar	1690	39
25	54		Heimann Ido	1259	2½	0 - 1	2½		Dermer Moshe	1779	33
26	48		Volodarsky Michael	1492	2½	+ - -	2½		Matityahu Haim	1324	60
27	52		Seri Eyal	1363	2½	0 - 1	2½		Kaminetsky Roee	1257	55
28	61		Vaiser Zvi	1300	2½	+ - -	2		Romem Nativ	1288	53
29	58		Chen Meir	1400	1	+ - -	1½		Matityahu Shira	1247	62
30	59		Kaminetsky Asaf	1336	1½	1			bye		
31	15		Weinstein Shaul	2004	4	0			not paired		
32	19		Wenger Jacques	1904	1½	0			not paired		
33	25		Vinogradov Victor	1854	3	0			not paired		
34	32		Blau Sergey	1784	2½	0			not paired
                
סיבוב 8
                1	5		Moskovich Daniel	2147	6	½ - ½	6		Gal Moshe	2162	4
2	7		Slonimskij Arkadij	2119	5½	½ - ½	5½		Bronfman Shmuel	2134	6
3	10		Cohen Revivo Shoham	2094	5½	1 - 0	5½		Cohen Revivo Alon	2076	12
4	31		Lukovski Lev	1789	5	1 - 0	5		Lubin Yosef	2185	3
5	21		Travinsky Mark	1891	5	0 - 1	5		Berenboym Igor	2115	9
6	30		Pilchin Uri	1800	5	½ - ½	5		Vazana Yochay	1706	37
7	11		Manievich Victor	2090	4½	½ - ½	4½		Kovalenko Sergiy S.	2249	1
8	2		Vaisberg Michael	2197	4½	1 - 0	4½		Pravdivetz Vladimir	1992	16
9	8		Lukin Elisha	2119	4	- - +	4		Li-Hod Bar	1909	18
10	27		Mertz Binyamin	1842	4	0 - 1	4		Hochman Elnatan	2070	13
11	14		Telesin Yulius	2058	4	1 - 0	4		Brown Moshe	1855	24
12	22		Bershadsky Georgy	1865	4	1 - 0	4		Weinstein Shaul	2004	15
13	28		Agmon Yonatan	1824	3½	½ - ½	4		Zholti Alon	1686	41
14	36		Braun Ilya	1733	3½	0 - 1	3½		Rudnev Nikolay	1962	17
15	45		Klein Achi	1592	3½	0 - 1	3		Gofshtein Semion	1896	20
16	23		Landa Alex	1858	3½	1 - 0	3½		Tumasov Alexandr	1687	40
17	43		Waxman Mark	1642	3½	0 - 1	3½		Belokopyt Boris	1851	26
18	50		Kaminetsky Yuval	1474	3½	1 - 0	3½		Freiman Mark	1813	29
19	63		Fridman Natan	0	4	1 - 0	3½		Mazar Ariel	1771	34
20	38		Oliel Yehonatan	1690	3½	1 - 0	3½		Genin David	1622	44
21	46		Yehoshua Azgad	1580	3	+ - -	3		Vinogradov Victor	1854	25
22	49		Levine Joseph	1491	3	+ - -	2½		Blau Sergey	1784	32
23	57		Israel Hilel	1559	3	1 - 0	3		Shavit Inbar	1690	39
24	42		Brown Eithan	1675	3	1 - 0	3		Kfir Itzhak	1568	47
25	33		Dermer Moshe	1779	2½	0 - 1	3		Nadav Avinoam	1213	56
26	61		Vaiser Zvi	1300	2½	- - +	2		Jonas Joseph	1392	51
27	53		Romem Nativ	1288	2	0 - 1	2		Fruman Ido	1753	35
28	55		Kaminetsky Roee	1257	2	½ - ½	2		Volodarsky Michael	1492	48
29	62		Matityahu Shira	1247	1½	0 - 1	1½		Heimann Ido	1259	54
30	60		Matityahu Haim	1324	1½	1 - 0	1½		Kaminetsky Asaf	1336	59
31	58		Chen Meir	1400	1	0 - 1	1½		Seri Eyal	1363	52
32	19		Wenger Jacques	1904	1½	0			not paired
                
סיבוב 7
                1	5		Moskovich Daniel	2147	5	1 - 0	5½		Slonimskij Arkadij	2119	7
2	4		Gal Moshe	2162	5	1 - 0	5		Berenboym Igor	2115	9
3	6		Bronfman Shmuel	2134	4½	1 - 0	4½		Vaisberg Michael	2197	2
4	16		Pravdivetz Vladimir	1992	4½	0 - 1	4½		Cohen Revivo Shoham	2094	10
5	12		Cohen Revivo Alon	2076	4½	1 - 0	4		Lukin Elisha	2119	8
6	3		Lubin Yosef	2185	4	1 - 0	4		Bershadsky Georgy	1865	22
7	37		Vazana Yochay	1706	4	1 - 0	4		Telesin Yulius	2058	14
8	18		Li-Hod Bar	1909	4	0 - 1	4		Travinsky Mark	1891	21
9	17		Rudnev Nikolay	1962	3½	0 - 1	4		Lukovski Lev	1789	31
10	1		Kovalenko Sergiy S.	2249	3½	1 - 0	3		Yehoshua Azgad	1580	46
11	26		Belokopyt Boris	1851	3½	0 - 1	3½		Manievich Victor	2090	11
12	15		Weinstein Shaul	2004	3½	½ - ½	3½		Mertz Binyamin	1842	27
13	30		Pilchin Uri	1800	4	1 - 0	3½		Landa Alex	1858	23
14	24		Brown Moshe	1855	3	1 - 0	3½		Agmon Yonatan	1824	28
15	13		Hochman Elnatan	2070	3	1 - 0	3		Brown Eithan	1675	42
16	20		Gofshtein Semion	1896	3	0 - 1	3		Fridman Natan	0	63
17	41		Zholti Alon	1686	3	1 - 0	3		Vinogradov Victor	1854	25
18	29		Freiman Mark	1813	3	½ - ½	3		Waxman Mark	1642	43
19	44		Genin David	1622	3	½ - ½	3		Braun Ilya	1733	36
20	32		Blau Sergey	1784	2½	- - +	2½		Oliel Yehonatan	1690	38
21	40		Tumasov Alexandr	1687	2½	1 - 0	2½		Dermer Moshe	1779	33
22	61		Vaiser Zvi	1300	2½	- - +	2½		Mazar Ariel	1771	34
23	48		Volodarsky Michael	1492	2	0 - 1	2½		Klein Achi	1592	45
24	35		Fruman Ido	1753	2	0 - 1	2½		Kaminetsky Yuval	1474	50
25	39		Shavit Inbar	1690	2	1 - 0	2		Jonas Joseph	1392	51
26	47		Kfir Itzhak	1568	2	1 - 0	2		Kaminetsky Roee	1257	55
27	56		Nadav Avinoam	1213	2	1 - 0	2		Romem Nativ	1288	53
28	52		Seri Eyal	1363	1½	0 - 1	2		Levine Joseph	1491	49
29	59		Kaminetsky Asaf	1336	1½	0 - 1	2		Israel Hilel	1559	57
30	60		Matityahu Haim	1324	1	½ - ½	1		Matityahu Shira	1247	62
31	54		Heimann Ido	1259	½	1 - 0	1		Chen Meir	1400	58
32	19		Wenger Jacques	1904	1½	0			not paired
                
סיבוב 6
                1	9		Berenboym Igor	2115	4½	½ - ½	5		Slonimskij Arkadij	2119	7
2	4		Gal Moshe	2162	4	1 - 0	4		Vazana Yochay	1706	37
3	10		Cohen Revivo Shoham	2094	4	½ - ½	4		Bronfman Shmuel	2134	6
4	14		Telesin Yulius	2058	4	0 - 1	4		Moskovich Daniel	2147	5
5	22		Bershadsky Georgy	1865	3½	½ - ½	4		Pravdivetz Vladimir	1992	16
6	27		Mertz Binyamin	1842	3½	0 - 1	3½		Cohen Revivo Alon	2076	12
7	2		Vaisberg Michael	2197	3½	1 - 0	3		Gofshtein Semion	1896	20
8	25		Vinogradov Victor	1854	3	0 - 1	3		Lubin Yosef	2185	3
9	8		Lukin Elisha	2119	3	1 - 0	3		Freiman Mark	1813	29
10	31		Lukovski Lev	1789	3	1 - 0	3		Hochman Elnatan	2070	13
11	18		Li-Hod Bar	1909	3	1 - 0	3		Brown Moshe	1855	24
12	28		Agmon Yonatan	1824	3	½ - ½	3		Belokopyt Boris	1851	26
13	21		Travinsky Mark	1891	3	1 - 0	3		Zholti Alon	1686	41
14	34		Mazar Ariel	1771	2½	0 - 1	2½		Kovalenko Sergiy S.	2249	1
15	11		Manievich Victor	2090	2½	1 - 0	2½		Tumasov Alexandr	1687	40
16	33		Dermer Moshe	1779	2½	0 - 1	2½		Weinstein Shaul	2004	15
17	17		Rudnev Nikolay	1962	2½	1 - 0	2½		Vaiser Zvi	1300	61
18	23		Landa Alex	1858	2½	1 - 0	2½		Blau Sergey	1784	32
19	45		Klein Achi	1592	2½	0 - 1	3		Pilchin Uri	1800	30
20	46		Yehoshua Azgad	1580	2	1 - 0	2		Shavit Inbar	1690	39
21	36		Braun Ilya	1733	2	1 - 0	2		Kfir Itzhak	1568	47
22	42		Brown Eithan	1675	2	1 - 0	2		Nadav Avinoam	1213	56
23	38		Oliel Yehonatan	1690	2	½ - ½	2		Kaminetsky Yuval	1474	50
24	43		Waxman Mark	1642	2	1 - 0	2		Israel Hilel	1559	57
25	53		Romem Nativ	1288	2	0 - 1	2		Genin David	1622	44
26	49		Levine Joseph	1491	2	0 - 1	2		Fridman Natan	0	63
27	52		Seri Eyal	1363	1	½ - ½	1½		Volodarsky Michael	1492	48
28	58		Chen Meir	1400	1	0 - 1	1		Fruman Ido	1753	35
29	51		Jonas Joseph	1392	1	1 - 0	1		Matityahu Haim	1324	60
30	54		Heimann Ido	1259	½	0 - 1	1		Kaminetsky Roee	1257	55
31	62		Matityahu Shira	1247	1	0 - 1	½		Kaminetsky Asaf	1336	59
32	19		Wenger Jacques	1904	1½	0			not paired
                
סיבוב 5
                1	7		Slonimskij Arkadij	2119	4	1 - 0	4		Gal Moshe	2162	4
2	9		Berenboym Igor	2115	3½	1 - 0	3½		Vaisberg Michael	2197	2
3	1		Kovalenko Sergiy S.	2249	2½	0 - 1	3		Cohen Revivo Shoham	2094	10
4	16		Pravdivetz Vladimir	1992	3	1 - 0	3		Lubin Yosef	2185	3
5	6		Bronfman Shmuel	2134	3	1 - 0	3		Agmon Yonatan	1824	28
6	5		Moskovich Daniel	2147	3	1 - 0	3		Lukovski Lev	1789	31
7	14		Telesin Yulius	2058	3	1 - 0	3		Lukin Elisha	2119	8
8	37		Vazana Yochay	1706	3	1 - 0	2½		Manievich Victor	2090	11
9	12		Cohen Revivo Alon	2076	2½	1 - 0	2½		Dermer Moshe	1779	33
10	26		Belokopyt Boris	1851	2½	½ - ½	2½		Freiman Mark	1813	29
11	41		Zholti Alon	1686	2½	½ - ½	3		Bershadsky Georgy	1865	22
12	32		Blau Sergey	1784	2½	0 - 1	2½		Mertz Binyamin	1842	27
13	13		Hochman Elnatan	2070	2	1 - 0	2½		Landa Alex	1858	23
14	15		Weinstein Shaul	2004	2	½ - ½	2		Mazar Ariel	1771	34
15	40		Tumasov Alexandr	1687	2	½ - ½	2		Rudnev Nikolay	1962	17
16	39		Shavit Inbar	1690	2	0 - 1	2		Li-Hod Bar	1909	18
17	21		Travinsky Mark	1891	2	1 - 0	2		Braun Ilya	1733	36
18	44		Genin David	1622	2	0 - 1	2		Gofshtein Semion	1896	20
19	50		Kaminetsky Yuval	1474	2	0 - 1	2		Vinogradov Victor	1854	25
20	24		Brown Moshe	1855	2	1 - 0	2		Waxman Mark	1642	43
21	30		Pilchin Uri	1800	2	1 - 0	2		Yehoshua Azgad	1580	46
22	56		Nadav Avinoam	1213	2	0 - 1	1½		Klein Achi	1592	45
23	19		Wenger Jacques	1904	1½	- - +	1½		Vaiser Zvi	1300	61
24	53		Romem Nativ	1288	1	+ - -	1		Fruman Ido	1753	35
25	55		Kaminetsky Roee	1257	1	0 - 1	1		Brown Eithan	1675	42
26	60		Matityahu Haim	1324	1	0 - 1	1		Oliel Yehonatan	1690	38
27	62		Matityahu Shira	1247	1	0 - 1	1		Kfir Itzhak	1568	47
28	57		Israel Hilel	1559	1	1 - 0	1		Seri Eyal	1363	52
29	48		Volodarsky Michael	1492	½	1 - 0	½		Heimann Ido	1259	54
30	59		Kaminetsky Asaf	1336	½	0 - 1	0		Jonas Joseph	1392	51
31	63		Fridman Natan	0	1	1 - 0	1		Chen Meir	1400	58
32	49		Levine Joseph	1491	1	1			bye
                
סיבוב 4
                1	4		Gal Moshe	2162	3	1 - 0	3		Telesin Yulius	2058	12
2	6		Slonimskij Arkadij	2119	3	1 - 0	3		Pravdivetz Vladimir	1992	17
3	2		Vaisberg Michael	2197	2½	1 - 0	2½		Landa Alex	1858	24
4	14		Cohen Revivo Shoham	2094	2½	½ - ½	2½		Moskovich Daniel	2147	7
5	22		Bershadsky Georgy	1865	3	0 - 1	2½		Berenboym Igor	2115	9
6	3		Lubin Yosef	2185	2	1 - 0	2½		Manievich Victor	2090	10
7	21		Gofshtein Semion	1896	2	0 - 1	1½		Kovalenko Sergiy S.	2249	1
8	23		Vinogradov Victor	1854	2	0 - 1	2		Bronfman Shmuel	2134	5
9	8		Lukin Elisha	2119	2	1 - 0	2		Brown Moshe	1855	27
10	26		Agmon Yonatan	1824	2	1 - 0	2		Hochman Elnatan	2070	11
11	28		Freiman Mark	1813	2	½ - ½	2		Cohen Revivo Alon	2076	13
12	30		Lukovski Lev	1789	2	1 - 0	2		Weinstein Shaul	2004	15
13	16		Rudnev Nikolay	1962	2	0 - 1	2		Vazana Yochay	1706	37
14	31		Dermer Moshe	1779	2	½ - ½	2		Belokopyt Boris	1851	19
15	18		Li-Hod Bar	1909	1½	½ - ½	2		Zholti Alon	1686	41
16	32		Fruman Ido	1753	1	0 - 1	1½		Mertz Binyamin	1842	25
17	46		Yehoshua Azgad	1580	1½	½ - ½	2		Blau Sergey	1784	63
18	62		Wenger Jacques	1904	1½	- - +	1		Travinsky Mark	1891	20
19	29		Pilchin Uri	1800	1	+ - -	1		Kfir Itzhak	1568	45
20	34		Braun Ilya	1733	1	1 - 0	½		Volodarsky Michael	1492	47
21	50		Seri Eyal	1363	1	0 - 1	1		Shavit Inbar	1690	35
22	36		Brown Eithan	1675	1	0 - 1	1		Kaminetsky Yuval	1474	49
23	38		Oliel Yehonatan	1690	1	0 - 1	1		Nadav Avinoam	1213	55
24	58		Chen Meir	1400	1	0 - 1	1		Tumasov Alexandr	1687	39
25	40		Waxman Mark	1642	1	1 - 0	1		Matityahu Shira	1247	57
26	42		Genin David	1622	1	+ - -	1		Fridman Natan	0	59
27	44		Klein Achi	1592	1	½ - ½	1		Vaiser Zvi	1300	61
28	60		Israel Hilel	1559	1	0 - 1	0		Levine Joseph	1491	43
29	33		Mazar Ariel	1771	1	1 - 0	1		Romem Nativ	1288	52
30	48		Jonas Joseph	1392	0	0 - 1	0		Kaminetsky Roee	1257	53
31	54		Heimann Ido	1259	0	½ - ½	0		Kaminetsky Asaf	1336	51
32	56		Matityahu Haim	1324	0	1			bye
                
סיבוב 3
                1	10		Manievich Victor	2090	2	½ - ½	2		Vaisberg Michael	2197	2
2	3		Lubin Yosef	2185	2	0 - 1	2		Telesin Yulius	2058	12
3	11		Hochman Elnatan	2070	2	0 - 1	2		Gal Moshe	2162	4
4	13		Cohen Revivo Alon	2076	2	0 - 1	2		Slonimskij Arkadij	2119	6
5	17		Pravdivetz Vladimir	1992	2	1 - 0	2		Lukin Elisha	2119	8
6	9		Berenboym Igor	2115	2	½ - ½	2		Cohen Revivo Shoham	2094	14
7	1		Kovalenko Sergiy S.	2249	1½		2		Bershadsky Georgy	1865	22
8	7		Moskovich Daniel	2147	1½	1 - 0	1½		Wenger Jacques	1904	62
9	24		Landa Alex	1858	1½	1 - 0	1½		Li-Hod Bar	1909	18
10	5		Bronfman Shmuel	2134	1	1 - 0	1		Braun Ilya	1733	34
11	15		Weinstein Shaul	2004	1	1 - 0	1		Brown Eithan	1675	36
12	35		Shavit Inbar	1690	1	0 - 1	1		Rudnev Nikolay	1962	16
13	19		Belokopyt Boris	1851	1	1 - 0	1		Oliel Yehonatan	1690	38
14	37		Vazana Yochay	1706	1	1 - 0	1		Travinsky Mark	1891	20
15	21		Gofshtein Semion	1896	1	1 - 0	1		Waxman Mark	1642	40
16	23		Vinogradov Victor	1854	1	1 - 0	1		Genin David	1622	42
17	25		Mertz Binyamin	1842	1	½ - ½	1		Yehoshua Azgad	1580	46
18	39		Tumasov Alexandr	1687	1	0 - 1	1		Agmon Yonatan	1824	26
19	27		Brown Moshe	1855	1	1 - 0	1		Seri Eyal	1363	50
20	28		Freiman Mark	1813	1	1 - 0	1		Israel Hilel	1559	60
21	41		Zholti Alon	1686	1	1 - 0	1		Pilchin Uri	1800	29
22	30		Lukovski Lev	1789	1	+ - -	1		Vaiser Zvi	1300	61
23	59		Fridman Natan	0	1	0 - 1	1		Dermer Moshe	1779	31
24	63		Blau Sergey	1784	1	1 - 0	1		Fruman Ido	1753	32
25	47		Volodarsky Michael	1492	½	0 - 1	0		Mazar Ariel	1771	33
26	43		Levine Joseph	1491	0	- - +	0		Romem Nativ	1288	52
27	53		Kaminetsky Roee	1257	0	0 - 1	0		Klein Achi	1592	44
28	45		Kfir Itzhak	1568	0	1 - 0	0		Heimann Ido	1259	54
29	55		Nadav Avinoam	1213	0	1 - 0	0		Jonas Joseph	1392	48
30	49		Kaminetsky Yuval	1474	0	1 - 0	0		Matityahu Haim	1324	56
31	51		Kaminetsky Asaf	1336	0	0 - 1	0		Chen Meir	1400	58
32	57		Matityahu Shira	1247	0	1			bye
                
סיבוב 2
                1	18		Li-Hod Bar	1909	1	½ - ½	1		Kovalenko Sergiy S.	2249	1
2	2		Vaisberg Michael	2197	1	1 - 0	1		Belokopyt Boris	1851	19
3	20		Travinsky Mark	1891	1	0 - 1	1		Lubin Yosef	2185	3
4	4		Gal Moshe	2162	1	1 - 0	1		Gofshtein Semion	1896	21
5	22		Bershadsky Georgy	1865	1	1 - 0	1		Bronfman Shmuel	2134	5
6	6		Slonimskij Arkadij	2119	1	1 - 0	1		Vinogradov Victor	1854	23
7	24		Landa Alex	1858	1	½ - ½	1		Moskovich Daniel	2147	7
8	8		Lukin Elisha	2119	1	1 - 0	1		Mertz Binyamin	1842	25
9	26		Agmon Yonatan	1824	1	0 - 1	1		Berenboym Igor	2115	9
10	10		Manievich Victor	2090	1	1 - 0	1		Freiman Mark	1813	28
11	31		Dermer Moshe	1779	1	0 - 1	1		Hochman Elnatan	2070	11
12	12		Telesin Yulius	2058	1	1 - 0	1		Fridman Natan	0	59
13	46		Yehoshua Azgad	1580	1	0 - 1	1		Cohen Revivo Alon	2076	13
14	14		Cohen Revivo Shoham	2094	1	1 - 0	1		Blau Sergey	1784	63
15	60		Israel Hilel	0	1	0 - 1	1		Pravdivetz Vladimir	1992	17
16	16		Rudnev Nikolay	1962	½	½ - ½	½		Brown Moshe	1855	27
17	62		Wenger Jacques	1904	½	1 - 0	½		Volodarsky Michael	1492	47
18	44		Klein Achi	1592	0	0 - 1	0		Weinstein Shaul	2004	15
19	29		Pilchin Uri	1800	0	1 - 0	0		Levine Joseph	1491	43
20	48		Jonas Joseph	1392	0	0 - 1	0		Lukovski Lev	1789	30
21	32		Fruman Ido	1753	0	1 - 0	0		Kfir Itzhak	1568	45
22	50		Seri Eyal	1363	0	1 - 0	0		Mazar Ariel	1771	33
23	34		Braun Ilya	1733	0	1 - 0	0		Kaminetsky Yuval	1474	49
24	52		Romem Nativ	1288	0	0 - 1	0		Shavit Inbar	1690	35
25	36		Brown Eithan	1675	0	1 - 0	0		Kaminetsky Asaf	0	51
26	54		Heimann Ido	1259	0	0 - 1	0		Vazana Yochay	1706	37
27	38		Oliel Yehonatan	1690	0	1 - 0	0		Kaminetsky Roee	1257	53
28	56		Matityahu Haim	1324	0	0 - 1	0		Tumasov Alexandr	1687	39
29	40		Waxman Mark	1642	0	1 - 0	0		Nadav Avinoam	1213	55
30	58		Chen Meir	0	0	0 - 1	0		Zholti Alon	1686	41
31	42		Genin David	1622	0	1 - 0	0		Matityahu Shira	1247	57
32	61		Vaiser Zvi	0	0	1			bye
                
סיבוב 1
                1	1		Kovalenko Sergiy S.	2249	0	1 - 0	0		Fruman Ido	1753	32
2	33		Mazar Ariel	1771	0	0 - 1	0		Vaisberg Michael	2197	2
3	3		Lubin Yosef	2185	0	1 - 0	0		Braun Ilya	1733	34
4	35		Shavit Inbar	1690	0	0 - 1	0		Gal Moshe	2162	4
5	5		Bronfman Shmuel	2134	0	1 - 0	0		Brown Eithan	1675	36
6	37		Vazana Yochay	1706	0	0 - 1	0		Slonimskij Arkadij	2119	6
7	7		Moskovich Daniel	2147	0	1 - 0	0		Oliel Yehonatan	1690	38
8	39		Tumasov Alexandr	1687	0	0 - 1	0		Lukin Elisha	2119	8
9	9		Berenboym Igor	2115	0	1 - 0	0		Waxman Mark	1642	40
10	41		Zholti Alon	1686	0	0 - 1	0		Manievich Victor	2090	10
11	11		Hochman Elnatan	2070	0	1 - 0	0		Genin David	1622	42
12	43		Levine Joseph	1491	0	0 - 1	0		Telesin Yulius	2058	12
13	13		Cohen Revivo Alon	2076	0	1 - 0	0		Klein Achi	1592	44
14	45		Kfir Itzhak	1568	0	0 - 1	0		Cohen Revivo Shoham	2094	14
15	15		Weinstein Shaul	2004	0	0 - 1	0		Yehoshua Azgad	1580	46
16	47		Volodarsky Michael	1492	0	½ - ½	0		Rudnev Nikolay	1962	16
17	17		Pravdivetz Vladimir	1992	0	1 - 0	0		Jonas Joseph	1392	48
18	49		Kaminetsky Yuval	1474	0	0 - 1	0		Li-Hod Bar	1909	18
19	19		Belokopyt Boris	1851	0	1 - 0	0		Seri Eyal	1363	50
20	51		Kaminetsky Asaf	0	0	0 - 1	0		Travinsky Mark	1891	20
21	21		Gofshtein Semion	1896	0	1 - 0	0		Romem Nativ	1288	52
22	53		Kaminetsky Roee	1257	0	0 - 1	0		Bershadsky Georgy	1865	22
23	23		Vinogradov Victor	1854	0	1 - 0	0		Heimann Ido	1259	54
24	55		Nadav Avinoam	1213	0	0 - 1	0		Landa Alex	1858	24
25	25		Mertz Binyamin	1842	0	1 - 0	0		Matityahu Haim	1324	56
26	57		Matityahu Shira	1247	0	0 - 1	0		Agmon Yonatan	1824	26
27	28		Freiman Mark	1813	0	1 - 0	0		Chen Meir	0	58
28	59		Fridman Natan	0	0	1 - 0	0		Pilchin Uri	1800	29
29	30		Lukovski Lev	1789	0	0 - 1	0		Israel Hilel	0	60
30	61		Vaiser Zvi	0	0	0 - 1	0		Dermer Moshe	1779	31
31	27		Brown Moshe	1855	0	½ - ½	0		Wenger Jacques	1904	62
32	63		Blau Sergey	1784	0	1			bye
                
טבלת התחרות
                Final Ranking after 9 Rounds
Rk.	SNo		Name	FED	Rtg	Pts.	 TB1 	 TB2 	 TB3 
1	10		Cohen Revivo Shoham	ISR	2094	7,0	49,5	53,0	0,5
2	4		Gal Moshe	ISR	2162	7,0	49,5	53,0	0,5
3	5		Moskovich Daniel	ISR	2147	7,0	46,5	50,5	0,0
9		Berenboym Igor	ISR	2115	7,0	46,5	50,5	0,0
5	2		Vaisberg Michael	ISR	2197	6,5	46,0	50,0	0,0
6	6		Bronfman Shmuel	ISR	2134	6,5	45,0	49,0	0,0
7	37		Vazana Yochay	ISR	1706	6,5	43,5	46,0	0,0
8	12		Cohen Revivo Alon	ISR	2076	6,5	38,5	42,0	0,0
9	7		Slonimskij Arkadij	RUS	2119	6,0	52,5	56,5	0,0
10	31		Lukovski Lev	GER	1789	6,0	44,0	47,0	0,0
11	3		Lubin Yosef	ISR	2185	6,0	41,5	45,5	0,0
12	1		Kovalenko Sergiy S.	UKR	2249	6,0	40,0	44,0	0,0
13	13		Hochman Elnatan	ISR	2070	6,0	39,0	42,5	0,0
14	11		Manievich Victor	ISR	2090	5,5	44,0	47,5	0,0
15	16		Pravdivetz Vladimir	ISR	1992	5,5	44,0	47,0	0,0
16	21		Travinsky Mark	ISR	1891	5,5	42,5	44,5	0,0
17	30		Pilchin Uri	ISR	1800	5,5	40,0	43,5	0,0
18	17		Rudnev Nikolay	ISR	1962	5,5	36,5	39,5	0,0
19	26		Belokopyt Boris	RUS	1851	5,5	35,5	38,0	0,0
20	14		Telesin Yulius	ISR	2058	5,0	48,5	52,5	0,0
21	22		Bershadsky Georgy	ISR	1865	5,0	46,5	50,0	0,0
22	23		Landa Alex	ISR	1858	5,0	41,5	45,0	1,0
23	18		Li-Hod Bar	ISR	1909	5,0	41,5	45,0	0,0
24	20		Gofshtein Semion	ISR	1896	5,0	40,0	41,5	0,0
25	8		Lukin Elisha	ISR	2119	5,0	39,0	42,5	0,0
26	41		Zholti Alon	ISR	1686	5,0	38,5	40,0	0,0
27	24		Brown Moshe	ISR	1855	5,0	37,0	39,5	0,0
28	42		Brown Eithan	ISR	1675	5,0	37,0	39,0	0,0
29	63		Fridman Natan	USA	0	5,0	37,0	38,5	0,0
30	28		Agmon Yonatan	ISR	1824	4,5	42,5	44,0	0,0
31	36		Braun Ilya	ISR	1733	4,5	38,5	41,5	0,0
32	46		Yehoshua Azgad	ISR	1580	4,5	37,5	41,0	0,0
33	38		Oliel Yehonatan	ISR	1690	4,5	37,0	39,5	0,0
34	34		Mazar Ariel	ISR	1771	4,5	35,0	36,5	0,0
35	50		Kaminetsky Yuval	ISR	1474	4,5	34,5	37,0	0,0
36	27		Mertz Binyamin	ISR	1842	4,0	39,5	42,0	0,0
37	43		Waxman Mark	ISR	1642	4,0	37,5	39,0	0,0
38	15		Weinstein Shaul	ISR	2004	4,0	35,5	39,0	0,0
39	49		Levine Joseph	ISR	1491	4,0	35,0	37,5	0,0
40	57		Israel Hilel	ISR	1559	4,0	33,5	35,5	0,0
41	39		Shavit Inbar	ISR	1690	4,0	33,5	35,0	0,0
42	56		Nadav Avinoam	ISR	1213	4,0	33,0	34,5	0,0
43	44		Genin David	ISR	1622	4,0	32,5	34,0	0,0
44	51		Jonas Joseph	FRA	1392	4,0	30,0	32,0	0,0
45	29		Freiman Mark	ISR	1813	3,5	40,5	42,0	0,0
46	33		Dermer Moshe	ISR	1779	3,5	39,0	41,5	0,0
47	40		Tumasov Alexandr	ISR	1687	3,5	36,5	38,0	0,0
48	45		Klein Achi	ISR	1592	3,5	36,0	39,0	0,0
49	61		Vaiser Zvi	ISR	1300	3,5	33,0	35,5	0,0
50	48		Volodarsky Michael	ISR	1492	3,5	30,5	33,0	0,0
51	55		Kaminetsky Roee	ISR	1257	3,5	29,5	32,0	0,0
52	25		Vinogradov Victor	ISR	1854	3,0	40,0	42,5	0,0
53	47		Kfir Itzhak	ISR	1568	3,0	34,5	36,0	0,0
54	35		Fruman Ido	ISR	1753	3,0	31,5	33,0	0,0
55	32		Blau Sergey	ISR	1784	2,5	36,5	40,0	0,0
56	52		Seri Eyal	ISR	1363	2,5	32,5	34,0	0,0
57	54		Heimann Ido	ISR	1259	2,5	28,0	29,5	0,0
58	60		Matityahu Haim	ISR	1324	2,5	27,0	28,5	0,0
59	59		Kaminetsky Asaf	ISR	1336	2,5	24,5	26,0	0,0
60	53		Romem Nativ	ISR	1288	2,0	30,0	33,0	0,0
61	58		Chen Meir	ISR	1400	2,0	28,5	29,5	0,0
62	19		Wenger Jacques	BEL	1904	1,5	35,0	37,5	0,0
63	62		Matityahu Shira	ISR	1247	1,5	26,5	28,5	0,0
            



הזמנה לתחרות:
שחמטאים יקרים!

אנו מתכבדים להזמינכם להשתתף באליפות ירושליםלשנת 2017, אשר תתקיים בימי שני, החל מתאריך ד' בטבת (2.1.2017) במרכז ויצו הברר, רח' יוסי בן יועזר 20, ירושלים

לוח זמנים ושיטת התחרות: התחרות תהיה בשיטה שוויצרית, בת 9 סיבובים בקצב זמן של 90 דקות לכל המשחק ועוד 30 שניות למסע. הסיבובים יתקיימו בתאריכים 2.1, 9.1, 16.1, 23.1, 30.1, 6.2, 13.2, 20.2 ו-6.3, כאשר 27.2 יהיה יום השלמות לפני הסיבוב האחרון. טקס סיום, חלוקת פרסים ותחרות בזק יתקיימו בתאריך 13.3 (יתכנו שינויים במועד הטקס(. פתיחת הסיבובים הראשונים בכל אחד מימי התחרות, והפעלת שעונים בשעה 18:15 בדיוק. ביום פתיחת התחרות ההרשמה תחל בשעה 17:30. נא להקדים כדי שהסיבוב הראשון יחל מוקדם ככל האפשר.

דמי השתתפות: 150 ₪. לגמלאים, נוער עד גיל 18, עולים חדשים, סטודנטים, חיילים ותלמידי ישיבה – 140 ₪. הנחה נוספת של 10 ₪ תוענק לשחקני מועדון ירושחמט בליגות השונות.

על כל המשתתפים להיות בעלי פנקס מתחרה בתוקף מטעם האיגוד הישראלי לשחמט. ניתן להסדיר תשלום עבור הפנקס בפתיחת התחרות. כל הפרטים על אפשרויות החידוש נמצאים באתר האיגוד בקישור הבא:

http://chess.org.il/ContentPages/ContentPage.aspx?Id=1930

יש להסדיר תשלום לאיגוד לפני או בעת ההרשמה.

פרסים:

קרן פרסים באליפות תעמוד על 5000 ₪ (מותנה בהשתתפותם של 60 שחקנים. במידה ויגיעו יותר, קרן הפרסים תגדל ל- 60% מההכנסות)

מקום ראשון – 1500 ₪ + גביע
מקום שני – 900 ₪
מקום שלישי – 600 ₪
מקום רביעי – 450 ₪
מקום חמישי – 300 ₪
עד מד כושר 2000, 1800, 1600 – 250 ₪ כ"א
סניור מצטיין מעל גיל 60 - 250 ₪
נער מצטיין עד גיל 18 250 ₪

הפרסים בקטגוריות יחולקו רק בתנאי שישתתפו לפחות 5 שחקנים בקטגוריה. מד הכושר לצורך קביעת קטגוריה הוא מד הכושר הגבוה מבין ישראלי ובינלאומי.

התרת שוויון נקודות: לפי 1) מדיאן ללא השחקן החלש ביותר, 2) בוכהולץ, 3) תוצאה ישירה בין השחקנים, 4) משחקים בשחור. חלוקת פרסים כספיים תהיה בשיטת הורט, כאשר חצי מהפרס מחולק שווה בשווה, וחציו השני לפי שובר השוויון. הפרסים בקטגוריות מחולקים רק על פי שובר השוויון לשחקן אחד בלבד. ניתן לקבל את הפרסים אך ורק בטקס הסיום של התחרות. התחרות תדווח למד-כושר ישראלי ולמד-כושר בינלאומי!

שופט התחרות: איגור בירנבוים. מנהל התחרות: איגור בירנבוים

איחורים ודחיות משחקים: שעוני המשחק יופעלו בשעה 18:15 בדיוק. מותר לאחר עד חצי שעה למשחק. חובה ליידע את מנהלי התחרות על כל דחייה של המשחק לכל המאוחר יום לפני הסיבוב ולדאוג להשלימו ולדיווח התוצאה בהקדם האפשרי.

למידע נוסף והרשמה מוקדמת: איגור בירנבוים 0508314438, שאול ויינשטיין 0507540424, אלון כהן – רביבו 0522688666

כל ההגרלות והתוצאות יפורסמו באתר ירושחמט: www.jeruchess.com ובאתר www.chess-results.com.

הנהלת התחרות רשאית לבצע כל שינוי שיידרש בהתאם לנסיבות.
נשמח לראותכם, בברכה, הנהלת מועדון ירושחמט




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2019. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin