|          שכחתי סיסמה      
בחסות הקרן להנצחת שלמה טירן Shlomo



תקציר חדשות אחרונות
Oct 5 2018 2:19PM
אליפות מועדון ירושחמט – בשתי רמו

Feb 3 2018 8:29PM
ברוך דיין האמת - ויקטור וינוגרדו

Nov 12 2017 12:47PM
תחרויות ימי שני נובמבר דצמבר במו

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
בליץ אוןליין עם 1,000 ש"ח פרסים
הודעה אחרונה:
michess
12/18/2017 9:05:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

free counters
הליגה לשחמט במקומות העבודה במחוז ירושלים לשנת 2016-2017

תאריך התחלה: יום שלישי, 1.11.2016
תאריך סיום: יום שישי, 24.3.2017
מנהל התחרות: משה דרמר
שופט התחרות: משה דרמר


סיבוב 10
                מפגש בתאריך 28.2.2017 לסדרה שלישית בשחמט אקטיבי

מ 4 לשכת עו"ד  2.0 - 1.0 בנק ישראל   3
מ 5 משרד החוץ  0.5 - 2.5 משרד האוצר  2
מ 6 חב' סיסקו  2.5 - 0.5 בי"ח הדסה  1
מ 7 שע"מ      2.0 - 1.0 בית הלוחם  8

נ 1 בי"ח הדסה  2.0 - 1.0 שע"מ  7
נ 2 משרד האוצר  0.0 - 3.0 חב' סיסקו  6
נ 3 בנק ישראל  1.0 - 2.0 משרד החוץ  5
נ 8 בית הלוחם  0.0 - 3.0 לשכת עו"ד  4
                
סיבוב 9
                מפגש בתאריך 14.2.2017 לסדרה שניה בשחמט אקטיבי

י 8 בית הלוחם  1.0 - 2.0  משרד האוצר 2
י 1 בי"ח הדסה  2.0 - 1.0  בנק ישראל 3
י 7 שע"מ      2.0 - 1.0 לשכת עו"ד 4
י 6 חב' סיסקו  2.0 - 1.0  משרד החוץ 5

כ 3 בנק ישראל  0.0 - 3.0 משרד האוצר  2
כ 4 לשכת עו"ד  1.5 - 1.5 בי"ח הדסה  1
כ 5 משרד החוץ  1.0 - 2.0 שע"מ  7
כ 6 חב' סיסקו  1.5 - 1.5  בית הלוחם 8

ל 7  שע"מ      1.0 - 2.0 חב' סיסקו  6
ל 1  בי"ח הדסה  3.0 - 0.0 משרד החוץ  5
ל 2  משרד האוצר 2.0 - 1.0  לשכת עו"ד 4
ל 8  בית הלוחם  1.0 - 2.0 בנק ישראל 3
                
סיבוב 8
                מפגש בתאריך 31.1.2017 לסדרה ראשונה בשחמט אקטיבי


ח 8 בית הלוחם  3.0 - 0.0  בי"ח הדסה 1
ח 7 שע"מ      1.0 - 2.0 משרד האוצר 2
ח 6 חב' סיסקו  2.0 - 1.0  בנק ישראל 3
ח 5 משרד החוץ  0.0 - 3.0 לשכת עו"ד 4

ט 2 משרד האוצר 2.0 - 1.0  בי"ח הדסה 1
ט 3 בנק ישראל  1.0 - 2.0  שע"מ 7
ט 4 לשכת עו"ד  1.5 - 1.5 חב' סיסקו 6
ט 8 בית הלוחם  1.0 - 2.0 משרד החוץ 5
                
סיבוב 7
                מפגש בתאריך 17.1.2017  (Rd 7: 7-1, 6-2, 5-3, 4-8 )


ז 1 בי"ח הדסה  0.5 - 3.5 שע"מ  7
ז 2 משרד האוצר  1.5 - 2.5 חב' סיסקו  6
ז 3 בנק ישראל  3.0 - 1.0 משרד החוץ  5
ז 8 בית הלוחם  2.0 - 2.0 לשכת עו"ד  4
                
סיבוב 6
                מפגש בתאריך 3.1.2017  (Rd 6: 3-4, 2-5, 1-6, 8-7 ) 
  

ו 4 לשכת עו"ד  1.0 - 3.0 בנק ישראל   3
ו 5 משרד החוץ  1.0 - 3.0 משרד האוצר  2
ו 6 חב' סיסקו  4.0 - 0.0 בי"ח הדסה  1
ו 7 שע"מ      3.0 - 1.0 בית הלוחם  8
                
סיבוב 5
                מפגש בתאריך 20.12.2016   (Rd 5: 6-7, 5-1, 4-2, 3-8 )
 

ה 7  שע"מ      1.5 - 2.5 חב' סיסקו  6
ה 1  בי"ח הדסה  0.5 - 2.5 משרד החוץ  5
ה 2  משרד האוצר 1.0 - 3.0  לשכת עו"ד 4
ה 8  בית הלוחם  1.5 - 2.5 בנק ישראל 3
                
סיבוב 4
                מפגש בתאריך 6.12.2016  (Rd 4: 2-3, 1-4, 7-5, 8-6 )
 
                      
ד 3 בנק ישראל  2.0 - 2.0 משרד האוצר  2
ד 4 לשכת עו"ד  2.0 - 2.0 בי"ח הדסה  1
ד 5 משרד החוץ  2.0 - 2.0 שע"מ  7
ד 6 חב' סיסקו  2.0 - 2.0  בית הלוחם 8
                
סיבוב 3
                מפגש בתאריך 29.11.2016 (Rd 3: 2-8, 3-1, 4-7, 5-6 )


ג 8 בית הלוחם  2.0 - 2.0  משרד האוצר 2
ג 1 בי"ח הדסה  0.0 - 4.0  בנק ישראל 3
ג 7 שע"מ      4.0 - 0.0 לשכת עו"ד 4
ג 6 חב' סיסקו  4.0 - 0.0  משרד החוץ 5
                
סיבוב 2
                מפגש בתאריך 15.11.2016 (Rd 2: 1-2, 7-3, 6-4, 5-8)


ב 2 משרד האוצר 4.0 - 0.0  בי"ח הדסה 1
ב 3 בנק ישראל  1.5 - 2.5  שע"מ 7
ב 4 לשכת עו"ד  0.0 - 4.0 חב' סיסקו 6
ב 8 בית הלוחם  3.0 - 1.0 משרד החוץ 5
                
סיבוב 1
                מפגש בתאריך 1.11.2016 (Rd 1: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5)


א 8 בית הלוחם  2.0 - 2.0  בי"ח הדסה 1
א 7 שע"מ      0.0 - 4.0  משרד האוצר 2
א 6 חב' סיסקו  3.5 - 0.5  בנק ישראל 3
א 5 משרד החוץ  0.0 - 4.0 לשכת עו"ד 4
                
טבלת התחרות
                טבלת משחקים לפי שיטת רובין ל7 או 8 קבוצות:
   1:8 2:7 3:6 4:5
   8:5 6:4 7:3 1:2 
   2:8 3:1 4:7 5:6 
   8:6 7:5 1:4 2:3 
   3:8 4:2 5:1 6:7 
   8:7 1:6 2:5 3:4 
   4:8 5:3 6:2 7:1

תוצאות ההגרלה: הדסה-1, משרד האוצר-2, בנק ישראל-3, לשכת עו"ד-4, משרד החוץ-5, סיסקו-6, שע"מ-7, בית הלוחם-8

הסתכמות הנקודות הקבוצתיות לתחרות הרגילה בשיטת רובין נכון לתאריך 17.1.2017

פ   1 - בי"ח הדסה      5.0
פ   2 - משרד האוצר     17.5
פ   3 - בנק ישראל      16.5
פ   4 - לשכת עו"ד     12.0
פ   5 - משרד החוץ      7.5
פ   6 - חב' סיסקו         22.5
פ   7 - שע"מ ----------- 16.5
פ   8 - בית הלוחם      13.5

הסתכמות הנקודות הקבוצתיות לתחרות שחמט אקטיבי בשיטת רובין נכון לתאריך 28.2.2017

פ   1 - בי"ח הדסה      10.0
פ   2 - משרד האוצר    13.5
פ   3 - בנק ישראל      7.0
פ   4 - לשכת עו"ד     13.0   
פ   5 - משרד החוץ      6.5
פ   6 - חב' סיסקו      14.5
פ   7 - שע"מ ----------- 11.0
פ   8 - בית הלוחם     8.5
            



הזמנה לתחרות:
מתחדשת פעילות השחמט במקומות עבודה בירושלים לשנת 2016-2017.
הליגה מתקיימת במועדון ויצו "הברר" ברחוב יוסי בן יועזר 20, בירושלים ,אחת לשבועיים בימי שלישי בין השעות 18:30 ל-20:30 כבעבר.

סה"כ 11 מפגשים ב- 3 סוגי תחרויות:
1) ליגה קבוצתי רגיל בשיטת רובין של 7 סיבובים 7 מפגשים שעה מול שעה.
2) ליגה קבוצתי אקטיבי בשיטת רובין 7 סיבובים של 25 דקות מול 25 דקות ב-3 מפגשים.
3) בזק אישי בשיטה השוויצרית 7-9 סיבובים 5 דקות מול 5 דקות ב-1- מפגשים.

-הניקוד של תחרויות סוג 1+2 מסתכם יחדיו, אולם ערך הניקוד של תחרות מסוג 2 הינו מחצית מתחרות סוג 1.
-יחולקו 4 גביעים למקום ראשון שני לתחרויות הקבוצתיות. ו-3 מדליות זהב, כסף וארד לתחרות הבזק האישי.
-בכל המקרים בהם נידרש להתרת שובר שווין נשפוט על פי כללי פיד"ה ועל פי הנהלים המקובלים.

עם סיום משחקי הליגה יתקיים אירוע המחוזיאדה בתאריכים 16.5.2017-20.5.2017
שיטת המשחקים במחוזיאדה תהיה קבוצתית אישית (ב- 7 סיבובים) כאשר ביום האחרון למשחקים (יום ששי) תיערך תחרות בזק אישית.
סה"כ יחולקו 6 גביעים (2 קבוצתי, 2 שחקן המצטיין, 2 אישי בזק)

להלן מספר סייגים והתרים לקיום התחרויות בליגה.
א) מאמני קבוצות ומדריכים אינם רשאים להשתתף במשחקים (* למעט בבזק אישי ובמחוזיאדה)
ב) סדר השחקנים בלוחות במשחקים הקבוצתיים מחייב! וניתן לשינוי לפני תחילת משחקי הליגה או עם תום 7 הסיבובים הראשונים של תחרות מסוג 1. קבוצה שתפר נוהל זה עלולה להיענש בהפחתה מניקוד.
עם זאת ניתן להוסיף שחקנים חדשים בכל עונת המשחקים ולכל קבוצה, אבל לסוף הרשימה או לחילופין להציבם במקום אלה שפרשו.
ג)כל קבוצה רשומה בליגה למקומות עבודה בשחמט רשאית (ואינה חייבת) לצרף שחקן זר אחד בלבד לשורותיה, שאינו משתייך לאירגונה. השחקן המצורף יהיה שחמטאי חובב בדרגה שאינה גבוהה משל מועמד לאמן או/ו המאמן שלה בשכר, ובתנאי שיהיה עובד עצמאי/ שכיר/ גימלאי של אחד מקומות העבודה בירושלים וסביבותיה.
על מנהל הקבוצה להודיע למנהל הליגה על צירוף זה כדי לקבל אישור על תקינות הצירוף. הצירוף הנ"ל תקף לעונת משחקים שלמה בהסכמה הדדית בין הקבוצה לשחקן המסופח.
למען הבהר, גימלאי המשתייך לאותו האירגון רשאי בכל מקרה לשחק באותו אירגון בו הועסק בעבר ללא מגבלות כלשהן, גם אם דרגתו גבוהה משל מועמד לאמן , ולא יחשב צירופו כצירוף שחקן זר.
ד) למשחקי הבזק האישי רשאים להשתתף גם שחקנים ממקומות עבודה אחרים מאיזור ירושלים בנוסף לשחקני הליגה.

להלן תאריכי המפגשים:

1) ליגה קבוצתי רגיל בשיטת רובין (7 מפגשים)

1.11.2016, 15.11.2016, 29.11.2016, 6.12.2016
20.12.2016, 3.1.2017, 17.1.2017

2) ליגה קבוצתי אקטיבי בשיטת רובין (3 מפגשים ב 7 סיבובים אבל בצבעים הפוכים ל-7 המפגשים הראשונים)

שני סיבובים ב31.1.2017
שלשה סיבובים ב14.2.2017
שני סיבובים ב28.2.2017


3) בזק אישי בשיטה השוויצרית 14.3.2017 (9 סיבובים)

התאריכים 21.3.2017, 14.4.2017, 25.4.2017, שוריינו לרשות הליגה למקומות עבודה למקרים של דחיות בלתי צפויות של מפגשים כתוצאה מאילוצים אירגוניים, או מכוח עליון.

להלן כתובות המייל להתקשרויות ותיאומים הדדים בין ראשי הקבוצות לפי הצורך:
רפי שרוין - raphi1106@gmail.com
דניאל ירמיה - daniel759@walla.com
דורין חיים - hd@shaam.gov.il
אייל סרי - EyalSe@justice.gov.il
חנן רובינשטין - hananrubinstein@gmail.com
יורי קוגן -Yuri@hadassah.org.il
לב רשקו - islev@mof.gov.il
ויקטור הלפרין - vhalperi@cisco.com

1 - בנק ישראל

עידו יד שלום
ארנון
אביעד דוד
אליעזר ברונשטיין
רפי שרוין *
עודדה פרץ

2 - בית הלוחם

אופיר קסוי
נועם ליבנת
יוסי מינה
דניאל ירמיהו*
שלמה אביב
עודד שביט
צחי מרום
צבי פישמן
יוחנן גבאי

3 - שע"מ

דורין חיים *
רונן בסן
אנדרי לובובסקי
רפי מיקה
יונתן פרידלנדר
ניר פישר
ראול גרינברג

4 - משרד החוץ

יואב בראון
יוסי טורפשטיין
אייל סרי *
מרדכי רודגולד
דוד גוברין
אנוליק אורן
מימון הרצל
נוריאל עוזי
כהן דוד
גודר חנן

5 - עורכי דין

משה גל
אשר אקסלרוד
משה בראון
יהודה כץ
סלויק רודנקו
אבידן שלדון
חנן רובינשטיין*
יואב ניסנבוים
אפרים יפהר
ד"ר ליטל הרמן
צביקה ברמן
מיכאל הורביץ
חסן אלגבאריה
קיבורק נלבנדיאן
יונתן לוי-בירותי
בועז גולדשמיד
משה פרקנפורטר
אברהם לנמן
ציפורה פרינס


6 - הדסה

פרנקל גנאדי
יונתן לוין
קוגן יורי*
יוסי גרנות
משה שפיר
ד"ר סשה
ד"ר מאירוביץ עמיחי
בלוב גריגורי
אלכס סלובודיאנסקי
מרק פינק

7- משרד האוצר

לב רשקו*
טסיס מיכאל
קיסלמן בוריס
בלוך גבריאל
טל שוורצמן
דני גבאי
אורי ברמן
ליאון אקסל


8 - סיסקו

ויקטור הלפרין*
ירון ינאי
יורי ק




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2019. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin